Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 paź 2011, 10:19

Cześć!

Mężo pojechał przygotować akumulatory i opony na jutrzejszą giełdę, a ja gotuję :-) W końcu będzie obiad w domu porządny :ico_brawa_01: Mam indyka więc robię rosół i potrawkę z niego.
A w niedzielę też pracujecie czy galeria zamknięta?
Jutro wolne :ico_sorki: Ale ogólnie galeria otwarta 7 dni w tygodniu :ico_sorki: 2 weekendy pracujące :ico_placzek:

Maksio obudził się dziś równo o 5 :ico_brawa_01: a potem o 6.50 i już był wyspany. Ja za to byłam nieprzytomna bo z mężem spać poszliśmy o 1.30 :ico_sorki:

Ja okien myć nie lubię- a niebawem czeka mnie wymycie wszystkich w naszym domku :ico_sorki: To będzie nie lada wyzwania :ico_sorki: Znowu się wszystko opóźnia, bo parapetó jeszcze nie ma :ico_olaboga: A miały być zamontowane połtora tygodnia temu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 paź 2011, 11:44

hej dziewczyny

Wczoraj zaliczyłyśmy z Pola lekarza, gorzej nie jest, ale antyb. ma do środy i na kontrolę mamy przyjechać, czeka nas jeszcze tydzień siedzenia w domu :ico_olaboga: , dopiero wczoraj od pocz. tyg. wyszłam z Liwią na spacer, teściowa przyszła do Poli :ico_sorki:

Nocka dziś lepsza, dalej 3 pobudki, ale bez dodatkowych atrakcji typu śpiewanie, gadanie i przekręcanie się na brzuch, pobudka po 8, mąż zabawiał dziewczyny a ja pospałam do 10.
Mimo, że się wyspałam, dalej czuje się fatalnie :ico_placzek: , katar męczy i gardło z tydzień mnie boli :ico_chory: , mam nadzieję, ze szybko przejdzie.

patrycja super, ze kaskę odzyskałaś :ico_brawa_01:

ania ja tez nigdy zupki z butelki nie podawałam :ico_sorki: , ale póki co sposób nieważny, ważne, ze smakuje :-)

markotka u mnie tej marki nie ma, to jakas sportowa odzież-pokaż :ico_sorki: , tydzień temu otwarto u nas nowa, dużą galerie może tam będzie.

murchinson pracowita jesteś, zapraszam do mnie, mam sporo okien :ico_oczko: , a tak na poważnie też mnie to przed zimą czeka, mam strasznie zabrudzone.

koroneczka ale zobaczysz, ze nawet sprzątanie w nowym gniazdku będzie przyjemnością :-)

emilka super, ze Tosi słoiczki smakuja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2011, 12:33

witam

obiadek już zrobiony - dzisiaj barszcz biały :-)

standardowo 1 pobudka z tym,że po 3 bo męża budzik ją obudził,ale nakarmiłam,przebrałam i spała do 8.15 :-)

teraz jest dopiero na drzemce bo Zosia u Hani była,jak wstanie i zje obiadek to pójdziemy na spacerek i na plac zabaw,dla dzieci gril jest dzisiaj i coś tam jeszcze,więc Hania już się doczekać nie może :ico_oczko:
Wiadomość od Patrycji
Kasa odzyskana! :ico_brawa_01: Ma teraz przemeblowanie i internet będzie miała dopiero za tydzień. Pozdrawia i przesyła buziaki.
super wieści :ico_brawa_01: też ją pozdrów i cierpliwie czekamy na nią :-)
ANiu jakos nie wpadłam na mysl, zeby zupke dawc przez butelke, ale kazdy robi jak mu odpowiada :-)
mi się przypomniało,że koleżanka kiedyś tak dawała córce zupkę póki się do nich nie przekonała i jak na razie działa,a niedługo przejdziemy na miseczkę z zupkami mam nadzieję :ico_sorki:

Murchinson faktycznie Mateuszek ma sporo włosków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam indyka więc robię rosół i potrawkę z niego.
mniam :-D
Wczoraj zaliczyłyśmy z Pola lekarza, gorzej nie jest, ale antyb. ma do środy i na kontrolę mamy przyjechać, czeka nas jeszcze tydzień siedzenia w domu :ico_olaboga:
oby do środy już wyzdrowiała :ico_sorki:
Nocka dziś lepsza, dalej 3 pobudki, ale bez dodatkowych atrakcji typu śpiewanie, gadanie i przekręcanie się na brzuch, pobudka po 8, mąż zabawiał dziewczyny a ja pospałam do 10.
Mimo, że się wyspałam, dalej czuje się fatalnie :ico_placzek: , katar męczy i gardło z tydzień mnie boli :ico_chory: , mam nadzieję, ze szybko przejdzie.
fajnie,że sobie pospałaś,tylko choroba i tak cię męczy :ico_sorki: zdrowiej szybko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 paź 2011, 16:52

cześć :-)

nocka dzisiaj ciut lepsza od wczorajszej, więc idzie ku dobremu, chociaż rewelacji nadal nie ma.
Mąż wieczorkiem idzie z kolegą na piwko a ja z jego żoną posiedzę sobie w domku przy piwku, mamy też szarlotkę sypaną-dzisiaj piekłam :ico_haha_02:
,
nigdy w tym sklepie nie byłam! A jakie ciuszki tam mają
ja też nie byłam, ale mąż mi opowiadała, tam są przeceny markowej odzieży z całego świata, pojedyncze sztuki w większości z aktualnych kolekcji w przeciwieństwie do outletów i np płaszcz zamiast 1500zł kosztuje 200zł
Tu trochę lepiej widać ilość i długość
faktycznie tu lepiej widać :-D
Tak, mamy fotelik i Mateusz bardzo lubi w nim siedzieć bo jest wysoko i widzi co jest na stole.
ja właśnie jestem na etapie wybierania, bo chrzestna chce nam pod choinkę sprezentować :ico_oczko:
to jakas sportowa odzież-pokaż
przeróżna odzież i buty, no i sprzęty do domu też, kiedyś w TV pokazywali jak gwiazdy tam buszują, to taki ekskluzywny lumpeks można by powiedzieć, bo wszystko po sztuce i trzeba wyszperać coś dla siebie :ico_oczko: dużo zdrówka dla Was :ico_sorki:
spała do 8.15
super :ico_brawa_01: ja też tak chcę :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-10-22, 17:00 ]
taka kurteczka, przecena z 1399zł ale na ile nie wiem :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2011, 17:54

markotka, świetna kurtka i ci w niej do twarzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale gdyby była po 1399zł to bym nigdy nie kupiła :-D
Mąż wieczorkiem idzie z kolegą na piwko a ja z jego żoną posiedzę sobie w domku przy piwku, mamy też szarlotkę sypaną-dzisiaj piekłam
to fajny wieczorek ci się szykuje :-)

my mieliśmy iść na plac zabaw ale Hania z Mileną padły i obie wstały o 17.30 :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 paź 2011, 20:23

tam są przeceny markowej odzieży z całego świata, pojedyncze sztuki w większości z aktualnych kolekcji w przeciwieństwie do outletów i np płaszcz zamiast 1500zł kosztuje 200zł
Nie w tym w Łodzi, tu niczym się nie różni od innej sieciówki (różne kolory i w różnych rozmiarach dany model-ubrania i buty) no może cenami bo często przecena ale i tak potrafi powalić z nóg. Oni mają do 60% taniej od regularnej ceny.
Ładnie wyglądasz w tej kurteczce :-) Miłego wieczoru.
Nowa zdrówka. Oby do środy antybiotyk Poli pomógł.
Aniu szkoda trochę że Hania przespała zabawę-zawsze to jakaś odmiana. No ale Ty przynajmniej miałaś trochę spokoju :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2011, 21:02

Aniu szkoda trochę że Hania przespała zabawę-zawsze to jakaś odmiana. No ale Ty przynajmniej miałaś trochę spokoju :ico_oczko:
oj tak spokój to ja miałam :-D

zrobiłam Milenie kaszkę mannę na kolacyjkę i wsunęła 140 ml :ico_brawa_01: tylko,że jeszcze spać nie chce bo spała do 18.30 :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 paź 2011, 21:15

hej dziewczynym sorki, nie doczytam Was

wczoraj sie dowiedzialam, ze partner tesciowej jest bardzo chory, ostatnimi dniami bardzo czesto byl w szpitalu, ma raka jelita z wieloma przerzutami, wczoraj na wypisie lekarz powiedzial tesciowej, ze zostalo mu 1-2 dni zycia :ico_noniewiem: przykre to strasznie, szkoda mi faceta :ico_placzek:
dzis bylismy ich odwiedzic, lezy, jest bardzo slaby, niewyraznie mowi, nogi ma bardzo spuchniete i jakis taki bardzo zolty jest :ico_noniewiem:

spijcie dbrze, ja zaraz sie tez klade, tylko jakas meliske wypije

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2011, 21:33

emilia7895, o matko,przykro mi :ico_pocieszyciel: szkoda faceta,bo na pewno był w porządku :ico_sorki: a jeszcze wiedzieć,że tylko parę dni mu zostało... :ico_placzek:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 paź 2011, 10:07

Witam z :ico_kawa:
któraś chętna? to zapraszam :-)
Emilia współczuję :ico_pocieszyciel: Jak nocka i samopoczucie?

Mi głowa pęka z niewyspania(jakieś głupoty mi się śniły i co chwila się budziłam) i bolą kolana. Daliśmy dziś młodemu soku jabłkowego i nic mu nie jest, tzn brzuszek nie boli jak do teraz. Zapisałam się na jogę i piłki :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość