Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 kwie 2009, 10:22

Miszkaa moze cos nowego dojedzenia jej dalas i tak raguje???Bo juz sama nie wiem co :ico_noniewiem:
u nas nuda chyba pojade dzis do miasta bo musze nowy spiworek do spania dla Igola kupic :-)
dziewczyny mam pytanko : Ile kupek robia Wasze dzieci ?

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 kwie 2009, 11:03

moze cos nowego dojedzenia jej dalas i tak raguje???Bo juz sama nie wiem co
u nas nuda chyba pojade dzis do miasta bo musze nowy spiworek do spania dla Igola kupic
dziewczyny mam pytanko : Ile kupek robia Wasze dzieci ?
Kurcze no nie mam pojecia,ale ona wymiotuje mlekiem tez.Juz probowalam dawac jej tylko mleko i cholera to samo :ico_noniewiem: No nic zobaczymy co lekarz powie :ico_noniewiem:
Natalia robi 1 kupke dziennie.Tylko teraz potrafi zrobic nawet 3 zieloniaste kupy,ale to dlatego ze zabkuje pewnie :ico_sorki:
mnie tez by sie przydal nowy spiworek,bo Natalka ciagle spi w tym najmniejszym,aaaa poki sie w niego miesci to nie wydaje siana bo nie mam :ico_placzek:
K************ wlasnie obrzygala siebie i mnie po szyje :ico_zly: Mam juz tego serdecznie dosc :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

02 kwie 2009, 11:53

miszka, skąd ja znam te rzyganie..... :ico_olaboga:
nie wiem ile warzy Al, może w przszłym tygodniu wybiorę się do public health center i go zważę....ale chyba do 9 kg się zbliża...
mmarta81, dwa kupsztale przeważnie. Ok 8-9 pierwszy i o 4-5 drugi :ico_oczko:

koszmarna dziś noc, wrzeszczł przez dwie godziny....może te zęby?

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 kwie 2009, 13:17

witam dziewczynki! tylko szybko sie przywitam,bo wiecie jak to jest w polsce,dojechalismy cali i zdrowi ,dzieci nawet całkiem dobrze zniosły tą straszną podróż!!! bedę miała chwilke czasu to poczytam was,bo napisałyscie tyle że szok,ide zaraz do fryzjera,bede wyglądac jak człowiek :-D dziewczynki pozdrowionka z polski!!!!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 kwie 2009, 18:00

Ojaa super ze dojechaliscie zali i zdrowi :))) to teraz wizyty rodzinki i znajomych sie zaczna :)))

A co do kupek to moja regularnie wali kolo 7,8 rano pozniej daje jej jesc i znowu i w ciagu dnia potrafi jeszcze ze 2,3 walnac :) niektore sa zielone, niektore normalne a niektore olbrzymie :D

A co do nocy to ja dzis pierwszy raz wrzasnelam ;((( ale nie na Nine, bo mala obudzila sie o 00.40 pozniej 1.40 i do 2.40 plaakala, co usypiala przy piersi to za chwile znowu ryk i nie moglam jej w ogole odlozyc.. w koncu polozylam ja prawie spala i znowu zaczela plakac, ja poddenerwowana nachylam sie nad nia zaczynam jej nucic do uszka i co? Ta PIERD@$@$#% karuzela, nad glowa zaczepila o moje wlosy i mnie tak pociagnela ze krzyknelam, rzucilam smoczkiem i moj maz wstal, wzial Nine na rece, i mala zasnela mu po 30 sekundach, odlozyl ja i spala do 4... a pozniej znowu pobudka, pozniej o 5 wzielam ja do lozka i juz spala do 8. Ale ja wygladam jak zombi - dzis zlozyl;am wreszcie indeks i bede miec zaliczony semestr i prosili zebym usiadla bo wygladalam podobno tak blado :O

Poza tym cos silownie odciagam..ostatnio zmienilam zdanie i pierwszy raz w zyciu chce sie zapisac na fitness... ale terazz choruje wiec przeciagam - a tak naprawde boje sie tam isc :D bo zawsze chodzilam z kims, pozniej jak juz sama to wiedzialam gdzie i jak a tutaj sie boje :D cykor! :D

Poza tym bylam w sklepie i chcialam kupic batoniki wzielam 3 chce placic a portfel zostal w domu ;( wiec nawet nic slodkiego nie mam! wrRrr Kisiel zaraz zjem moze..

Ach pochwale sie jeszcze ze Nina regularnie po kazdym jedzeniu myje zeby :P no chyba ze usnie... wlasciwie to narazie szczoteczka do dziaselek ale tak ladnie sobie je masuje i potrafi z 10 minut wiec chyba jej to ulge przynosi :))

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 kwie 2009, 19:18

zirca, Moj ostatnio miał 8800, a to jakies dwa albo trzy tygodnie temu, teraz na bank ma przeszło 9 kg :ico_szoking:

Tak juz ma i tego narazie nie zmienia, potem jak zacznie wiecej sie ruszac, raczkowac czy chodzic to pewnie straci nadmiary :-D
Ja zreszta tez jako dziecko do roku byłam taka puchata :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 kwie 2009, 19:43

Agusia :ico_sorki: super ze jestes i ze podroz ok :ico_sorki:
dziewczyny u mnie tez dzis masakra :ico_olaboga: Iga wie wydziera wrzeszczy doslownie do tego ma 38 temperatury :ico_chory: ale to chyba zeby bo innych objawow nie ma :ico_nienie: i tak patrze ze niedosyc ze biedna ma cala gore dziaselka popuchniete to juz jej ida dwujki dolne :ico_olaboga: biedna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

02 kwie 2009, 22:00

Agusia1982, dobrz eze jesteśc ie już w domku teraz juz będziesz miała blisko i nie będziesz taka samotna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale ja wygladam jak zombi - dzis zlozyl;am wreszcie indeks i bede miec zaliczony semestr i prosili zebym usiadla bo wygladalam podobno tak blado :O
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super kochana troche luzu teraz możesz się odchamić na siłowni / fitnessie :-D :-D
Moj ostatnio miał 8800, a to jakies dwa albo trzy tygodnie temu, teraz na bank ma przeszło 9 kg

Tak juz ma i tego narazie nie zmienia, potem jak zacznie wiecej sie ruszac, raczkowac czy chodzic to pewnie straci nadmiary
Ja zreszta tez jako dziecko do roku byłam taka puchata
no to ładnie musi wyglądać taki miś :ico_oczko: Antek ostatnio miał 8500 ale on jest długi i juz powoli nie mieści się w foteliku nogi mu zaczynają wystawac :ico_olaboga:
dziewczyny u mnie tez dzis masakra Iga wie wydziera wrzeszczy doslownie do tego ma 38 temperatury ale to chyba zeby bo innych objawow nie ma i tak patrze ze niedosyc ze biedna ma cala gore dziaselka popuchniete to juz jej ida dwujki dolne biedna
biedna nasza mała Iga :ico_placzek: ale moze jak tyle na raz jej idzie to przy jednym bólu wyjdą wszystkie oby :ico_noniewiem:
A nas przeziębienie mały kaszle i ma katar biedny ciągle się zali a ja nie wiem o co mu chodzi :ico_puknij: Jutro idziemy do lekarza , ta kobieta ma nas pewnie dość bo juz chodzimy do niej od mieśiąca z tym kaszlem .Dziś buyłam w ogródku i sadziłam warzywa dla maluszka .Jejku jakoś nie ma czasu na siedzenie na necie .Jarek ma wolne wiec okupuje kompa :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 kwie 2009, 22:15

slonko2008, no super wyglada, ma wszedzie fałdki, az sie boje co bedzie latem, zeby tylko sie nie odparzał :ico_olaboga:
Chociaz na fotkach tego tak nie widac, to mam co nosic. A i na długosc tez rosnie, my oboje z mezem jestesmy wysocy wiec on tez pnie sie w gore :-)

mmarta81, trzymaj sie dzielnie, jakos dacie rade przez to przejsc :-)

U nas tez wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadaja ze zaby beda, ale narazie tylko dolna jedynka jakby tak troszke sie pokazywała, no ciekawe co z tego bedzie :ico_noniewiem:

Agusia1982, super ze szczesliwie dojechaliscie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2009, 10:04

Agusia1982, Super,ze dotarliscie bez problemow :ico_sorki: Teraz pewnie bedziesz miala sporo zajec :ico_noniewiem: Takia przeprowadzka,troche nerwow kosztuje :ico_sorki:
dziewczyny u mnie tez dzis masakra Iga wie wydziera wrzeszczy doslownie do tego ma 38 temperatury ale to chyba zeby bo innych objawow nie ma i tak patrze ze niedosyc ze biedna ma cala gore dziaselka popuchniete to juz jej ida dwujki dolne biedna
Ale przynajmniej bedziecie to mialy szybciej z glowy.U nas zabkowanie nie wyglada jakos strasznie,faktycznie Natalka jest bardziej marudna i z tym spaniem ma klopot ale poza tym pierwszy zab bez wiekszych fajerwerkow :ico_sorki: Zobaczymy jak kolejne,bo podobno roznie jeszcze moze byc :ico_olaboga: A ostrego ma tego zeba jak igielka :ico_haha_01:
no to ładnie musi wyglądać taki miś Antek ostatnio miał 8500 ale on jest długi i juz powoli nie mieści się w foteliku nogi mu zaczynają wystawac
A to moja drobina wczoraj dalej 6800 :ico_olaboga: Jest coraz dluzsza i chudsza :ico_noniewiem:
Kurcze pogoda nam sie zpitolila,jeszcze nie pada ale ,kurcze akurat jak potrzebuje slonca na weekend to pewnie go nie bedzie :ico_zly:
A ide na kawe :ico_kawa:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości