Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lut 2013, 19:16

Jestesmy po wizycie! Lekarka oglądnełam glowe Marysi, moja i męża - stwierdziła ze brak oznak zeby cos jej bylo! Zbadala mi glowe i ja mam tak samo wypukly szew, a ksztal glowy ma po mezu. To sie uwypuklilo bo przestalam jej dawac witamine D ale powiedziala zeby tego nie wznawiac bo ma malutkie ciemiaczko ale z drugiej strony ona urodzila sie z malym ciemiaczkiem. Jedynie powiedziala ze glowka moglaby byc troche wieksza obwod ma 42 cm a powinien byc 45 a jaki obwod maja wasze dzieci? Stwierdzila tez jakies wirusowe zapalenie gardla ma dlatego mamy dawac nurofen przez 5 dni 2 razy dziennie i tantum verde psikac na smoczek. Ulzylo mi ..... cala chodzilam spieta od srody - ta lekarka z Prokocimia powiedziala ze nie da skierowania do neurochirurga bo by sie wyglupila bo nie ma z czym isc - dziecko jak najbardziej prawidlow sie rozwija, ksztalt glowki ok itp. Kamien z serca:)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lut 2013, 19:26

Odzyskałam kompa i przyszłam wstawić obiecane foty
doczytałam szybcikiem, tyle co zapamiętałam:
Kasiala ogramnie mi przykro z powodu taty :ico_placzek:
Mamusia śliczna córcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my z ciemiączkiem mamy podobnie jak u Qanchity - moje dzieci mają mega dziurawe głowy :ico_noniewiem:
co do wagi to mi Agatka słabo przybiera, waga do wzrostu jest mega za niska :ico_noniewiem:
a oto brzdące:
tu Agatka całkiem inaczejwyszła ale mi sie podoba mega;-)
Obrazek

Obrazek

o jeny, stoje.... :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lut 2013, 20:27

MartaAgatka ma boooskie oczy!!!!!!!!! Przecudowna jest!
Mamusia - Marcinek tez ma 42 cm główkę!
Ale nasza lekarka uwaza,ze wszystko jest ok :-)
Przeciez kazde dziecko ma inna główkę,inny kształt...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lut 2013, 20:37

Mamusia to super że wszystko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Maksio ma 45cm obwód główki.
Przeciez kazde dziecko ma inna główkę,inny kształt...
no dokładnie ja pamiętam że wizualnie Tomek miał dużą główkę. Maksio mniejszą.

Marta prześliczne ma te oczęta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I jak już super stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do wagi ja ważę tyle ile przed ciążą jak się nie odchudzałam. Do idealnej wagi 2kg mi brakuje ale nie jest źle :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lut 2013, 20:40

ja tez waze tyle ile przed ciaza,ale rozmiar nosze wiekszy,bo jestem wsziedzie szersza...
No i ciało już nie to.Ale ćwicze z płyty Chodakowskiej i licze,ze beda efekty :-) już nie chodzi o wagę tylko zeby miec ładniejsze ciało bo teraz kondycji zero :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lut 2013, 21:24

ja kondycji nigdy nie miałam :-D więc różnicy nie mam. Tylko cycki większe ale to przez karmienie no i pewnie nie będą za fajne jak skończę karmić. Gdyby nie to to nie widzę szczególnej różnicy przed ciążą a teraz. Brzucha nigdy płaskiego nie miałam :-D

Maksio zasnął idę się kąpać.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lut 2013, 22:21

Jedynie powiedziala ze glowka moglaby byc troche wieksza obwod ma 42 cm a powinien byc 45 a jaki obwod maja wasze dzieci?
Ci lekarze zawsze coś znajdą :ico_puknij:
Tymek ma 42, aż sprawdziłam ile Jola miałana 7 mieś.i miała 41cm. Nigdy nikt mi nie mówił że dzieci mają za małe głowy. Pewnie jakby Marysia miała 45cm to lekarka by spanikowała że czemu tak dużo i może badania w kierunku wodogłowia by robiła tak jak to było z moją bratanicą :ico_puknij:

Marta śliczności masz w domu...i te oczy :ico_szoking: Zakochać się można ( co do pierwszego foto to Jola ma bardzo podobne jak była malutka..jak znajdę to wkleję)

Co do wagi...to już było tak pięknie i tylko 2 kg brakowały do wagi przedciążowej i sru....pojadło się :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Teraz trzeba to naprawić.
Mój brzuch już nigdy nie będzie płaski...chyba że go zoperuję (same rozstępy i nadmiar skóry) ale po dwóch cesarkach jakoś ciężko byłoby iść znów pod nóż :ico_chory:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lut 2013, 22:37

Marta śliczności masz w domu...i te oczy :ico_szoking: Zakochać się można ( co do pierwszego foto to Jola ma bardzo podobne jak była malutka..jak znajdę to wkleję)
Nie mogę znaleźć tego foto z oczkami niczym kotek ze shreka ale do tego też mam sentyment...
Obrazek

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lut 2013, 23:18

I Jola i Agatka wygladaja cudownie:) Agatka błyskawicznie sie rozwija. Pocieszylyscie mnie z tymi rozmiarami głów- mnie sie tez wydawalo ze rosnie nawet idealnie co 6 tygodni 2 cm bodajze. O wodogłowiu tez wspomniala lekarka hehehe ale nie w naszym przypadku. Moje dziecko usnelo o 22 - rozwija sie u niej jakies chorobsko - zaczela kaszlec przed samym zasnieciem ale nie dawalam jej zadnego syropu. Ale tak to jest gardlo, kaszel i katar .... zobaczymy co bedzie jutro - bedziemy sie starali zwalczyc to w zalazku. 5 dni mamy siedziec w domu i kurowac sie. Mnie tez cos rozklada - chyba przemeczenie i oslabienie organizmu daje o sobie znac. A co do wagi to ja waze 5 kg mniej niz przed ciąża:) Ale po mnie tego nie widac - moze jak z otyłosci zejde na nadwage to ktos zauwazy. Szkoda tylko ze coraz mniej sie karmi bo Marysia tak ladnie ze mnie wyciagnela wszystko - ja sie nie odchudzalam, nie cwiczylam nic.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lut 2013, 23:25

Mamusia - Marcinkowi bardzo wolno rosnie glowka - jak mial miesiac to mial chyba 38 cm,wiec tylko 4 cm urosla.
Zdrówka dla Was!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość