Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

16 paź 2007, 22:14

Witajcie,

Kamila ja też tego słowa nie znałam :ico_szoking: Co do marchewki i jabłka to ja gotowałam a póżniej blenderem miksowałam na papkę.Surowego bałam się podać , bo ma za dużo błonnika i bałam się żeby mała biegunki nie dostała

Lucynko gratuluję pierwszego ząbka na czerwcówkach :ico_brawa_01:

Juli faktycznie szalejesz z tymi pysznościami .Wg mnie to banan go uczulił.Miłosz jak miał 1,5 roku i dostała banan to cały był w takich krostach jakby go komary pogryzły.Zazdroszczę Ci tego wyjazdu.Jakoś to będzie bez małego a poza tym przyda Wam się ten czas sam na sam z dużym.

Madziorka filmików jwszcze nie widziałam , ale zajrzę tam na pewno.Ja też już się zarejestrowałam na tej stronie , tylko nic jeszcze nie nakręciłam

Jaśnie Pani super z Luśką wyglądacie, piękne zdjątka


Asiulka a jaki syopek dajesz małej , taki ze śliwek ?

Madzia waga Marcinka faktycznie imponująca , moja mała waży 6750g

To porawda co piszą o czopkach , że nie należy stosować non sto , bo organizm dziecka się przyzyczaja i jelita robią się leniwe.
Ja wczoraj byłam u gina.zrobił mi usg piersi i macicy i przepisał depoprovere.Powiedział ,że jest to środek dopuszczony do normalnej antykoncepcji a nie tylko w okresie laktacji i jak czuję się po nim dobrze to on nie widzi przeciwskazań tylko raz w roku mam chodzić na kontrolę.Dla mnie rewelka , nie mam okresu, nie muszę pamiętać o godzinie żeby wziąć tabletkę i starcza na 90 a kosztuje 45 zł .

wiecie jednak jestem uzależniona od TT , bo jak mąż był w domu i okupował net to ja z nudów okna pomyłam i firanki poprałam jak mała spała :-D

Zmykam spać.Dobranoc.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 paź 2007, 23:20

witam
ja czuje się beznadziejnie. No nie wiem co mnie dopadło... znów mam gorączkę. i jak wstane to głowa mnie zaczyna boleć, dziwne co?? Ale nie daję się. Złego cholera nie bierze :-D

Wiem dziewczyny, że z tymi czopkami nie można przesadzać i to właśnie mnie martwi. Nie chcę ich stosować, ale co będzie dalej to zobaczymy...

Madziorka fajne filmiki. Sieie też nagraj, żebyśmy mogły zobaczyć Cię na żywo (prawie)

Madzia super foteczki w podpisie.
Zmykam bo mały chce jeść a ja do wyrka się grzać...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 paź 2007, 09:25

hej hej hej
ostatnio to my z Emilką ranne ptaszki jesteśmy

Aciu ten syrop na zaparcia to mi lekarz przepisal i nazywa się alvia, ale stosuje go już w ostateczności

Madziorka filmy rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamilko kuruj się kochana

Noc Emilki coraz bardziej się normuje i albo budzi sie raz tak ok.4ej albo dwa razy między 1 a 2 i między 4 a 5 także jest ok a ta noc z pobudkami co 2 godziny to tylko wyjatek taki był :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Na dziś nie mam żadnych planów, mężulek jedzie w interesach na Slowacje ze szwagrem więc będziemy sobie z Emisią w domku siedzieć, a może ciocia aga nas odwiedzi. Ciocia Aga to siostra mojego męża i chrzestna Emilki i w sumie jest jedyną chyba osobą (nie licząc męża oczywiście) z którą nie boję się zostawić Emilki nawet na kilka godzin. :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

17 paź 2007, 10:06

Czesc Dziewuszki!
Madziorka- super filmiki, a Leon z muchomorem -czad!!
Kamilko - kuruj sie dzielnie! :ico_chory: A co do słowa Frydz - hihi. Ja tez nie znałam:):
JAsnie Pani - zdjecia super! Bosko wygladasz z Luska przy brzuszku. A ona wyglada jakby miala conajmniej pol roku na fotkach!
Madziu - ale Marcinek super duzy - i silny - sliczne nowe zdjecia- i widze ze tez zamowilas ta zabawkez allegro :):
Aciu - dzieki za wsparcie.. No bedzie ciezko. Ale mi i nonono sie czas sam na sam, o statnio wszystko zaczelo sie nagle komplikowac.. I pierwszy razod 4lat mamy kryzys. :ico_placzek:
Asiu - dobrze, ze cos w koncu pomoglo na te kupy!

Ech.. Wczoraj mielismy rozmowe. Powazna. Wyłam jak bobr. Bedziemy pracowac, zeby bylo lepiej. Nie wiem czy bedzie. No ale to sie okaze..
:ico_placzek: Boje sie.
Wstalam z mega opuchnietymi oczami - wygladam jak buldog :/
Misiek nie przesypia juz nocek i budzi sie :ico_noniewiem: Wiec moje nadzieje i radosc z wyspania poszly w las.
Ech. Uciekam. Bo tylko marudze i marudze :-(

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 paź 2007, 10:35

Dzieki za komplemenciachy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Lucy buziaki dla Oliverka za ukonczenie 4 miesiaczka :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Avisek kupuj chuste!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajowa jest i poreczniejsza od wozka :ico_noniewiem: tu masz linka do prawie nowego Girasola. http://www.allegro.pl/item255829349_gir ... azana.html tam jest cena minimalna 185, a 220 nówka kosztuje. To mojej kolezanki i ona ma mnustwo chust, wiec malenko uzywana.
tak na zywca wyglada:
http://quick.holdthatpic.com/images/141912.jpg

Madzia ale GIGANT!!!!! No to jak Luska przy 7 kilo wyglada na pol roku to Marcinek na rok???

Juli pisze:Boje sie.

:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: bedzie dobrze... MUSI byc!!!

Juli pisze:Misiek nie przesypia juz nocek i budzi sie

a ile je na noc? Luska tez sie budzic zaczynala, bo dawalam jak w dzien 170 ml, ale zrobilam cala butle i ona 240 wciągnela i do rana znowu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

acia, ale jak ten srodek dziala?? to jest zastrzyk, czy co???

kamilka zdrowiej babko i korzystaj z ostatnich slonecznych dni, bo potem to juz syf do wiosny bedzie, blleeeee

Madziorka super filmiki :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 17 paź 2007, 11:08 przez Jasnie Pani :), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 paź 2007, 10:49

Jasnie Pani :) pisze:a ile je na noc? Luska tez sie budzic zaczynala, bo dawalam jak w dzien 170 ml, ale zrobilam cala butle i ona 240 wciągnela i do rana znowu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


240ml :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: moja Emi z butli w życiu tyle nie zjadła wczoraj wciągnęła najwięcej 180ml i to w ciągu dnia, a tak to 100-120ml zjada. Może dlatego że z cyca też ciągnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 paź 2007, 11:03

Jaśnie Pani dzięki dzięki... Zapomniałam wczoraj naisać jak ładnie wygladacie Ty i Lusiaczek. Ale to dlatego, że Tomek mnie juz nawoływał z drugiego pokoju.

Noc minęła lepiej niz poprzednia, ale dziś znów mnie kręci w tym brzuchu i kreci. Myślę, że to długo nie potrwa... może ze trzy dni i będzie dobrze.

A ja dzis miałam niespodziankę miłą... odsłaniam rolety a tu nie ma rusztowania :ico_brawa_01: . Suuuper, wreszcie będzie swobodniej w domu bo nie będą panowie mi tu zaglądać :-) . Tylko na myśl o myciu okien to dostaję znów :ico_chory: :-D .

Juli kochana ja myślałam, że wy tam jakiś jednodniowy kryzysik mieliście i już jest ok. A tu widze, że grubsza sprawa...
Ale nie martw się za bardzo, bo każdy związek takie przechodzi. Ja jestem z Jarkiem prawie 7 lat i juz niejeden przeszliśmy. A teraz już się dzieki nim tak dotarliśmy, że nic nas nie rozdzieli. Teraz są już tylko sprzeczki i kłótnie o bzdury. Ale to też normalne bo inaczej to nudno by było nie?? :-D
Widze potym co zawsze pisałaś, że bardzo się kochacie i jesteście dla siebie. A teraz to juz tylko trzeba wytyczyc granice kompromisu ( a to nie jest zbyt łatwe, zwłaszcza jak oboje uparciuchy jak u mnie), ale jak juz się uda to mur-beton wszystko na nogi staje.
No! To trzymaj się dzielnie... płacz- bo łzy działają na facetów, ale nie za bardzo bo przepukliny dostaniesz i będziesz wyglądała jak mój Tomek dwa miesiące temu ( a chyba nie chciałabyś sie w Tomka zmienić nie??) Buziaczki i trzymam za was kciuki.

Jasnie Pani :) pisze:Luska tez sie budzic zaczynala, bo dawalam jak w dzien 170 ml, ale zrobilam cala butle i ona 240 wciągnela i do rana znowu


Cholerka tez bym chętnie tak zrobiła, ale jak z cyckiem taki numer wykręcić to nie wiem?? Ten mój leniuch dba o linię... często i w małych ilościach... chyba dostanie zakaz oglądania telewizji, bo pewnie tam się tych mądrości nałuchał :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 paź 2007, 11:14

asiula26 pisze: Emi z butli w życiu tyle nie zjadła wczoraj wciągnęła najwięcej 180ml i to w ciągu dnia, a tak to 100-120ml zjada. Może dlatego że z cyca też ciągnie

po pierwsze, ze cyca jeszcze ma, a po drugie twoja Emi to delikatna Ksiezniczka, co dba o linie, a Luska to GŁODZILLA :-D :-D jakos te swoje 7 kg musi dokarmiac. :-D

-indigo- pisze:chyba dostanie zakaz oglądania telewizji, bo pewnie tam się tych mądrości nałuchał

:-D :-D :-D :-D i jeszcze klódke na lodówke załoz, bo nie wiadomo, czy nie podjada miedzy posilkami :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 paź 2007, 11:16

Juli kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: trzymaj się dzielnie. Między mną a M. ostatnio też doszło do ochłodzenia stosunków, ale myślę ze to minie, przynajmniej mam taką nadzieję. Każdy związek przechodzi wzloty i upadki i mam nadzieję że między wami będzie tylko coraz lepiej. Trzymam za to kciuki

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 paź 2007, 11:29

Jasnie Pani :) pisze:i jeszcze klódke na lodówke załoz, bo nie wiadomo, czy nie podjada miedzy posilkami


noooo... :-D :-D :-D

A zapomniałam napisać, dziś mi sie taki numer przydarzył w nocy, że Tomek przesikał pieluchę :-) Normalnie tyle siku nawalił, że się wypełniła na maksa i obudził sie cały mokry jak na tetrze :ico_szoking: Czyżby Huggisy były takie byle jakie?? Bo do tej pory na noc zawsze zakładałam pampersa. Hmmm... A może on tam jakoś tą oczekiwana kupę w sikulinki zmienia???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość