Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 mar 2009, 17:35

jedwabna pisze:kurde ale wam wspolczuje. niedlugo sama pewnie bede przez to przechodzic... a czytalam ze zabki pojawiaja sie kolo 6 m.z. wiec moze to nie zabki tylko kolki?
ja miałam niecałe 3 miesiące jak mi ząb wyszedł, więc mały może iść w ślady mamusi

milutka204 pisze:jedwabna, ja mialam 2 ząbki jak mialam 3 miesiace
czyli to samo co ja

Marcia77 pisze:uffff my juz po badaniu- ze słuchem jest wszytko oki..myslalam ze to beda inne badania tu takie samo jak w szpitalu..ale najwazniejsze jest ze mała słyszy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Marcia to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A my jednak poszliśmy na krótki spacer, chociaż kropiło i wiało. Założyłam folie na wózek i chodzilismy 40 minut. Oczywiście wtedy mały spał, a jak tylko wózkiem wjechałam do wózkowni, to od razu oczy jak 5 złotych. Tylko ja trochę zmokłam, dlatego tak krótko byliśmy. Po spacerze poleżał pół godziny w łóżeczku i bawił się rączkami. Ale teraz znowu tatę terroryzuje - musi z nim spacerowac po mieszkaniu, bo inaczej płacz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 18:02

ja chyba jutro wybiore sie do lekarza i sprawdze czy wszystko ok bo mnie denerwuje ze placze (tzn ze ja cos bolec moz\e) mam nadzieje jednak zeaalbo to zabki albo skoki rozwojowe

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 mar 2009, 18:12

byłam na zakupach, kupiłam ten żel co gaga, bo kuzynka mówiła, że super :-)
Marcia, to super, że wszystko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

23 mar 2009, 18:15

moj tez dzisiaj spi caly dzien,tylko zje i znow spi.pewnie po kapaniu bedzie za to szalal znowu do 12...
nie wiem jak zrobic zeby szedl wczesniej spac. probowalam go zajac czyms w dzien zeby tyle ni espal ale nie da rady. wolalabym zeby chodzil spac od razu po kapaniu a w mniej spal w dzien :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

23 mar 2009, 18:23

hejka
u nas nici ze spacerku nie udało nam sie pójśc bo strasznie leje :ico_placzek:
ale za to mała pospała od 13 do 17 i mogłam w tym czasie sobie ugotowac obiad :ico_prasowanko: .
Teraz pojadła i muszę ją do kąpieli zabawic i zmeczyć zeby po poszła spać. Mój P pojechał pomóc mojemu tacie wnieśc flizy na mieszkanie i nie wiem kiedy wróci tak wiec bede chyba sama kąpać a potem usypiać.

Marcia super ze z Milenki słuchem wszystko ok

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 mar 2009, 19:01

milutka204 pisze:mam nadzieje jednak zeaalbo to zabki albo skoki rozwojowe
ja to juz bym wolała te skoki rozwojowe, ale jak do tej pory mały przechodził je bezobjawowo :ico_noniewiem:

jedwabna pisze:ie wiem jak zrobic zeby szedl wczesniej spac. probowalam go zajac czyms w dzien zeby tyle ni espal ale nie da rady.
ja mojego młodego na początku też musiałam przestawić, bo w dzien spał, a w nocy jadł co dwie godziny. Powoli, codziennie kładłam go coraz wcześniej aż udało mi się zejść mniej więcej do 21.30-22.00. Dopiero jak wylądowaliśmy w szpitalu, to zaczął chodzić spać o 21. Ale ja nie chcę żeby mi chodził spać od razu po kąpaniu, bo wtedy o 6 rano jest wyspany. Tak o 21 jest ok.

Ragazza555 pisze:Mój P pojechał pomóc mojemu tacie wnieśc flizy na mieszkanie i nie wiem kiedy wróci tak wiec bede chyba sama kąpać a potem usypiać.
mojemu chłopu od czwartku do soboty trafiły się dni imprezowe i też małego sama kąpałam i usypiałam. Generalnie to nie problem, tylko, ze Bartek po kąpaniu jest marudny i sprzątanie wanienki z pokoju muszę zostawiać na później aż zaśnie.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 mar 2009, 19:34

gaga22 pisze: Tak o 21 jest ok.

u nas też, jak pójdzie spać, 21, 21.30 to jest ok :-)

teraz sobie drzemie, po 19 kąpiel, potem jedzonko, odrazu po jedzonku nie zasypia, także o 21 powinien spać

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

23 mar 2009, 21:27

gaga22 pisze:sprzątanie wanienki z pokoju muszę zostawiać na później aż zaśnie

tak jak u mnie. ja zawsze małego kąpie sama, no jak mąz jest to mi wanienke naszykuje i sprzątnie. czasami dwójke kąpie sama, mus to mus.

wykonczona jestem bo mały od 17 płakał i puszczał bąki więc pewnie brzuszek. tylko nie wiem po czym - wczoraj na obiad jadłam kotlety mielone, smażone a potem podduszane, ale chyba by go wcześniej bolało? rano dziś danio zjadłam i bardziej to obstawiam bo to po raz pierwszy i zjadłam o 11 a o 16-17 zaczęło boleć dlatego bardziej to obstawiam.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 mar 2009, 21:41

milutka była na izbie przyjęć, malutka miała robione usg u laryngologa i lewatywę, ale nic nie wykryto , ma dużą skazę białkową, musi dostawać paracetamol, jak będzie tak płakać to wtedy do lekarza, być może to jednak ząbki, lecz nie wiadomo, albo jakiś wirys, teraz są w domku odpoczywają

ja już się pożegnam do jutra :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

23 mar 2009, 21:42

tez musze tak zrobic zeby chodzil wczesniej spac.

a dzisiaj to normalnie w szoku jestem bo mojmaly caly dzien tylko spal. budzil sie jedynie na jedzonko i znowu w kimono. zawsze bylo tak ze po kapaniu o 19 do 12 mi marudzil i nie chcial spac a dzisiaj od razu po kapieli zasnal w dodatku w swoim lozeczku. martwie sie troche zeby tak nie bylo ze mi o 3 w nocy sie obudzi i juz nie bedzie chcial spac... oby tylko tak nie bylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-23, 20:44 ]
jutro przyjezdza moja mama bo ide na 9 rano do dentysty a pojutrze jedziemy odebrac becikowe i zlozyc wniosek o kolejnego tysiaka i o rodzinne :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość