Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 sty 2011, 15:33

Alineczqa dostalam natchnienia po Twoim przytulaczkowym zdjęciu ;)

MOJE DWIE CÓRECZKI :ico_brawa_01: , uwielbiam zdjęciowe pamiątki więc wybaczcie że tak często wstawiam fotki, ale te chwile tak szybko mijają i niestety bezpowrotnie

[img][img]http://img214.imageshack.us/img214/8536/dscn1389copy.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 sty 2011, 19:13

b@sia, fantastyczne zdjęcie :) Fajniutki brzuszek :ico_brawa_01:

Jakie córa włosy maaaaaaaaaaaa :ico_szoking: moja tpo takie piórka.. Muszę zrobić jej maseczkę szybciej może coś wzmocni, bo niedługo się załamię jak patrze na inne dziewczynki :ico_noniewiem:

A co do ilości zdjęć, to ja chyba biję rekordy jednak ;)
Massz rację to takie wyjątkowe zdjęcia, a szybko mijają te chwile.. dlatego ja uwieczniam każdy "taki" moment, mam mnóstwo zdjęć i uwielbiam je przeglądać..

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 sty 2011, 21:36

b@sia, fantastyczne zdjęcie :) Fajniutki brzuszek
Dziękuję, a włoski Oliwki to nie takie geste, od urodzenia zapuszczamy i teraz coraz wiecej odrostow ma, ale do tej pory to raczej delikatne miala.
My dzisiaj bylismy w szpitalu na zwiedzaniu, ale niestety duzo kobiet rodzilo i wszystkie mozliwe pokoje do rodzenia byly zajete - wiec nie zobaczylismy tego co nas najbardziej interesowalo :ico_noniewiem:
Jestesmy madrzejsi o garsc teorii, ale i to jest cenne. Polozna zapraszala zeby zajrzec jeszcze raz w innym terminie, moze akurat bedzie mniej rodzacych (akurat od listopada do lutego najwiekszy ruch) :ico_brawa_01:
Wczoraj po wizycie u poloznej wszystko w porzadku, glowka nadal u dolu, wszystko ladnie rosnie, mocz ok, krew to za pare dni sie dowiemy i nastepna wizyta za 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 sty 2011, 22:22

b@sia, śliczne dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super , że z małą wszytko ok :ico_brawa_01:

Alineczq, ja tez jestem z tych co robi bardzo duzo zdjęć z resztą na blog ile wrzucam :ico_olaboga: to i tak wybieram te top 10 :ico_haha_01: z setki innych :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

08 sty 2011, 22:25

b@sia, boskie to zdjęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tynusz :ico_brawa_01: za "początek końca" drogi już tak niewiele zostało.

Ja też parę razy spuchlam - po buzi, ręce i nogi właśnie co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło.
A ja Wam też fotki pokażę. To ze strumieńskiego betlejem - podobno największa szopka w kraju.
Obrazek
Obrazek
Tu właśnie tak mi twarz spuchła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 sty 2011, 11:16

[ ze strumieńskiego betlejem - podobno największa szopka w kraju.
:
AniaŻaba największa szopka jest wWawie, wiesz gdzie... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A buźka fajniutka, wcale to nie widać że spuchnięta, nie bądź taka surowa dla siebie :ico_nienie:

Basiu co do włosków, my też zapuszczamy od urodzenia. Tzn na rok ogolona była na łyso, żeby odrosły równe, gęstsze i mocniejsze. Ale i tak jest co jest :ico_noniewiem: No nic, może się zmieni. Czasem nawet kolor się zmienia radykalnie u dzieci.

Agniecha jak się czujesz??

Ja wczoraj "uwiłam gniazdo" już heh zrobiłam wszystko co zaplanowałam do przybycia małego. Noo zostało tylko położyć ręcznik na pralce, która posłuży nam jako przewijak.
I drobiazgi na allegro zamówić, ale takie, bez których na początku da się żyć :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 sty 2011, 11:59

Hej.. ja wczoraj byłam z M na ślubie i weselu brata ciotecznego M, miał mój M jechać sam, ale w 2 h przed zdecydowałam się, co prawda nie tańczyłam ale nie było źle

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 sty 2011, 12:15

Tynusz1, ee no fajnie :)
a czemu się wahałaś? ze względu na wysokość ciąży czy samopoczucie?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 sty 2011, 12:32

ze względu na wysokość ciąży czy samopoczucie?
ze względu :ico_sorki: na to pierwsze

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 sty 2011, 12:37

No tak..

Ale ja to taka wariatka jestem, że szła bym i tak :-D
Dobrze, że byłąś, chociaż trochę zmieniłaś otoczenie :-)

A mi sie przypomniało, że dziś orkiestra. Może pójdziemy na "światełko do nieba"

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość