Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 09:35

tylko wstyd wyjsc na dwor z kołem ratowniczym na biodrach (czyt. tłuszcz) i na nogach.... oj wogole teraz rozmiar mam 44-46 a musze wrocic do swojego 38-40 nie wiem jak to zrobie chyba zasponsoruje sobie tabsy jakies bo nie mam czasu cwiczyc.... nie to jak kiedys rano 10 kolek na biezni i w 6 m-cy 25 kg poszlo :-D a najgorsze jerst gadanie ludzi "jaka ty gruba" jaklby same w ciazach nie chodzily!!!!!!!!

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

23 mar 2009, 09:37

ale do kwietnia jeszcz troszke....a ja już mam dość szarości, tak bym chciała słońca :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 23 mar 2009, 09:38 przez Beatris60, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 09:37

moja mama traci glos i nie wiem kiedy sie wybierze do kiedza wiec ja nie wiem kiedy ochrzcze napewno na lato 6 m-cy nie przekrocze .... u mnie chrzestna kupuje ubranko, ale chrzestnego nie mamy

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 mar 2009, 09:38

plum :-)

ja też na chwilkę, bo doczytałam, ale już słyszę, że Mały się wybudza, więc zaraz będę uciekała :-)

u nas suprrr, poza tym jego marudzeniem, ale żel na ząbki pomaga :ico_sorki: i jest wtedy spokojniejszy :-)
w sobotę w Edynburgu byliśmy ponad 5 godzin i wszystko przespał :ico_sorki: :ico_brawa_01: taki grzeczniutki jest - wynagradza mi te szaleństwa, które wyprawiał w brzuszku :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D

Mały waży 6,600 :ico_sorki: więc przybiera dość ładnie, choć już nie tak mocno, jak na początku, noo, ale ostatnio też mniej jadł - teraz już przynajmniej wiem, dlaczego :-)

Marcia77, obstawiam, że mała po sztucznym ulewa :ico_sorki: mój też dostał inne mleczko na wycieczce i obrzygał się 4 razy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a potem jak dostał w domu swoje to było wszystko ok - więc może zmień jej mleczko :ico_sorki: szkoda, że cyca porzucacie :ico_placzek: :ico_sorki: noo, ale najważniejsze, że mamy co podać dzieciom, żeby głodne nie były

nie powiem, ile mój Mały spał dzis w nocy :-D noo, dobra, świnie będę, poszedł spać o 20.00, wstał o 5 rano, i poszedł spać dalej, właśnie się budzi :-) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

noo, ja spadam, buźki :588:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 mar 2009, 10:24

Witam, u nas noc nawet dobrze, chociaż mały częściej jadł o 24, 3 i 6, a potem jeszcze spał do 8. Teraz znowu zasnął, ale znowu jest marudny i pcha rączki do buzi.
U nas w nocy lało, mam nadzieję, że w dzień nie będzie i pójdziemy na spacer

Beatris60 pisze:gaga22 napisał/a:
go ubrałam i położyłam w jego pokoju przy otwartym oknie

a jak go ubierasz na takie wietrzenie?
ubieram go w kombinezon ( ja mam taki z misia nie za bardzo gruby) i kładę na leżaczku blisko okna, a jak śpi to nakrywam jeszcze cienkim kocykiem.

milutka204 pisze:no a ja widzialm prognoze 16 dniowa :-D super sie zapowiada :-D
no mam nadzieję :ico_sorki: :ico_sorki:

Marcia trzymam kciuki za badanie słuchu, na pewno będzie dobrze :ico_oczko: a co do wagi Milenki, to się tak nie stresuj. Przecież malutka się urodziła i od swojej wagi wyjściowej to wcale tak mało nie przybrała.

ananke pisze:u nas suprrr, poza tym jego marudzeniem, ale żel na ząbki pomaga :ico_sorki: i jest wtedy spokojniejszy :-)
w sobotę w Edynburgu byliśmy ponad 5 godzin i wszystko przespał :ico_sorki: :ico_brawa_01: taki grzeczniutki jest - wynagradza mi te szaleństwa, które wyprawiał w brzuszku :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D
no mój był grzeczniutki do wczoraj. Mam nadzieję, że nie odmieniło mu się na dobre :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 10:27

gaga22 pisze:no mój był grzeczniutki do wczoraj. Mam nadzieję, że nie odmieniło mu się na dobre :ico_olaboga:
mojej odmienilo sie od srody.... terrorystka z niej teraz i mam nadzieje tylko ze to chwilowe i ze nie zostanie

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 mar 2009, 10:32

witajcie :)
u nas nocka super, synuś przesypia 8 godz.
byłam już w mieście na zakupach, kupiłam m.in. kwiatka mamie, bo ma dziś urodzinki
mąż w tym tygodniu nocki, teraz będzie malował korytarz

ile można dawać krople do nosa??, bo mi chyba pani dr nie powiedziała, albo zapomniałam :ico_noniewiem:
i czy często można wyciągać smarki aspiratorem?? i czy pierw lepiej psiknąć tą wodą morską??
Marcia, trzymamy kciuki , będzie dobrze

[ Dodano: 2009-03-23, 09:33 ]
aaaaa i ciągle synuś wkłada piąstkę do buźki albo pieluch w zależności co ma pod ręką :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 mar 2009, 10:47

donatka26 pisze:ile można dawać krople do nosa??
5 dni

donatka26 pisze:i czy często można wyciągać smarki aspiratorem?? i czy pierw lepiej psiknąć tą wodą morską??
w zależności od potrzeby, jak dziecko ma pełno w nosie to można wyciągać, lepiej najpierw psiknąć to łatwiej wychodzą

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 mar 2009, 11:00

gaga, dzięki za info :ico_sorki: :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 mar 2009, 11:10

milutka204 pisze:u mnie chrzestna kupuje ubranko,
to fajnie masz -u nas przyjete jest ze chrzestna tylko kupuje białą szatke

[ Dodano: 2009-03-23, 10:15 ]
ananke pisze:Marcia77, obstawiam, że mała po sztucznym ulewa
wiesz ona mi od pocatku ulewa a sztuczne daje narazie sporadycznie jak czuje ze juz w cycu pusto :ico_olaboga:
ananke pisze:szkoda, że cyca porzucacie :ico_placzek: :ico_sorki: noo, ale najważniejsze, że mamy co podać dzieciom, żeby głodne nie były
nie nie nie kochana jeszcze nie porzucamy..bede kamic dopoki bedzie pokarm jest go mnie ale jeszcze jest :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-23, 10:16 ]
dzieki dziewczynki za słowa otuchy :ico_sorki: :ico_sorki: troche mnie sciska w żołądku ale jestem dobrej mysli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość