Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 sie 2007, 18:50

Jestem juz!!!

Do porodu jestem gotowa w zasadzie!Wszytsko z Nelcia dobrze.Jesli nie urodze do poniedzialku to ide do szpitala na prowokacje...Ale ja sie uparlam i urodze!!!!!!!!!!!Juz tak bardzo chce!!!!


Wisienko mam nadzieje ze z katarkiem Szymonka lepiej i szybko wyzdrowieje!!!!

Dzu_nia moze byc tak ze i tak mnie wyprzedzisz wiec ja rowniez trzymam mocno kciuki!!!!

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

22 sie 2007, 21:46

witajcie ja tylko na chwilke wpadlam pokazac mojego synka narazie nie mam czasu siedziec na komputerze maly jest wymagajacy i kochany :-D
o0to jego fotki z dzisiaj
Obrazek
Obrazek

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

22 sie 2007, 22:29

swbasia, synuś cudowny i wcale nie wygląda jak noworodek :ico_nienie: jakiś taki "doroślejszy" mnie się wydaje.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

22 sie 2007, 22:35

Aga78, kawal chlopa z niego musieli go sila wyciagac za pomoca proznociagu bo parlam godzine bez efektu :( ale naszczescie wszystko jest wporzadku poprostu byl za duzy dlamnie i teraz cierpie z powodu krocza bo mnie porozrywal ale teraz liczy sie tylko to ze jest caly i zdrowy :ico_haha_02: i taki kochany :-D teraz sobie smacznie spi mam problem z karmieniem nie mialam mleka i musialam karmic butla teraz mi sie pojawilo i mam napuchniete piersi i pogryzione i strasznie obolale ale musze probowac bo zalezy mi na karmieniu naturalnym
ok bede szla spac bo czuje zmeczenie w kazdym centymetrze mojego ciala
zycze dobrej nocki!!!!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

22 sie 2007, 22:39

beata84 śliczny dzieciaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo się cieszę, że już masz go przy sobie, a sama no cóż..... z dnia na dzień będzie lepiej :ico_pocieszyciel: - ja też jeszcze się zbieram :ico_noniewiem: już chodzimy co prawda na spacerki ale jak ktoś mnie zaczepia i chce pogadać to ja ledwo daję rady... najgorzej dla mnie jest stać w miejscu :ico_olaboga: ...wszystko jeszcze cholernie ciągnie :ico_placzek: :ico_placzek:

wisienka trzymam kciuki za Szymonka, może trzeba mu nosek nawilżać ?? :ico_noniewiem: , bo czasem dzieci tak mają jak jest za sucho

martuunia kibicuję mocno, Nelcia już już niebawem przyssa się i przytuli się do cyca mamuni :-D :-D :-D

też jestem ciekawa co u Yvone, ale nie mam z nią kontaktu, ostatnia info, którą Wam podałam to sms od Kasi1983 (Kasi nie działa net i przesłała mi sms od Yvone)...... w sumie ciekawe co u niej, może już tuli maleńswo?????

[ Dodano: 2007-08-22, 22:43 ]
swbasia wszystko dobre co się dobrze kończy.... super że już jest na świecie i wszystko jest ok, a piersi masuj i jeżeli są twarde to odciągaj trochę mleka- nawet ręcznie na pieluchę, aż poczujesz ulgę, żeby nie dostać zapalenia, a brodawki to smaruj własnym mlekiem albo mnie pomaga bephanten ( nie wiem czy tam macie takie coś :ico_noniewiem: ), po kilku dniach przejdzie i nawał i ból brodawek...... próbuj mocno bo warto karmić piersią :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 sie 2007, 01:24

swbasia, sliczny Kubuś i naprawde takiiiii duzy!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A Tobie, kochana zycze szybkiego powrotu do formy. :-)

Przed chwilka rozmawiałam z Kasią3. U niej wszystko dobrze. Cieszy się mamą. :-D Dzis były u lekarza i Kasi mama slyszała bicie serduszka swojego wnuka/wnuczki. Bardzo to przezyła :ico_haha_01: W sumie wcale sie jej nie dziwie. :ico_oczko: kasia czuje sie dobrze, ale na razie oprocz nieregularnych skurczy nie ma zadnych innych "porodowych" objawow. :ico_noniewiem:

Nasz Szymon juz troche lepiej. Wlaczylam mu w pokoju nawilzacz powietrza i wpuszczam kropelki do noska. Mam nadzieje, ze mu szybko przejdzie. :-) Zaraz idziemy do lekarza na sprawdzenie pepuszka i zobaczymy co nowego nam Pani doktor powie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 sie 2007, 14:23

Wisienko mam nadzieje, że SZymonkowi szybko przejdzie katarek :)

Martuunia najwazniejsze jest nastawienie, więc trzymam kciuki, zebyś przed poniedziałkiem yrodziła Nelcie :-D

swbasia sliczny dzidziuś:)

My wrócilismy od lekarza, na szczeście Tosi spadła bilirubina i nie bedzie musiala zostawac w szpitalu na naswietlania. Nadal ma lekasrwa do brania i w poniedziałek znów kontrola. Pepuszek już praktycznie zagojony, jeszcze smarujemy spirytusem bo troszkę w środku wiolgotny, zeby go dosuszyć. Co do karmienia, ja na szczeście mam już dosc pokarmu8, ale jak byłyśmy w szpitalu to musiały mi połozne ją dokarmiac bo była biedactwo głodna. Teraz mam w domku formułę NAN1 jakby sie zdazyło, że jest jeszcze głodna a mi nie starczy pokarmu. Jak sobie poodciagacie to też sie więcej naprodukuje, bo ja muszę troche odciągnoąć bo mała ma pić glukoze i w czymś muszę to rozpuścić, to mi potem piersi chce urwać po nocy jak się naprodukuje :-D
Do brodawek używam bepanthen, mala ma charakter i miałam strasznie pogryzione brodawki, gdyby nie ta maść to chyba bym sobie odpusciła karmienie piersią.

dzu_nia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2007, 20:19

23 sie 2007, 15:42

dziewczyny mam pytanie, roaważam zakup laktatora, powiedzcie czy jest on niezbedny wśród zakupów, czy sobie odpuścić. Jeśli kupić to jaki ?? Pytam bo znajome raz mówią, że mi się on przyda, a inne mówią że szkoda wydawać pieniędzy na niego.

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

23 sie 2007, 16:48

Pruedence pisze:Do brodawek używam bepanthen, mala ma charakter i miałam strasznie pogryzione brodawki, gdyby nie ta maść to chyba bym sobie odpusciła karmienie piersią.

Ja miałam to samo najgorszy 1-szy tydznień karmienia,
mnie juz sie brodawki wygoiły i karmienie stało się przyjemniścią.
Na początku dokarmiałam NAN1 ,bo maluszek spadł z wagi
teraz jest ok i bede karmić tylko piersią
(zalecenia pediatry )
dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerku :ico_brawa_01:
moj starszy synek zwoływał swoich kolegów i chwalił sie braciszkiem
wszyscy zagladali do wóżka :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 sie 2007, 18:00

Czesc Dziewczyny!!!

Sliczne bobaski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Az by sie schrupac chcialo!!!
Ja jeszcze w dwupaku i lazilam caly dzien i sprzatalam a potem zle sie poczulam i poszlam spac i jest dobrze :ico_oczko:


Zaraz ide po schodach ganiac :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość