Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 wrz 2009, 07:53

to dzisiaj ja witam z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i lecę na miasto :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Cytat:
soczysty kurczak z papryką i ziołami z serii pomysł na...ktoś robił?

ja robiłam pyszny jest :ico_brawa_01:
ja też robiłam i mi smakowało a mój mąż stwierdził że on woli jak ja sama robię bo lepsze są :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Janiolek, no w końcu się pokazałaś :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: i wracaj szybciutko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Janiolek a co się dzieje na uczelni?
no właśnie co :ico_oczko: dobra lecę później wrócę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 wrz 2009, 08:13

aniawlkp86 napisał/a:
Cytat:
soczysty kurczak z papryką i ziołami z serii pomysł na...ktoś robił?

ja robiłam pyszny jest :ico_brawa_01:
ja też robiłam i mi smakowało a mój mąż stwierdził że on woli jak ja sama robię bo lepsze są :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Janiolek, no w końcu się pokazałaś :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: i wracaj szybciutko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja często robię takie rzeczy. I żeberka tez robiłam, bardzo dobre. Ostatnio jesteśmy na fali kkieszonek z kurczaka w sosie czosnkowym (knorra) mąz sie w nich zakochał. Ja wolę roladki schabowe. Ale zawsze to miła odmiana i bardzo wysilaś sie nei ttrzeba. Choć przyznam, ze ja ostatnio to głównie piekę, bo nie muszę stać przy garze i pilnowac by się nie przypaliło, a odkąd jestem w ciązy przypalam wszystko.
A dzisiaj cyba zrobię piersi z kurczaka w cukinii z parowara, bo tez nie trzeba za bardzo pilnować :ico_oczko: właśiwie to wcale :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 wrz 2009, 10:16

dzień dobry :ico_kawa:
u mnie 2 dzień braku @ :ico_noniewiem:
kilolek faktycznie przy takim pieczeniu nie trzeba się za dużo narobić a zawsze wyjdzie :-D
Ika202 a ty co tak wcześnie na miasto??

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

28 wrz 2009, 20:35

ja też robiłam i mi smakowało a mój mąż stwierdził że on woli jak ja sama robię bo lepsze są
powiem tak że mi nie smakowało,mojemu mężowi też nie,woli takie na blaszcze pieczone z chrupiącą skórką

Dziś z Warszawy przyszedł opis rezonansu magnetycznego '" zmiany obrzękowo zapalne błony śluzowej w obrębie zatok obocznych nosa"A my myśleliśmy o najgorszym o guzie.Dobrze że stan zapalny a nic gorszego.Teraz musimy jechać do akademii medycznej w Gdańsku.

No i kolejna dobra wiadomośc dziś w pracy dostałam 200 zł z funduszu socjalnego,dyrektor miał dobry gest i dzielił kasę.

a gorsza to że coś zle się czuję bolą mnie mieśnie,gardło wziełam już witaminę c i rutinoscorbin

[ Dodano: 2009-09-28, 20:36 ]
u mnie 2 dzień braku @
czyżby :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 wrz 2009, 22:38

Dziś z Warszawy przyszedł opis rezonansu magnetycznego '" zmiany obrzękowo zapalne błony śluzowej w obrębie zatok obocznych nosa"A my myśleliśmy o najgorszym o guzie.Dobrze że stan zapalny a nic gorszego.Teraz musimy jechać do akademii medycznej w Gdańsku.
myszka ta sprawa to juz strasznie dawn chyba wyszła, prawda? Jakoś mi się wydaje, ze wieki temu o tym pisałaś. Tak długo czekkaliście na rezonans?? :ico_olaboga:
aniawlkp86 napisał/a:
u mnie 2 dzień braku @
czyżby :ico_ciezarowka:
no miejmy nadzieję, bo jak się rozpakuję (co zamierzam zrobić niedługo :ico_oczko: ) to nie będzie żadnej :ico_ciezarowka: na wątku

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 wrz 2009, 22:44

przyszedł opis rezonansu magnetycznego '" zmiany obrzękowo zapalne błony śluzowej w obrębie zatok obocznych nosa"A my myśleliśmy o najgorszym o guzie.Dobrze że stan zapalny a nic gorszego.Teraz musimy jechać do akademii medycznej w Gdańsku.
to dobrze,ze to nie guz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziś w pracy dostałam 200 zł z funduszu socjalnego,dyrektor miał dobry gest
to przynajmniej podzielił a nie wziął dla siebie :-D :-D
bo jak się rozpakuję (co zamierzam zrobić niedługo ) to nie będzie żadnej :ico_ciezarowka: na wątku
a ktoś musi podtzrymać tradycję :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

28 wrz 2009, 22:45

myszka ta sprawa to juz strasznie dawn chyba wyszła, prawda?
nie
mój małżonek był leczony metodą prób i błedów.Zaczeło się od lekarza rodzinnego póżniej laryngolog pózniej neurolog i dopiero on nas dobrze pokierował.Głupia baba z Lęborga :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: uważała że nic nie bedzie na żadnym badaniu pokazywało bo to jest mały uszczebek.A rezonans wykazał chorę miejsce.Na rezonans czekalismy 3 tygodnie.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 wrz 2009, 22:52

a ktoś musi podtzrymać tradycję :ico_oczko:
stan sie musi zgadzać :ico_oczko:
mój małżonek był leczony metodą prób i błedów.Zaczeło się od lekarza rodzinnego póżniej laryngolog pózniej neurolog i dopiero on nas dobrze pokierował.Głupia baba z Lęborga :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: uważała że nic nie bedzie na żadnym badaniu pokazywało bo to jest mały uszczebek.A rezonans wykazał chorę miejsce.Na rezonans czekalismy 3 tygodnie.
aha no jakoś przegapiłam przebieg choroby i cos mi się wiidocznie pokiełbasiło. Ale mnie to nie dziwi zupełnie, bo ostatnio to nawet życie codzienne mnie przerasta :ico_noniewiem: hormony mi mózg ścinają.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 wrz 2009, 22:55

myszka105 grunt to trafić na dobrego lekarza co pokieruje leczenie w odpowiednią stronę :ico_sorki: :ico_sorki: ważne,że już wiadomo co jest twojemu mężowi :-)
hormony mi mózg ścinają.
to żeby całego nie ścięły :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

28 wrz 2009, 23:25

kilolek, pół roku mineło od pierwszych objawów,ale lekarze potrzebowali 6 miesięcy na zdiagnozowanie przyczyny,zaznacze jeszcze że wszystkie wizyty były prywatne,kasę brali a efektów leczenia nie było,dlatego tak wszystko długo trwało

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość