Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

28 gru 2007, 18:18

Oj wielkoludy nam rosna!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sliczne macie dzieciaczki!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja piszac usiluje dac cyca, a tu moja ciekawska tylko zerka na komputer! :ico_zly: to tez taka mala wiercipieta! no juz chyba po jedzonku! :ico_noniewiem: nnnnyuuuuuuuyyy yjuuuuuuuuuuuk ups! to juz zostawie, bo wyczyn Amalii! nawet kawki popic juz sobie nie mozna bo male raczki biegaja sobie! :ico_szoking: moj urwisek to siedziec nie chce tylko stac! :-D bieganie jej sie marzy! :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-12-28, 17:20 ]
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 gru 2007, 19:06

uleńko te nasze dzieciaki są naprawdę bardzo dzielne na tych szczepieniach
a jak Pawełek ładnie przybiera i już naprawdę długi chłopak
zapomniałam ci napisać, że super wyszliście na zdjęciach (nie widać po tobie tych kilosików o których piszesz!!!)
anulaf ja to już dawno nie mogę spokojnie popisać, bo albo Tadzio mi łapki w klawiaturkę wpycha, albo Wiki
Amalia widać mocna panienka i chce już pewnie pić kawkę jak mamusia, posiedzieć przy komputerku i pospacerować :ico_oczko:
śliczne zdjęcie mikolajowe
justynko wy to macie fajnie z tym morzem, rach ciach i z dzieciakiem wyskok powdychać jodu, super

a ja dziś miałam leżeć, ale miałam to najodpowiedniejsze słowo, bo mój mąż ma wolne i widać bardzo zajmuje się dziećmi, żebym mogła poleżeć, cud że udało mi się jakieś lekarstwo dziś zażyć
teraz ja na chwilkę przyszłam odpocząć od nich i już są... :ico_placzek:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

28 gru 2007, 19:29

Ja sie Basiu od komputerka odzwyczailam, wiec zapomnialam jak to dzieciaczki lubia guziczki naciskac! :-D :-D :-D oj szybciutko nam malusinscy porosli! Ja w przyszly czwartek tez na ostatnie szczepienie ide z mala! A jutro to do szpitala z nia ide, bo taki guz na glowce z tylu, tam gdzie dzidzia trze, urosl i wlasnie przez to tarcie to sie zakazil, wiec trzeba bylo przecinac, rope usunac i teraz idziemy sprawdzic czy wszystko dobrze sie goi! a usunac zupelnie to tego nie moga , bo narazie jest na to za mala, wiec trzeba poczekac az podrosnie, a to moze podobno samo zniknac! zobaczymy! :ico_noniewiem:
Odpoczywaj Basiu! :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 gru 2007, 19:45

aniu to nienajciekawiej ten rok się kończy z tymi lekarzami, ale miejmy nadzieję, że to nic takiego
ucałuj malutką

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

28 gru 2007, 19:50

Kilka zdjec z moimi dzieciaczkami Obrazek

[ Dodano: 2007-12-28, 18:52 ]
A tu nastepne pieszczoszki
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-28, 18:54 ]
Dalej ze mna sie bawcie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 gru 2007, 19:54

Aniu super fotki... u was też ma kto rozpieszczać Amalię :-D

Basiu odpoczywaj (wiem, wiem łatwo mówić...), ale najgorzej jak człowiek nie wyleczy przeziębienia...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 gru 2007, 20:46

Hej wieczorem maluch sie tak wyspacerował dzis ze padł odrazu po kąpieli :-D a moze to zasługa nowe płynu do kąpieli johnson & johnson - spokojnny sen :-D

Aniu mój maluch tez taki ciekawski, jak by mógł to by mi kubek z reki wyrwał :-D a dzis sie tak kłocił ze mna jak jadłam keksa ze musiaąłm mu dac kawałek, a później był znowu krzyk jak mu zabrałam :-D juz niedługo bedzie mi wszytsko z talerza wybierał :-D
oj biedna ta twoja Amalia, mam nadzije ze wszytsko się jednak szybciutko zagoi :-D
a foteczki przepiekne :-D super masz dzieciaczki :-D a Amalia to cała ty :-D

Basiu wiesz ja na twarzy zawsze byłam szczupła, gorzej ponizej szyi :-D a juz o bioderkach nie wspomne :-D ale cóż zrobić jak sie jest od słodyczy uzaleznionym :-D
i życze szybiego powrotu do zdrowia :-D a temu męzowi to ty zrób jakąs mała awanturke to moze się w koncu weżmie do roboty :ico_noniewiem: bo z tymi facetami to tak juz jest jak nie chukniesz to się nie ruszą :-D

Violu a te zdjecie w opisie rewelacja, fajna z ciebie babeczka i to po 4 dzieciaczków :-D :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 gru 2007, 20:53

anulaf przepiękne fotki
uleńko nic to nie dałoby, bo przecież zajmował sie dziś dziećmi, tylko nie sam, a ze mną

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 gru 2007, 21:21

ULA_TOMEK pisze:Violu a te zdjecie w opisie rewelacja, fajna z ciebie babeczka i to po 4 dzieciaczków

dzięki Ula... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale wiesz zostało tu i ówdzie...kilogramków :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 gru 2007, 21:24

ja tam nic nie widzę tych zbędnych kilosików, chyba że macie taki wspaniały aparat fotograficzny

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość