Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

06 kwie 2007, 18:58

justyna25, Ada ma piękne oczka - teraz już widać, że po mamusi :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

diem, tylko tu w depreche nie popadaj - jakby co to ci mogę szpadel lub rydla pożyczyć :ico_haha_01:

diem pisze:Kupilismy dzis dwie czapki na lato ... z daszkiem obydwie Szkrabek jest w szoku,ze moze teraz w niebo patrzec i slonce tak jego nie oslepia ... caly jest w skowronkach

i nie ściąga ???? - muszę chyba moją do twojego na korki przysłać - ona wszystko co nie jest przywiązane śiąga w 5 sekund :ico_smiechbig:

a co do fotek - to teraz twoja kolej :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:


iza, to sobie nasze szkraby hobby znalazły :-D

Mama_Kingi, dzięki za życzonka :ico_haha_01:

no a gdzie to dzisiaj boboski znów wcięło Maggie, Aginka, Iwonap - gdzie wy ??? i gdzie reszta ???? - pewnie jajca poszły malować ..... hmm.... ciekawe :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

a już dzisiaj porządki skończone - kartofle, pyry i ziemniaki wsadzone :-D
autko jeszcze jutro wypucuję i możemy do teściów na wyżerkę ruszać :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

jaszcze muszę mojego do malowania jajeczek namówić ... wieczorową porą .... :ico_haha_01: :619: :ico_haha_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

06 kwie 2007, 19:19

kaola pisze:a już dzisiaj porządki skończone - kartofle, pyry i ziemniaki wsadzone
a to nie jedno i to samo? :shock:
kaola pisze:diem, tylko tu w depreche nie popadaj - jakby co to ci mogę szpadel lub rydla pożyczyć
mnie to juz tylko siekierka :570: :558: :wpale: wyplakalamm sie juz , pogadalam z siostra i troche mi lepiej ...
kaola pisze: nie ściąga ???? - muszę chyba moją do twojego na korki przysłać
i nie sciaga :ico_oczko: wygladalo to tak,ze czapa sprawia jemu radoche :ico_haha_02: a Wyslij mi swoja kruszynke :ico_sorki: :ico_haha_01: slodziuchna jest :ico_brawa_01:
a moj to w ogole dziecmi sie teraz nie interesuje :ico_szoking: wczoraj odwiedzily nas dzieci sasiadow i Kourosh nawet na nie nie spojrzal :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
zainteresowal sie jedynie bumerangiem, z ktorym chlopiec przyszedl ...

iza pisze:Mati tez cos takiego podobnego sobie wymyślił.....wchodzi pod moje krzeselko przy kompie i sie przeciska..czołga..kombinuje..najbardziej to ma ochote wejsc pod wanne

ciekawy swiata :-D :ico_brawa_01:

kaola pisze:jaszcze muszę mojego do malowania jajeczek namówić ... wieczorową porą ....
brzmi conajmniej dwuznacznie :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

06 kwie 2007, 19:42

hej zyje bede zaraz :)

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

06 kwie 2007, 19:44

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

moje metamorfozy :-D :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 kwie 2007, 19:55

Witamy wszytkie mamuski - piękniśki .... :ico_brawa_01:

Weźcie powiedzcie coś Malwinie - może ciotek posłucha - Jest poprostu nieznośna .... i co gorsze ... nie wiem co robić .... daje mi tak popalić ze nie mam na nic czasu , siły ani ochoty .... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-06 ]
uulałam ja pól godziny temu z nadziejąś ze bedziec spała juz do rana a ona już właśnie siedzi ze mna i piszemy .... a w ciagu dnia spała od 9-10:30 z przerwani i popołudniu 10 minut na rekach i 10 w łózeczku około godz 15 ... :ico_noniewiem: nie wiem co to z nią się dzieje .... niby nie ma oznak ząbkowania w tej chwili ....

[ Dodano: 2007-04-06 ]
moze chce ktoś dziecko na świeta ??? tak na 3 godzinki ??? bo ja już wymiękkam ....

[ Dodano: 2007-04-06 ]
eh ... jakoś nie widzę chętnych rąk w górze ... nie dziwię się .... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-04-06 ]
więc idę przygotować koszyczek na święconkę ....

Dobranoc kobitki ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 kwie 2007, 20:47

Cześć dziewczynki, ja dzisiaj dopiero teraz , bo znowu wybylismy do Londynu bo siostrzenica B przyjechala do znajomych miała dla nas paczuszkę plus akt urodzenia Antosia...juz zarejestrowany w PL :523: :523: :523:
Potem jeszcze były zakupy...no i tak się zeszło i wogóle jestem padnięta i moje chłopaki tyż :ico_oczko:

Dziewczynki fotecki boskie kaola diem Justynka i Edyta :one:

No i powiem Wam że nocki u nas jakby lepsiejsze...do 1 Antos wyprawiaj nam dżezy , póżniej obudził się o 4 ...i spał w rezultacie do 7.

[size=150]Dziewczynki[/size] chciałam Wam powiedzieć ze jesteście super babeczki, nigdy nie sądziłam ze sie tak skumpluje z Wami ogromniaste :ico_buziaczki_big: dla WAS de beściarki :-D

[ Dodano: 2007-04-06 ]
diem pisze:a moj to w ogole dziecmi sie teraz nie interesuje :ico_szoking: wczoraj odwiedzily nas dzieci sasiadow i Kourosh nawet na nie nie spojrzal :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
zainteresowal sie jedynie bumerangiem, z ktorym chlopiec przyszedl ...

a mój Tosiek własnie ostatnio bardzo interesuje sie dziećm,i....rozglada się, ciekawią ggo dzieciaczki.
Chodzimy na takie zajęcia i tam jest dzieczynka w ieku Antosia, dokładnie bo tez jest z maja, to jest strasznie nią zainteresowany, ostatnio zamienili się smoczkami, ubaw był po pachy :-D

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

06 kwie 2007, 21:10

hej babosy
ale mi teskno do was nawet nie wiem od czego zaczac
moze od tych super fotek nono ale nam tu laski klikaja nie ma co:)
a boboaski sa do zjedzenia takie slodziusie ....jak tam patrze czasami nz malego to mam ochioote go ..................................ugrysc ......................ale tak z milosci :)
chyba oszalalam .....uwierczie mi ze z dnia na dzien kocham go bardziej az sie boje ze oszalaleje niedlugo ......a jak mi jeszcze c\daje soczystego buziakia czyli przysysa sie do policzka lub szyji ...to wymiekam
ale ci ja wam tu pisze pewnie macie tak samo


u nas ok przygotowania ida tak sobie ...dzis zrobilam salatke i upieklam babke i sernik takze to juz wszystko bo bigosik juz tez zrobiony a na reszte idziemy do rodzinki :)
maggie mozesz jeszcze raz mi podac link do zmiejszania tych zdjec ....image .....cos tam ...znienialismy kompa i nie mam ani adresow ani ulubionych stron ....masakra musze sie odnalezc......no to ide szukac papapapapapap
aha maggie ma racje ja was tez uwielbiam za to ze jestescie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 kwie 2007, 21:32

iwonap, ja nie wiem czy to jest program do zmniejszania zdjęć ale chyba chodzi CI o www.imageshack.us

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

06 kwie 2007, 21:43

dzieki maggie
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 kwie 2007, 21:54

śliczny Piotrulko :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość