szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

18 wrz 2013, 14:34

Ja zaraz kładę się z książka
No oczywiście że się należy .
Ja właśnie wstałam.Lilcia się obudziła wiec tyle spania. Zdrzemnęłam się jako 40 min. Słoneczko u nas się przebiło przez chmurki ładnie więc może chęci do mnie wrócą do pracy .

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

18 wrz 2013, 16:10

Hejka

Melduje sie :ico_haha_01:
Jakos nie mam o czym pisac, nudy :ico_spanko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

18 wrz 2013, 16:22

u mnie skurcze ustały jednak ciągnie mnie na dól często
pogoda dziś dośc fajna posprzątałam troszkę w mieszkanku,potem byliśmy w lesie z Tomusiem na dłuższym spacerku
teraz jestem padnięta zjedliśmy zupkę jeszcze w planach mam zrobić 2 danie i ciasto bo kupiłam 3 kg jabłek więc szarlotka będzie
no i dokończyć musimy z synem tą ramkę na konkurs
szkieletorek a może spróbuj podawać jej jedzonko w zabawnej formie np.kanapki motylki itp dużo inspiracji znajdziesz w necie :) ,często nawet drobna dekoracja sprawia,że chce się coś zjeść
albo kup jej talerzyk nowy z ulubioną postacią

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

18 wrz 2013, 16:28

Hej

U mnie to samo nudy... Rano wstalam ze skurczami brzuch napiety i lyknelam nospe i magnez i lezalam pol dnia... adas zostal w domu bo nie dalam rady z nim isc do tego tak lalo ze chyba bym musiala kajak kupic... :ico_noniewiem:

Ugotowalam dzisiaj zupe fasolowa 3 godziny sie gotowala... do tego wstawilam boczek bo mialam spory kawalek wiec upieklam :ico_sorki: i jeszcze z wczoraj mam gulasz z kasza :ico_sorki: a ja i tak nic nie jem tylko wyjadam jogurty z lodowki :ico_noniewiem:

w sobote jedziemy do rodziny w niedziele idziemy do znajom,ych a w poniedzialek mam wizyte znow :ico_haha_02: musze sie rozrusdzac troche :ico_sorki:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

18 wrz 2013, 20:48

a ja siedzę i skurcze liczę,zrobiłam wszystko co miałam w planach prócz ciasta tz ciasto kruche zagniecione czeka w lodówce :)
ciotka niestety będzie dopiero w sb więc gdyby się zaczęło, rodzić będziemy bez niej bo jest na wyjeździe ale mam zatelefonować i ją powiadomić w razie W żeby się mną koleżanki jej zaopiekowały
zobaczymy może fałszywy alarm i macica sobie tak mocniej ćwiczy ;)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

18 wrz 2013, 20:53

Betinko kochana trzymam kciuki :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

18 wrz 2013, 20:59

kup jej talerzyk nowy z ulubioną postacią
Kupiłam już dawno i nic nie dało.
Ugotowalam dzisiaj zupe fasolowa
A za mną fasolka tak chodzi już od dawna.
a ja siedzę i skurcze liczę
No to czekamy na wiadomość . Nim się położysz daj znać czy minęły czy nadal są.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

19 wrz 2013, 08:55

Betinko jak tam? Ruszyło, czy fałszywy alarm???

Szkieletorku masz jakieś wieści od Betiny?

A. dzisiaj w domu, bo pada, ale układa panele u teściów, więc praktycznie znowu sama jestem. Wczoraj się na niego obraziłam, wszedł i zapytał czy rodzę :ico_zly: No to mu powiedziałam, że tak i nic więcej się nie odezwałam przez resztę wieczoru - ignorant jeden, zamiast zapytać co u mnie, albo jak się czuję, to on pyta o to o co wszyscy na około i co mnie już zaczyna denerwować!!!

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

19 wrz 2013, 09:09

hej dziewczyny
jestem jeszcze w domku z :ico_ciezarowka: wczoraj skurcze minęły dziś zaś mnie obudziły - ale to jakie

na razie znów spokój zdążyłam poprasować Tomka ciuszki i spakować go na wszelki wypadek bo będzie u teściów przez weekend

czekam na dalszy ciąg akcji jeśli będzie :ico_oczko: coś ta Madzia za bardzo trenuje przed wyjściem i niepokoi niepotrzebnie

spinka a mój mąż rano stwierdził że brzuch mam oklapnięty jakiś taki mały ,że mi się chyba zsunął :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

19 wrz 2013, 09:24

Betina a jak wolisz dzisiaj sama, czy jutro z ciotką i oxy? Ja słyszałam, że naturalnie jest łagodniej, co prawda nie wiem tego z doświadczenia, bo ja byłam 2xindukowana, ale tak mówią i dziewczyny i położne.

No robi akcje Twoja Madzi :ico_oczko: A Ty jak się czujesz? Zmęczona, czy zniecierpliwiona, czy może .... sama nie wiem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość