Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

22 sie 2012, 06:58

agaa22, bardzo ładna waga Igi :ico_brawa_01:
Beatka78, Hania też śliczna ma wagę :ico_brawa_01: a co do rozszczepu to widzę że dalej pozostaje tak jak jest.
Gabi, fajnie ze Emilka ma tam towarzystwo :-)
Kaja, :ico_brawa_01: za ząbki. U nas nadal cisza w tym temacie...
Mad., widze ze fb pochłonął Cie na maxa :-)

U nas kolejny upalny dzień sie zapowiada :ico_noniewiem: jak tylko Emilia wstanie to zbierzemy się do rodziców na ogród.
A byłam wczoraj u gina i póki co przepisał mi plastry antykoncepcyjne ale będę myśleć poważnie nad spirala hormonalna :-)
Nic ide kaszke młodemu robić :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 sie 2012, 07:18

Witam się i ja z rana. W nocy masakra ciepło ja mam chore gardło i ledwo mówię. Boję się bym anginy z tego nie miała.
Dzisiaj zapowiada się kolejny gorący dzień i raczej nie wyjdziemy bo jakaś osłabiona jestem.

Aga26, pochłonął? pewnie masz na myśli moderowanie dzieciowych. Masakra!

Nic idę bawić się z mała przed jej druga drzemka.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

22 sie 2012, 07:47

Dobry :-) postanowiłam wreszcie coś tu naskrobać, bo jakoś tak nie mam weny ostatnio...
Filip zaliczył w poniedziałek pierwszą wizytę na basenie, byliśmy w parku wodnym. Nie płakał, ale sporo czasu mu zajęło oswojenie się, bo przez długi czas nie wiedział bidulek co się dzieje. A potem to już tylko fikanie w wodzie było, ledwo go utrzymaliśmy :-D
Widać również powoli 6-go ząbka, druga jedynka do góry wyłazi :-)
Od paru dni Filip wydaje z siebie przedziwne dźwięki, lejemy z mężem, bo to brzmi jak jakiś żubr na rykowisku. Jak tylko młody rano oczy otworzy, to się zaczyna i tak heja do wieczora :ico_haha_01: Dziwię się, bo przecież od takiego czegoś gardło boli (przynajmniej mnie, jak próbuję tak robić), ale młody jedzie z koksem cały dzień, tak mu się ten dźwięk spodobał :-D Jak mi się uda go nagrać, to wrzucę :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

22 sie 2012, 09:45

nostromo20, Hehe Borys też nauczył się takiego dziwnego dźwięku którego nawet mimo prób nie potrafię powtorzyc :) no i do tego jak zaczną się przekrzykiwac z Emilia to marze wtedy o stoperach do uszu :)

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

22 sie 2012, 09:47

no i raczkujemy hehe
boszzzz gdzie to moje dziecko idzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

22 sie 2012, 10:16

hej kochane

jak tak czytam o tych waszych dzieciaczkach to zaczynam się martwić o tą moją żabkę ;) ani zębów ani raczkowania ,owszem wije się jak gąsiennica ale nic poza tym ;) mam nadzieję ,że później podgoni.

Mam urwanie głowy teraz ,i nie mogę się z wszystkim ogarnąc w sobote mamy wesele w Wa-wie ,a zaraz w środę wyjazd nad morze do tego rok szkolny za progiem ,normalnie oszaleje z tymi przygotowaniami a niunia maruda że :ico_szoking:
ostatnio był u nas chrzestny Leny z małym Michałkiem jak można tak powiedzieć ,że mały bo jest młodszy od Leny równe 4mc a wagą już ją przegonił heheh ,ale zabawne bo są do siebie bardzo podobni tyko kolor włosków mają inny ;) ciekawe jak to bedzie jak podrosną

i jeszcze raz brawa dla wszystkich dzieciaczków za postępy a szczególnie dla Amelki margolci za to stanie :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: buziaczki kochane :*

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 sie 2012, 13:22

No to Iga pognała :ico_haha_01:
U nas jest śmiesznie bo mała stojąc na czworakach na kolanach rusza w przód i tył pupką nabierając rozpędu a potem robi wyskok na klatę, bo zapomina o rękach :ico_haha_01:
Jadzia, ja czekam na zdjęcia z wakacji bo ośrodek będzie piękny ! :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

22 sie 2012, 21:27

Borys przeszedł dzisiaj samego siebie. Rano o 10 w standardzie miał 15 minutową drzemkę, potem zasnął po 13 jak jechaliśmy na działkę i spał ze 30 minut. Po 17 poszlismy na spacer bo wydawal sie być spiacy ale gdzie tam, podziwiał wszystko dookoła. W samochodzie marudny sie zrobił i widac bylo ze spac mu sie chce wiec szybko go wykapalam, tak ze po 19 byl gotowy do spania. Dalam butle i co...wypił i ani myślał o spaniu :ico_szoking:
Zasnął dopiero teraz

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 sie 2012, 21:46

Aga26, skad on w takim razie zbiera energie jak tak malo spi.
Martyna zas przeciwienstwem. Spi co chwile. Rano wstanie okolo2h szaleje potem do 11-12 spi... potem kolo 15 drzemka i kolo 18 a miedzy 20-21 zasypia.
Jak widac co dziecko to ma inne potrzeby. Ciekawe czy to czym uzaleznione czy taka ich uroda :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

22 sie 2012, 22:06

witam dziewczyny!

beatka, aga22 super już ważą ważą szkraby! Oby tak dalej! :ico_brawa_01:
no i raczkujemy hehe
o ja ...super! :ico_brawa_01: Mad., Twoja Martynka też super już staje na raczkach!!!! :-D

Aga26, również brawa dla Boryska za przymierzanie sie do raczkowania :ico_brawa_01:
mam nadzieję ,że później podgoni.
jeszcze zadziwi mamusię :ico_haha_02:
zaraz w środę wyjazd nad morze
super!

nastromo czekam na filmik z Filipkiem :ico_haha_02:

Gabi bawcie sie dobrze nad morzem :-D
Rano wstanie okolo2h szaleje potem do 11-12 spi... potem kolo 15 drzemka i kolo 18 a miedzy 20-21 zasypia.
Moj Patryś też ma trzy drzemki mniej wiecej 40-to minutowe...około 9, potem około 11, a nastepnie około 15...a zasypia róznie ostatnio...19.30, 20 lub tak jak ddziś o 21 :ico_noniewiem:

dziewczyny a co robią wasze szkraby jak tak mało śpią??? Bo moj Patryś trochę sie pobawi, a reszta dnia to marudzenie :ico_noniewiem: Najgorsze są wieczory.

a ja już nie wiem co mojemu szkrabowi dolega...wyeliminowałam gluten, kleik ryżowy a teraz zmnieniłam mleczko...i nadal wielki ryk przy piciu mleka ( co ja musze wydziwiac aby je zjadł, mimo ze jest głodny) a w nocy strasznie niespokojnie spi...wije sie jak wąż, dziwnie sie wykręca , podnosi głowkę...i często sie budzi... :ico_olaboga: chyba po wypłacie wreszcie wybiorę sie do lekarza, ktory pomogł nam przy Dawidku! jestem na maxa zmęczona! I tak już ponad miesiąc... :ico_sorki:


[ Dodano: 22-08-2012, 22:43 ]
a z miłych rzeczy, to mały już super siedzi i zaczął wyciągać rączki jak chce do mnie :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość