Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

27 lut 2008, 18:22

Wszystkiego najlepszego dla Majki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mamo Zuzi tabletki mam do dziś a wizytę u lekarza umówiona na wtorek i przez ten czas niebęde brać tabletek.Ł mnie wczoraj wkurzył i ma szlaban na wiecie co :-D :-D także post aż niedostane miesiączki bo wtedy dopiero będę mogła zacząć brać nowe tabletki :-D
Mamo Zuzi Kacper też bierze do buzi dosłownie wszystko i tak strasznie trze te zęby :ico_olaboga: ja mu smaruję maścią,nie słyszałam nigdy o tym ze to szkodzi.
MAmo Zuzi masz piękne córeczki :ico_brawa_01:
Dominisia to super że maść pomogła :ico_brawa_01:

Paulina powodzenia w pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dasz rade!!

Wiecie tak mnie dobija to ze mały pije tak mało mleka,tylko 100ml 4 razy dziennie a powinien 180 :ico_olaboga: i mam wrażenie ze on ciągle głodny :ico_placzek:
Dzis za to dużo śpi,rano 1,5 godziny potem na spacerze trochę dłużej niż godzinę no i teraz też zasnoł.

[ Dodano: 2008-02-27, 17:25 ]
A to obiecane zdjęcie
Obrazek

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 lut 2008, 18:42

Kicia Kacperek slicznie wyglada! Taki duzy chlopak z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 lut 2008, 18:54

ania pisze:Teraz znów się martwię bo o wiele mniej je i jest jakiś dziwny i ciągle śpi.


to moze to rzeczywiscie zeby..hmm

Kicia10 pisze:acper od kiedy je mięsko to nie jest taki blady i dostał kolorków :-D


no ja wlasnie jutro wysylam mojego M zeby jechal z Szymonem na badanie krwi i od razu zbadamy mu mocz, dzisiaj zakupilam w aptece taki smieszny woreczek...heh

mamo_zuzi śliczne foteczki i Nelcia jaka damulka :-D
:ico_brawa_01:

Dominisia pisze:MILDISON LIPID 1% krem (Eve chcesz sklad?)


NO JASNE ZE CHCE :ico_sorki:
napisz mi skład tek masci, bo u nas chyba w PL nie ma takiej :ico_placzek: wpisalam w wyszukiwarke a tam same zagraniczne strony :ico_noniewiem: aa i dowiedzialam sie tylko tyle ze to masc z hydrokortizonem

Kicia10, Kacperek slicznie wyglada :ico_brawa_01:

PAULINA WSZYSTKIEGO NAJ DLA MAJECZKI :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-02-27, 18:07 ]
mialam wam jeszcze napisac ze moja kolezanka daje swojej corce co wieczor vibrucol tylko dlatego zeby jej mala przespala noc :ico_szoking: ja bylam normalnie w szoku i nie mam zamiaru tak robic :ico_nienie: ona twierdzi ze malej to nie zaszkodzi bo to lek homeopatyczny, no niby tak ale jednak to lek :ico_noniewiem:

uciekam bo zaraz jedziemy na angielski

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 lut 2008, 21:19

Kiciu, sliczny Kacperek :ico_brawa_01: Super kurteczka i adidaski :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 lut 2008, 21:28

Eve tak, masc ma hydrokortizon, ale lekarz zapewnial mnie ze jest bezpieczna dla maluszkow i nie musze sie martwic ze moze to spowodowac jakies skutki uboczne, tak wiec wierze ze bedzie dobrze

Sklad: hydrocortison. 10 mg- alcohol. cetostearyl.- macrogol.
25 cetostearyl. ether-paraffin. liq.-vaselin. alb.-acid.
citr.anhydr.-natr.citr.anhydr.-methyl.parahydroxybenz.
(E218)- aq.purif.q.s.ad 1 g


Przypuszczam ze to sa skroty ale gdzies zapodziala sie mi ulotka ze srodka i przepisalam to co bylo na opakowaniu.

Jasiu po kapieli lula, a ja pije piwko z sokiem
Dla chetnych:
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-27, 20:34 ]
Moze przywolam eSKe gdzie jestes?? Ja Cie czyms skusze to na pewno sie pojawisz, prosze, dla Ciebie:
Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 lut 2008, 21:36

Kicia10 pisze:Ł mnie wczoraj wkurzył i ma szlaban na wiecie co

hihi, widze metoda nie tylko u mnie popularna :-D
Kicia10 pisze:MAmo Zuzi masz piękne córeczki

Dziekuje, dziekuje :ico_sorki:
Kicia10 pisze:Wiecie tak mnie dobija to ze mały pije tak mało mleka,tylko 100ml 4 razy dziennie a powinien 180 i mam wrażenie ze on ciągle głodny

jak nie placze to na pewno nie jest glodny :-) nie martw sie, roznie dzieci jedza i z reguly jednakowo dobrze sie rozwijaja :-)
eve81 pisze:no ja wlasnie jutro wysylam mojego M zeby jechal z Szymonem na badanie krwi i od razu zbadamy mu mocz, dzisiaj zakupilam w aptece taki smieszny woreczek...heh

a cos sie Szymciowi dzieje? czy tylko tak kontrolnie?
eve81 pisze:mamo_zuzi śliczne foteczki i Nelcia jaka damulka

hihi, faktycznie teraz tak popatrzylam i na jednym wyglada tak damowato :-D ;-)
eve81 pisze:napisz mi skład tek masci, bo u nas chyba w PL nie ma takiej

ja mysle ze jak podasz sklad farmaceucie to moze wynajdzie podobny lek w Polsce.
eve81 pisze:ona twierdzi ze malej to nie zaszkodzi bo to lek homeopatyczny, no niby tak ale jednak to lek

no dziwne to troche, niby nie powinno szkodzic, ale po co dziecko przyzwyczajac do wspomagaczy? Moja znajoma tez tak robila przez jakies 3-4 miesiace zycia dziecka ale jej malutka miala straszne kolki i to bylo jedyne co jej pomagalo, wiec byl powod do tego.

Bylismy na zakupach, kupilam pieluchy i jakies sloiczki.
A jutro ide zapisac Nell do przedszkola :-) serio, bo kolejka jest niezla a ja chce koniecznie do tego co zuzia teraz chodzi, wiec wole wczesniej zeby na pewno sie zalapac :-)

[ Dodano: 2008-02-27, 21:27 ]
Dominika, niezle kuszenie Eski :-D :ico_brawa_01:
Jutro ma wolne kobitka to pewnie sie pojawi :-)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

27 lut 2008, 23:40

Dzięki dziewczynki,ta kurteczka jest większa i może dlatego Kacperek wygląda na takiego dużego :-D
Eve no niektórzy to przesadzają z tymi lekami,ja niby miałam ten viburcol w lodówce ale dopiero przedwczoraj i wczoraj dałam małemu a dziś już nie,bo jest oki,mały nie marudzi,nawet ładnie zasnoł.A wiecie wczoraj na noc włączyłam nawilżacz powietrza i Kacperek ładnie spał,może o to chodziło,zobaczymy,okaże się z czasem.

My tez bylismy na zakupach z Ł bo pampersy mi sie skończyły i znów mnie wkurzył :ico_zly: :ico_zly: ach...

Dominisia a ja sie skusze na piwko z Toba już nawet wypiłam pół reddsa,hihi.
No właśnie eski dawno u nas nie było :ico_placzek:

Miłej nocki dziewczynki,papa.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

27 lut 2008, 23:56

eve hania tez od razu na brzuszek i pełza...świetna jest :-D :-D a z brzuszka nie daje rady zawsze i sie wścieka
mamo_zuzi byłam u proktologa bo widziałam czasami krew,więc poszła dla świętego spokoju.mąż mi zrobił lewatywę :-D w przerwie jadł zupę..masakra!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wszytsko ok,nie było tak źle,ale jak zobaczyłam tą rurkę to chciałam uciec no ale ok :-D
nie wiem dlaczego to szkodzi bo mi lekrakra przez telefon mówiła bo dzwoniłam do niej,powiedziała że coś zawiązkami zębów.i ona jako lekarz nic mi nie poleci ani nie przepisz bo dziecku można zaszkodzić więc nie kontynuowałam bo jej ufam w 1000%
Wszystkiego najlepszego dla Mai!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kicia super Kacperek wygląda!!
eve ja robiłam Hani badanie moczu,musiałam wcześniej jej rivanolem odkazić żeby wiarygodne badanie wyszło,u chłopców łatwiej złapać :-D
ja Hani tez kupilam kurteczke i takie super spodnie 2 pray ale jeszcze kurteczka za duża trochę ale tak za miesiąc będzie extra wyglądać
mąz wrócił z Pragi i zawsze przywozi dużo pilsnera a tym razem kupił tylko 2 butelki bo kupił Hani 2 pary spodni w NEXCIE!!śliczne są .kochany mąż :-D moje dziecko ma koło 25 par spodni.... :ico_szoking:
dziewczyny a robicie badanie krwi maluchom???

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

28 lut 2008, 09:36

Witam pierwsza

Ja dziś nockę miałam taką sobie ale to przez nas bo wczoraj położyliśmy Małego już o 18.00 bo chcieliśmy trochę mieć czasu dla Siebie i namieszaliśmy trochę Krystiankowi tym w głowie i budził się co chwilę.
Mamy straszne urwanie głowy ostatnio :ico_olaboga:

Kicia10 pisze:ja mu smaruję maścią,nie słyszałam nigdy o tym ze to szkodzi.


Mi też lekarka odradziła te maści bo to podobno tylko rodziców uspokaja, że coś zrobili a na zęby i tak nie pomaga bo dzidzia od razy to zjada. Kazała nam gryzaczki dawać do lodówki a jak będzie bardzo źle to czopek.

Kicia10 pisze:Dzis za to dużo śpi,rano 1,5 godziny potem na spacerze trochę dłużej niż godzinę no i teraz też zasnoł.


No Krystianek też pobijał wczoraj rekordy w spaniu. Już nie mogę się doczekać jak nadejdą czasy, że będzie spał 3 godziny naraz.

eve81 pisze:moja kolezanka daje swojej corce co wieczor vibrucol tylko dlatego zeby jej mala przespala noc


:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
No to niezła jest ta koleżanka. Ja daję tak góra 3 razy w miesiącu i się przejmuję, że może za dużo :ico_noniewiem:

Lalka pisze:mamo_zuzi byłam u proktologa bo widziałam czasami krew,więc poszła dla świętego spokoju.mąż mi zrobił lewatywę :-D w przerwie jadł zupę..masakra!!


Mój jest taki sam. Nic nie jest w stanie Go odciągnąć od jedzenia. Czasem jak przewijamy Krystianka po mega kupie to on jedną ręką wyciera pupę a drugą je kanapkę. Ja też w sumie jestem mocna :-D

Lalka pisze:dziewczyny a robicie badanie krwi maluchom???


Ja już 2 razy robiłam ale dlatego, że lekarka mi zleciła. Mocz też chyba Mu zbadam.

Kicia10, zapomniałam napisać, że ślicznie Kacperek wygląda. Taki duży facet jak mój :ico_brawa_01: Módlmy się żeby nasze kręgosłupy to wytrzymały :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mama_zuzi1980, To samo też dla Ciebie mamo Zuzi. Śliczne masz te córeczki, jak mąż je wczoraj zobaczył to od razu też córeczkę chce :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 lut 2008, 10:08

Witam, ja tak przy kawc jeszcze wpadam i zaraz lece zuzie do przedszkola odstawic a potem zapisac Nell do przedszkola. Ciekawe ile swistkow bedzie trzeba wypelnic.

Lalka, no niezly Twoj mezu :-D :ico_haha_01: Moj to by nie dal rady chyba :-) ;-) .... i sorki ze tak pytalam o tego proktologa ale juz bylam w szoku ze do wizy trzeba takie badanie :-)

Wczoraj sie wkurzylam jak sluchalam wiadomosci, bo Czesi juz wynegocjowali w zwiazku umowy o tarcze antyrakietowa zniesienie wiz dla Czechow a polacy jak zwykle .... Maja okazje po raz kolejny te wizy negocjowac to po co? Ach, szlag mnie trafia czasem.....

Lalka, ja nigdy nie robilam Nell zadnych badan, z tego powodu ze tu prywatnie nie ma mozliwosci a panstwowo nie dostalam nigdy skierowania. Nell w porownaniu z rownolatkami tutaj to taka baba jest, bo te dzieci tu troche sa inaczej chowane i takie patyczaki bardziej niz bobasy :-) Wiec zadnej lekarce do glowy by nie przyszlo aby dac skierowanie. Ale jak cos sie dzieje to od razu, od reki robia i nie trzeba czekac na wyniki. Poza tym wiecie oni tu nawet bioderek nie badaja... sama nie wiem czy sie o to upomniec. pewnie to zrobie ale tutaj usg to juz robia jak cos sie dzieje a nie tak profilaktycznie. :ico_olaboga: Niby ok, ale Zuzia miala malutka dysplazje to moze i Nell miec dendencje.... Moze jak o tym powiem to bedzie latwiej wydebic skierowanie?

Ok, lece. Do potem :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość