Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 kwie 2009, 20:44

wystarczy ze jak pytam o usg to tak dziwnie na mnie patrzy :/
przecież przysługuje ci w ciaży usg :ico_szoking: :ico_szoking: dziewczyny to są wasze prawa, macie prawo do opieki lekarskiej i wszystkich badań w pełnym tego słowa znaczeniu a wy poprostu nie chcecie skorzystać.............. :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

a gdyby tfu tfu coś sie stało, to bedziecie płakały ze lekarz taki był głupi a swojej winy widzieć nie bedziecie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

16 kwie 2009, 20:46

a skoro jeszcze ani razu nie spojrzał ci między nogi to teoretycznie mogłabyś już mieć rozwarcie na 2cm i o tym nie wiedzieć
no nie spojrzal ani razu nie no jak bylam na usg w 12 tc to robil je jeszcze dopochwowo i wedy to byl ostatni raz kiedy widzial mnie z tamtej strony :ico_wstydzioch:

moj R. wredota chciał mi laptop wyłączyć kedy ja tu taka wazna sprawe omawiam

27.04 bede na szkole rodzenia to zapytam polozna jak to jest z tym badaniem dokladniej

[ Dodano: 2009-04-16, 21:49 ]
izuś_85, tak szczerze mówiąc to cytologi mi on nigdy nie robil :ico_olaboga: ja też czasem mam taki twardy i napiety brzuch glownie w nocy jak w ciagu dnia wiecej pochodze i czasem w dzien :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 kwie 2009, 20:54

a dziś dopiero 16-ty... :ico_olaboga: :ico_olaboga: ech, obie powinnyście dostać pasem po nonono za niedbalstwo

w 12 tygodniu to chyba nawet nie ma możliwości miec skróconej szyjki, bo dzidzia za mała macica nie rozciagnieta aż tak jak teraz... właśnie teraz powinnac być badana co 3-4 tygodnie- czytaj powinnaś miec sparwdzaną szyjke za każdym razem, bo jakby sie coś działo to po szyjce od razu widać czy coś sie dzieje :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

ech, no ale ja sie waszymi sprawami martwić nie bede bo mam swoje cycki na głowie :-D :-D :-D :-D :-D bolą mnie jak cholerka, masuje je co jakiś czas, a one troszke pieką mnie cały dzień :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

16 kwie 2009, 20:55

kurcze i juz sie zdenerwowalam martwie sie zeby wszystko bylo w porzadku :ico_placzek: :ico_placzek: mi sie chce z tego powodu :ico_placzek: :ico_placzek: boje sie o swoej maleństwo

[ Dodano: 2009-04-16, 21:56 ]
nawet nie mam z kim o tym porozmwiac :/ dla R. nie mam co mowic bo powie ze jestem pzrewrażliwiona i ze napewno wsztystko jest w porzadku

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

16 kwie 2009, 20:58

malutkaniunia88, ja bym zwariowala gdybym widziala tylko raz swoje dzidzi ja mialam 4 razy juz usg w tym 2 badania prenatalne badajace jak najdokladniej to mozliwe dziecko

wedlug mnie powinnas wczesniej wybrac sie do lekarza nie musisz isc tam tylko wtedy kiedy masz termin mozesz chodzic nawet codziennie jesli lekarz przyjmuje ps.a ustaliliscie juz termin na usg?

izuś_85, cycki na glowie :ico_haha_01: bynajmniej sie raz usmiechnelam dzisiejszego dnia

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 kwie 2009, 20:59

malutkaniunia88, ty tu nie płacz, tylko tupnij nogą na następnej wizycie albo najlepiej to zmień lekarza na takiego co cie zbada raz w miesiącu dla świetego spokoju

a teraz sie nie martw na zapas, bo nie masz po co... tylko pamietaj ze to nie o ciebie chodzi a o dziecko i powinnaś takich badań pilnować dla jego dobra, lepiej wiedziec o szyjce wczesniej niz pare dni za późno...

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

16 kwie 2009, 21:00

malutkaniunia88, nie denerwuj sie my nie chcemy zle naprawde widzisz w moim przypadku okazalo sie ze jest zle ale u ciebie moze byc wrecz przeciwnie i tego ci zycze
jedno jest pewne uwazam ze powinnas wybrac sie do gina i powiedziec ze chcesz badanie ginekologiczne i to usg nie ma sie czego wstydzic to dla dobra dziecka i twojego-bo bedziesz spokojniejsza

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

16 kwie 2009, 21:02

Izus a oklad z kapusty albo z wilgotnego recznika by Ci nei pomogl???

Dziewczyny, z tymi szyjkami to dajecie popalic. lepiej dmuchac na zimne i byc spanikowana pacjentka, ktora rzada kazdych badan, niz cicha myszka, bo tak wypada!!!
Izus ma w 100% racje, nalezy walczyc o swoje, przy naszym NFZcie! Ja mam o tyle dobrze, ze chodze prywatnie, wiec za wszystk place W samym grudniu i styczniu na podtrzymanie ciazy wydalismy z moim (przeliczalam ale juz dokladnie nie pamietam) okolo 2000zl
A na wszystko wole dmuchac! Bo nie mam zamiaru stracic mojego dzieciatka, przez glupie zaniedbanie opieki medycznej!!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 kwie 2009, 21:02

izuś_85, cycki na glowie :ico_haha_01: bynajmniej sie raz usmiechnelam dzisiejszego dnia
hehe, no mam cycki na głowie, ciekawa jestem jaka mokra rano wstane, pieką mnie jakoś dziwnie, a do tego albo opaliłam sobie buzie dzisiaj albo mam gorączkę bo cała rozpalona na twarzy jestem, za chwile zmierze tempke

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

16 kwie 2009, 21:04

betina, ja widzialam swoje dzidzi tez 4 razy w 7, 11 i 22 tc i usg prenatalne tez bylo w 12 tc
ustaliliscie juz termin na usg
mówił ze po nastepnej wizycie 05.05 umówimy sie na usg
tylko tupnij nogą na następnej wizycie albo najlepiej to zmień lekarza na takiego co cie zbada raz w miesiącu dla świetego spokoju
a teraz sie nie martw na zapas, bo nie masz po co... tylko pamietaj ze to nie o ciebie chodzi a o dziecko i powinnaś takich badań pilnować dla jego dobra, lepiej wiedziec o szyjce wczesniej niz pare dni za późno...
no właśnie lepiej wiedziec

zreszta skad ja mam wiedziec o tych wszystkich badaniach ktore powiny byc

ech pojde chyba do łóżka Obrazek choć nie wiem czy uda mi sie zasnac :cry:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość