Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

10 cze 2010, 18:08

w centralnej Polsce upał nareszcie ;) ledwo go znosimy ale lepsze to niz wieczny deszcz...

Chcielibyśmy przyjac maleństwo 23 czerwca, poniewaz oboje z męzem urodziliśmy się 23 czerwca i byłoby nas troje z jednego dnia...

Młode rozpycha sie we mnie nieziemsko.....

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 cze 2010, 11:59

Jadzia, dzięki za ciepełko nawet doszło bo wczoraj świeciło,grzało i się opalałam na ogrodzie ale dziś coś się nie postarałaś :ico_haha_01: mamy 13 stopni,na grzbietach kurtki a po słońcu ani śladu :ico_noniewiem:

Samanta, ot to byście mieli prezent na urodziny :-D jsk wyście się znaleźli z tego samego dnia? a z roku też tego samego? No i to Dzień Ojca więc świętowanie podwójne :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

11 cze 2010, 13:04

Chcielibyśmy przyjac maleństwo 23 czerwca, poniewaz oboje z męzem urodziliśmy się 23 czerwca i byłoby nas troje z jednego dnia...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale fajnie by było ...no to trzymam kciuki &&
Jadzia, dzięki za ciepełko nawet doszło bo wczoraj świeciło,grzało i się opalałam na ogrodzie ale dziś coś się nie postarałaś :ico_haha_01: mamy 13 stopni,na grzbietach kurtki a po słońcu ani śladu
nokurde no no już chucham do was żeby ciepełko poleciał chuuuch chuch :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u mnie z kolei 31 w cieniu , :ico_szoking:

ale chyba jakis deszcz przyjdzie bo kolano mi wysiada :ico_placzek: albo po prostu najwyższy czas na lekarza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 cze 2010, 22:46

albo po prostu najwyższy czas na lekarza :ico_noniewiem:
a co,miałaś coś z kolanem,że ci się odzywa?

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

12 cze 2010, 19:04

Czesć dziewczyny ;)

U nas woj.łódzkie upał niesamowity ;) chcielismy to mamy ;)

Pytacie jak odnaleźlismy sie z meżem ? hehe w internecie ;) ot tak ...sami nie mogliśmy uwierzyć, że jesteśmy z tego samego dnia i miesiąca ;) Mąż jest starszy ode mnie, więc rocznikowo różni ;)

Jadzia, czujesz pogodę w kościach?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 cze 2010, 11:02

U nas woj.łódzkie upał niesamowity ;) chcielismy to mamy ;)
a skąd jestes ??? ja tez mieszkam w łodzikm !!! :-D :-D :-D

u nas dzis chłodniej......
ostatnio bardzo mało w necie smigam bo prawie cały czas na dworze z córcia !!!!!!

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

13 cze 2010, 11:14

zoola27, jestem z Łodzi ale od 4 lat mieszkam w Głownie ;) miedzy Łodzią a Łowiczem :) a Ty?
Przebywanie na świeżym powietrzu dużo cenniejsze niz siedzenie przed kompem, więc wcale a wcale Ci się nie dziwię ;) U mnie ostatnie posiedzenia na necie, później już będa inne przyjemne obowiazki ;)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 cze 2010, 11:32

Samanta, ja jestem z Radomska do łodzi mam jakies 100 km

czekam jak moja ksiezniczka wstanie i idziemy na spacer :ico_oczko:
, później już będa inne przyjemne obowiazki ;)
oj bardzo przyjemne :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

13 cze 2010, 19:33

albo po prostu najwyższy czas na lekarza :ico_noniewiem:
a co,miałaś coś z kolanem,że ci się odzywa?
nie jakos ostatnio mnie pobolewało ,ale przechodziło,a teraz już jest coraz gorzej :ico_placzek: dziś ledwo tą nogę prostuje, jak mi się uda to we wtorek pójdę do lekarza.

a skąd jestes ??? ja tez mieszkam w łodzikm !!!
ja też !!! :-D
jestem z Łodzi ale od 4 lat mieszkam w Głownie
w Głownie mieszka rodzina mojego męża :-D A ja jestem teraz z pod Łowicza, do Głowna mam jakieś 30 km :ico_brawa_01:

u nas tez chłodno. Dziewczynki wczoraj wyszalały się w Warszawskim Eldorado bylismy na urodzinach kuzyna 3 godziny wariacji :ico_szoking: wróciliśmy w finale o 24:00 do domu , spały do 9:00 :ico_brawa_01: Ale było bardzo fajnie , fotek nie mam bo nas nie wpuścili hihihi

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

13 cze 2010, 23:06

Witam ;)

zoola27, bywałam w Radomsku ;) u kontrahenta na ul. Mickiewicza kaflarnia Grochowski ;)

Jadzia, to mieszkamy bliziutko siebie ;) :ico_brawa_01:

Dzisiaj chłodniej i o niebo przyjemniej ;) Właśnie zjadłam talerz truskawek ;) uwielbiam owoce wszystkie bez wyjątków a w lesie znalazłam pierwsze w tym roku jagody ;)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość