NICOLA_1985

01 kwie 2011, 16:00

ciekawe kiedy ja dostane i czy dostane , bo ja mam spirale założoną więc jest szansa, że nie dostane :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 kwie 2011, 16:32

ja mam spirale założoną więc jest szansa, że nie dostane

jaką masz ?
i czy dobrze sie z nia czujesz ?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 kwie 2011, 16:37

my po zakupach, jeszcze jutro maz pojedzie po torta i po napoje a ja mieso przyprawione 2 ciasta upieczone wieczorkiem jeszcze 1.

zuzka nie chce zasypiac w lozeczku i spi ze mna,najpierw jak zasnie to przekladam ja do lozeczka pozniej juz nie mam sily i spimy razem

a zuzce jedzenie daje na oko bo ona to w kazdej ilosci by zjadla a nie chce ja rozpychac i tak dobrze wyglada

NICOLA_1985

01 kwie 2011, 17:02

ja mam spiralke Mirene wogóle nic nie czuję więc jest ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D jakbym się źle z nią czuła albo czuła , ze w ogóle cos tam mam po zapłaceniu takiej kasy to byłabym zła :ico_noniewiem:
najważniejsze, że mogę byc spokojna i nie martwic się już o kolejna ciażę bo dla mnie to byłoby zagrożenie zdrowia a dla tego dziecka zagrożenie życia :ico_noniewiem: gdyby nie spirala to chyba bym więcej S. się nie pozwoliła do mnie zbliżyc bo bałabym się , że będe w ciazy i tego , że musiałabym podjąc decyzję której byłabym przeciwna :ico_noniewiem:

mój Krystian je tyle ile chce, ja mu się nie wcinam w ilośc zjadanego jedzonka, jak chce jeśc to mu daję a jak daje mi znac że ma już dosyc to nie cisnę na siłe.. ufam mu, że wie jaka ilośc jest dla niego odpowiednia


łobuz trzaska drzwiami z biurka i ma z tego niezły ubaw :ico_puknij: :ico_oczko: :-D dopiero co posprzątałam a on już wysypał wszystkie kredki z pojemnika z szafki w biurku ... ciekawe co ejszcze wymyśli - strach sie bac :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 kwie 2011, 17:49

a zuzce jedzenie daje na oko bo ona to w kazdej ilosci by zjadla a nie chce ja rozpychac i tak dobrze wyglada
i dobrze. przedabrzać też nie ma co. :ico_oczko:

Oj ja też byłam załamana jak krótko po skończonym krwawieniu po porodzie mi się zaczął okres :ico_noniewiem: I pierwsze trzy okresy, to miałam co równe 15 dni :ico_szoking: byłam w szoku i później już zmęczona i załamana. Dobrze mi nie przeszło, a tu już znów z podpaskami. A jak mi się na dobre rana po cięciu zagoiła, to w ruch posżły tampony i już jest ok.

LASKI ORESOWE: wam też po porodzie i ciąży zmniejszyła sie ilość dni okresu? Bo ja kiedyś miałam 5 dni okres, a teraz takie ledwo 4. Najgorszy pierwszy dzień i potem jakby się nagle skończył :ico_noniewiem:

W ogóle to muszę iść do gina, na cytologię, bo już rok minął od ostatniej, ale jakoś nie mam czasu zazdwonić. Albo zwyczajnie zapominam :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 kwie 2011, 19:46

po porodzie zazwyczaj miesiączki łagodnieją

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

02 kwie 2011, 12:23

Witaj kochane :-)
Strasznie się za wami z tęskniłam, miałam strasznie dużo na głowie i nie miałam jak wpaść na forum. Jasio zdrowy juz stoi i chodzi przy meblach pełno go wszędzie zaczyna nam mówić mama tata baba i powtarza sylaby aaaa bbbb cccc :-D rośnie. Ja byłam teraz na szkoleniu 3 dniowym i muszę wam sie pochwalić że zostałam DORADZĄ CHUSTOWYM z certyfikatem Akademii Noszenia :ico_brawa_01: . Po zatym wiosna sie zbliża i trochę miałam zajęć związanych z moim tarasem- posadziłam już kwiatuszki i powyrywałam chwasty.

Nadrobiłam braki ale tak trudno napisać na wszystkie poruszane tematy więc skupie sie na ostatnich.

gozdzik, śliczne zdjęcia Bartoszka, ja tez widziałam reklamę Julci i przyznam Ci się że wszystkim się chwale że to moja forumkowa znajoma :ico_oczko:

tibby, Tobiaszek też super wygląda :ico_brawa_01:

wisnia3006, to już roczek Zuzi niesamowite jak ten czas leci.

NICOLA_1985, pisałaś że na Karolinkę można oddać 1% jak sie o tym dowiedziałam od razu zadzwoniłam do swojego biura ale juz niestety PIT został wysłany, obiecuje że w przyszłym roku o was nie zapomnę.

jedzenie, Jasio dostaje tyle ile chce do momentu jak juz nie marudzi albo zaczyna sie bawić ,pluć itd. Ja tez uważam że Jasio wygląda dobrze wiec poprostu wybiaram mu rzeczy które może jeść a których nie przeważnie chodzi o produkty słodzone staram sie ich unikać a do picia poza cycem dostaje wode i nawet babcie już sie do tego przyzwyczaiły.

spanie, Jasio śpi tak sobie budzi sie kilka razy w nocy na cyca, śpi z nami więc jakoś funkcjonuje na tyle żeby o 6 wstać do pracy a Jasio w tym czasie spi jeszcze do 7-8 :ico_noniewiem:

miesiączka, ja pierwszą po porodzie dostałam w styczniu a druga dopiero teraz i nie ukrywam że jestem zaskoczona bo zawsze miał regularny cykl a teraz wszystko w cały świat juz nawet myślałam że jestem w ciąży :ico_olaboga:

NICOLA_1985

02 kwie 2011, 16:51

NICOLA_1985, pisałaś że na Karolinkę można oddać 1% jak sie o tym dowiedziałam od razu zadzwoniłam do swojego biura ale juz niestety PIT został wysłany, obiecuje że w przyszłym roku o was nie zapomnę.
bardzo Ci DZIĘKUJĘ, za dobre chęci .. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: niestety już większośc osób się rozliczyło ale ja nadal wysyłam gdzie się da i szukam osób które się jeszcze nie rozliczyły.. choc ciężko już na taką osobę trafic :ico_noniewiem:
gdybym mogła Cię prosic o popytanie między swoimi znajomymi lub rodziną czy ktoś się jeszcze nie rozliczył i przekazanie naszej prośby byłabym Ci bardzo wdzięczna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dla nas liczy sie każda złotówka :ico_sorki:

muszę wam sie pochwalić że zostałam DORADZĄ CHUSTOWYM z certyfikatem Akademii Noszenia :ico_brawa_01: .
no prosze... super! :-D

no i :ico_brawa_01: dla Jasia za nowe umiejętności!

[ Dodano: 2011-04-02, 21:14 ]
aktualne focie Krystianka:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Karolince jak zrobie to też podeśle ale na razie nie wyszło żadne fajnie bo ja trudno złapac żeby żadnej głupolowatej miny nie zrobiła albo żeby w tym monemcie np. się specjalnie nie odwróciła plecami :-) mój głupolek :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 kwie 2011, 11:20

ja stawiam :ico_tort: z okazji 1 urodzin zuziulka
wyrała rozaniec a potem kase a powiem jednym słowem impreza sie nie udała przez mojego meza i dzisiejsze spotkanie ze znajomymi odwolane. brak mi słow aby to opisac co sie działo

NICOLA_1985

03 kwie 2011, 11:27

:ico_tort: 100 lat Zuziu kochana , dużo zdrówka skarbeczku i wielki buziol od cioci :ico_buziaczki_big:

wisnia przykro mi że mężu zawiódł na całej lini w końcu to pierwsze urodzinki waszej córci :ico_noniewiem: :ico_pocieszyciel: co się stało???

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości