Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

31 paź 2011, 23:02

Bry

ile do nadrobienia mam :-D wystarczylo ze nie w weekend odpoczywalam :-D

ja dzis zyje na ogorkach kiszonych, nigdy mi tak nie samkowaly :ico_oczko:

krzys ostatnie dni tez grzeczny i chodzi spac po 21 wiec jest cycus :ico_brawa_01:

dzwoneczek oj na goly tylek powinnas dostac i gratuluje synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
daj na siebie namiary kom co bysmy wszystkie mialy kontakt w razie gdyby cos sie dzialo

mama_zuzi,ale Ci ślicznie w krotkich :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zreszta ladnemu we wszystkim ladnie :ico_oczko:

rybka, sliczne zdjecie w podpisie :ico_brawa_01: nie moge oczu oderwac :-D

biniu, gratuluje ruchow :ico_sorki:

u nas bartus zaczyna coraz wiecej dawac znac i coraz bardziej kopniaki to sa a nie bulgoty :ico_oczko: :-D

a to moj skonczony 18 tydz
Obrazek

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

31 paź 2011, 23:02

witam wieczornie:)

kochane a dla kogo mam wysłac numer tel??? i kto mi prześle wasze???

sylwia brawa za rozpoczecie 12 -tego tygodnia

asiab :ico_brawa_01: za 19-ty tydzień

rybko a dla ciebie gratki za 14 tydzień....tyle mnie nie było...a ty powoli doganiasz mnie;)

ancurek ja do tej pory mam taki dziwny posmak w ustach...czesto siegam po gumę do zucia...no i jabłuszka tez pomagają...

myszka mnie meczyły naleśniki z serem...i dziś po pracy je zrobiłam...wyszło tyle ze bedą na sniadanie, na obiad i na kolację hehe;)

monia szybko wracaj do zrówka...

mama_zuzi:) super fryzurka....ja jestem fanką krótkich seksownych fryzurek...:)sama mam króciutkie włoski. A jaka sliczna z ciebie mamuska:) :ico_brawa_01:

kingoza a tak odezwał sie hihi :ico_oczko:

a mnie szefowa dziś zapytała o plany moje w związku ze zwolnieniem...i uzgodniłyśmy, ze jezeli pogoda i zdrówko dopisze to popracuję do końca listopada...a od 1 grudnia pojdę na zaległy urlop (chyba 16 dni mi jeszcze zostało), a poźniej az do rozwiązania bede na L4 :ico_brawa_01: no...podoba mi sie taki rozwiązanie :-D ...wiec od grudnia bede z wami czesciej...i nie tylko nocami :577:

[ Dodano: 31-10-2011, 22:06 ]
u nas bartus
śliczne imię... :ico_brawa_01: moj starszy 20-letni siostrzeniec ma tak na imię...super chłopak... :-D
a to moj skonczony 18 tydz
ależ cudny brzusio :721:

też musze wstawić swoj aktualny...bo ma już wieli rozmiar...i czasem mi dokucza :ico_oczko: taki jak teraz miałam na początku siódmego miesiąca z Dawidkiem...i tak sie zastanawiam do jakich rozmiarów urośnie mi jeszcze w 4 miesiące :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lis 2011, 08:54

a to moj skonczony 18 tydz
- sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i kto mi prześle wasze???
- sylwia robila liste :ico_sorki:
.a ty powoli doganiasz mnie;)
- hehe,tylko Ty wciaz mi uciekasz :ico_oczko:
no...podoba mi sie taki rozwiązanie
- mi tez :-D
.i tak sie zastanawiam do jakich rozmiarów urośnie mi jeszcze w 4 miesiące :ico_szoking:
- hehe,ja nie wiem jak to jest,bo moj z Zuzka szybko rosl ale nie osiagnal rozmiarow Andrzejkowego domku,nie mialam zadnego nowego rozstepu :ico_oczko:
Moze Twoj brzusio tez przystopuje :ico_oczko:

Ja dzis znowu od rana nerwowa,juz sama ze soba wytrzymac nie moge :ico_placzek:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

01 lis 2011, 08:59

hej.. ja poki co leże w łózeczku, ale zaraz bedzie trzeba sie zbierac.. trzeba na groby jechac i do szpitala choc z tym drugim mam watpliwosci czy to dobry pomysl, zeby nie zlapac czegos bo to szpital dla ludzi z chorobami pluc... ;/ a tak bardzo chciałam chrzestnego odwiedzic bo lezy tam.. ma raka.. ;(

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

01 lis 2011, 09:53

Dzwoneczku przeslij mi numerek na pw i ja ci odesle cala liste :) a reszcie wysle Twoj numerek :)

My na groby po obiadku, a potem w gosci do cioci...

evvelka no nie wiem co z tym szpitalem ci doradzic... hmmm no ryzyko zawsze jest.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

01 lis 2011, 09:57

Bry

my z mlodym od 8,30 na nogach,myslimy nad sniadaniem a mąż dalej spi :ico_oczko: mimo tego ze juz 2 razy go budzilam :ico_haha_02:

przed wyjsciem Go obudze i tyle bedzie musial wstac :ico_oczko:

dzieki dziewczyny :-D taki brzus jak mam teraz mialam z synkiem w 7/8 mc takze ladnie rosnie :ico_brawa_01:

noo i stawiam za 5 mc :ico_tort:

evvelka, tez bym sie bala jechac, ale rownie dobzre mozna cos zlapac w markecie na zakupach :ico_noniewiem: moze maja tam maseczki ochronne i bys zalozyla na wizyte?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 lis 2011, 10:37

iw_rybka, my zawsze kupujemy chlebka więcej i jeden zamrażamy. potem dzień wcześniej (w na noc( wyjemujemy i rano jest super mięciutki i fajny. :ico_sorki: polecam, na serio.

jejku, jaki cudny brzusio! :ico_sorki: :ico_brawa_01:

i brawa dla wszystkich za rozpoczęte nowe tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

01 lis 2011, 11:10

A mi się dzisiaj snilo ze bedziemy mieli drugiego synka ..... i to cała noc praktycznie... hmmm chcialabym coreczke teraz do parki...no ale co bedzie to bedzie wazne aby zdrowiutkie...

[ Dodano: 01-11-2011, 10:15 ]
gusia Brzus sliczny no i :ico_brawa_01: brawia i gratulacje za 5 miesiąc !!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lis 2011, 11:18

Sylwia, a mi sie snilo,ze bedzie druga corcia i bylam rozczarowana,bo mi sie marzy dziewusia ale nastawiam sie na chlopca i chyba juz jestem tak na syna nastawiona,ze jak sie okaze cora,to bede rozczarowana :ico_puknij: i jak tu dogodzic :ico_oczko:

A pomijajac to,to niech bedzie co ma byc,byle zdrowe,bo drugi raz takich akcji jak z Zuzka bym nie chciala przechodzic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

01 lis 2011, 11:27

no ja mam wrazenie ze we mnie siedzi córeczka.... no tez sie raczej rozczaruje.. ale no cóz kobiecie nie dogodzi :) no ale zobaczymy co nam tam matuśka natura sprawi.. wiadomo cieszyć się bedziemy i z tego i z tego..ale zawsze fajniej jak jest parka i do tego jak synek starszy :) Zawsze chcialam miec starszego brata .. a mam starsza siostre --- i to o 17 lat :ico_olaboga: ) :ico_olaboga: i niestety nie potrafimy sie dogadac... róznica wieku spora i rozne poglady na swiat..

rybka to zdjecie w podpisie cudne... rodzenstwo podobne do siebie :

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość