Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 sie 2012, 10:30

dzwoneczek82, :ico_brawa_01: za kolejnego zabka. U nas nadal nic. Strasznie muszą go dziasla swedziec bo aż ze złością wkłada wszystko do buzi. Dzisiaj w nocy dostał paracetamol bo spał bardzo niespokojnie. Rzucał się na łóżku, poplakiwal, budził się co chwile. Nie wiem może to te zęby dają mu tak popalic :ico_noniewiem:

A jak u was z ciemiaczkami? Borys miał bardzo duże jak się urodził 4x4cm i powolutku mu się zarasta. Tylko że coraz częściej ma zapadniete. Pije dużo więc nie jest odwodniony. Wit d dostaje codziennie a mimo to mu się zapada. :ico_noniewiem:

Jedziemy właśnie do Żor do miasteczka twin pigs :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 sie 2012, 19:36

Hello,
Ja dzisiaj sie wzielam za porzadki z ciuchami Martyny. Powkladalam wieksze ubranka letnie i male up. Ale bylo tego :ico_olaboga: a sie wydaje ze ciagle czegos brakuje.

Aga26, w TwinPigs podobno super jest ale musimy poczekac az nam mala podrosnie :-D
agasio az jestem ciekawa czemu tak szybciutko do pracy wrocilas. Ucaluj moja imienniczke :-)
dzwoneczek82, Patryczek idziejak burza z zębolkami. U nas dalej nic i nic. Wszystko wklada do buzi ale zebow nie widac. Pewnie jak nas zaskocza to naraz wszystkie.
Aga26 z tym odswiezaczem to sie ubawilam :ico_haha_01:

W ogole czujecie juz jesien ? Ja tak... Do tego wszedzie lisci opadnietych coraz to wiecej...

W ogole w Tesco jest megapromocja na body, polspiochy, pizamki dzieciece i ubranka z kolekcji jesiennej. Pisze Wam jakby ktoras zainteresowana byla.

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

26 sie 2012, 13:22

A my mamy drugiego zębolka :ico_haha_01:
Myślałam że wyjdzie druga dolna 1 a tu wyszla lewa dolna dwójka hehe

Ale pogoda dzisiaj faktycznie kiepska, chociaz nie jest tak tragicznie bo w miare cieplo jest

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 sie 2012, 15:34

U nas idą dwie dolne jedynki jednocześnie. Już widać dwie białe kreseczki ale dają popalic małemu strasznie. Szczególnie popołudnia są kiepskie. W nocy śpi ale nadal niespokojnie i często się przebudza.

Co do pogody to u nas dzisiaj jesień jest...

Mad jak będziesz w bb to daj znać. Otworzyli na karpackiej ciucholand i są zarąbiste rzeczy w nim :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 sie 2012, 21:13

Mad jak będziesz w bb to daj znać.
Za pozno przeczytalam :-D dzisiaj bylismy hehe. No to musze wpasc na zakupy przy przyplywie gotowki :-) W soboty tez czynne ?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 sie 2012, 21:27

Tak w soboty chyba do 14 jest otwarte :-)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

27 sie 2012, 07:25

witajcie :ico_haha_01:
siedmiomiesięczny dumny Filip melduje się na forum :ico_brawa_01: i uściskuje Lilusię oraz Martynkę :-D kurcze ale rosną dzieciaki, szok...
a ja mam tak dobry humor od rana, bo się fajnie wyspałam, młody pięknie spał całą noc i w ogóle jakoś tak mi wesoło pomimo pogody :ico_sorki: wczoraj byliśmy w galerii i trochę mnie przygnębił widok jesiennych kolekcji w sklepach... :ico_noniewiem: choć są tam chyba od dawna, jak się siedzi w domu non stop, to się przegapia takie rzeczy...
w zeszłym tygodniu byłam w paru przedszkolach w sprawie pracy i zdziwiłam się, bo i tu, i tu nie powiedzieli "nie" :ico_noniewiem: a to już trochę lepsze niż "nie, nie potrzebujemy". ciekawe, czy będzie jakiś odzew w tym tygodniu :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 sie 2012, 09:03

witam

Lilusiu brawa za skończony 8-my miesiąc życia :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Martynko, Filipku,
brawa za skończony 7-my miesiąc... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nostromo20, powodzenia w poszukiwaniu pracy :-)
a u mnie wczoraj plażowa pogoda była
ależ super...u nas wczoraj cały dzien padał deszcz...
A my mamy drugiego zębolka
:ico_brawa_01:

mad ja już czuję jesien...i bardzo sie ciesze z niej...bo ja ogolnie nie przepadam za latem...jest mi za gorąco.... :ico_wstydzioch: jesien a zimę ubóstwiam...to moj żywioł :-D

Miłego dnia

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

27 sie 2012, 10:01

Witajcie :-)
U nas dzisiaj jesień jak się patrzy, mnie się marzy taka złota jesień :ico_noniewiem: Nie pogniewałabym się.

Buziaki dla 8 miesięcznej Lili i 7 miesięczniaka Karolka :-D
A my stawiamy :ico_tort: za Martynkowe 7 miesięcy.

nostromo20, trzymam kciuki za pozytywne wieści w sprawie pracy !
Trzeba być dobrej myśli.

Beatka78 a co u Was ?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

27 sie 2012, 12:03

:ico_brawa_01: dla dzieciaczkow za kolejne miesiace. Jeszcze chwila I będziemy stawiać torciki za pierwszy roczek naszych pociech :ico_szoking:

U nas dzisiaj jesień na całego. Zimno, wietrznie I pochmurno brrr.
Borys właśnie ucina sobie drzemkę na ogrodzie :)
Kurcze przez te zęby problem ma z zasypianiem. Dzisiaj było 40 minut walki zanim skapitulował I poszedł spać :ico_noniewiem:

Popoludniu Ide z mężem do spółdzielni bo rzekomo jest ostateczna decyzja co do naszego pieca. Ciekawa Jestem co wymyślili.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość