emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 paź 2011, 10:15

czesc

u nas nocka srednia, Tosia cos sie krecila i chyba z 3 razy jadla
Jak nocka i samopoczucie?
dzieki, ogolnie ok, troche glowa mnie boli, pewnie z niedospania
i bolą kolana.
dlaczego?
Daliśmy dziś młodemu soku jabłkowego i nic mu nie jest, tzn brzuszek nie boli jak do teraz.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby nic mu juz nie bylo, a duzo wypil?

tez jestem z kawka, juz druga dzis

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 paź 2011, 10:36

i bolą kolana.
dlaczego?
Nie wiem, mnie od jakieś czasu co raz bolą. Sądzę, że od noszenia małego-za bardzo obciążam stawy. Muszę jeszcze o tym pogadać z endo czy to nie sprawa wit.D i wapnia.
a duzo wypil?
ok.40ml i na koniec płacz że chce więcej. Wcześniej jak pił (mniej) to po 20-30min. brzuch go zaczynał boleć i robił się twardy. Teraz nic a pił prawie 2 godz. temu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak zwykle po wypiciu był płacz, że mało :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 paź 2011, 11:15

emilia7895 bardzo współczuję twojej teściowej... wiem co przeżywają...

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

23 paź 2011, 11:22

hej

Witam z :ico_kawa: i serniczkiem :-)

Mąż poszedł na skuter, Liwia śpi, a Pola bajkę ogląda :-)

Ja się już trochę lepiej czuję, przynajmniej gardło przeszło :ico_sorki: , po Poli w ogole choroby nie widać, ale kaszel ją nadal dusi :ico_sorki:

emilka przykro mi, wyobrażam sobie jak musi byc cięzko z takim wyrokiem
:ico_placzek:

markotka super kurteczka :ico_brawa_01: , bardzo w moim stylu, a Ty ślicznie w niej wyglądzasz, mąż trafił z prezentem :ico_brawa_01:

ania szkoda, ze wypad nie wypalił, ale z drugiej strony miałaś chwilę oddechu :ico_sorki:

murchinson oby Mateuszkowi nic po soczku nie było :ico_sorki: , fajnie, że na zajęcia się zapisałaś,u mnie na fitnessie kobieta często zajęcia z piłkami robi, są super

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 paź 2011, 11:38

cześć :-)

dzisiaj nocka ciut lepsza od poprzedniej, o 3:30 Krzyś mnie obudził, kręcił się bardzo i popłakiwał przez sen i tak z przerwami do 5:30
ale gdyby była po 1399zł to bym nigdy nie kupiła
ja też nie, bo niewiele więcej mam wypłaty :ico_haha_01:
Ładnie wyglądasz w tej kurteczce
dziękuję :-D to we Wrocławiu były pojedyncze sztuki i mega przeceny, np. płaszcz Boss'a z 2500zł na 300zł
partner tesciowej jest bardzo chory
przykro mi :ico_pocieszyciel:
Daliśmy dziś młodemu soku jabłkowego i nic mu nie jest
i oby już nic nie było :-)
Zapisałam się na jogę i piłki
fajnie :-D
mąż trafił z prezentem
no trzeba mu przyznać, że ma chłopak gust :-D

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

23 paź 2011, 12:15

Witam się z wami ..
Nie mam znów czasu pisać jestem tak ubita po ostatnich nocach z małą ..ale poczytałam was trochę i widzę podobnie ...mała budzi sie dosłownie co godzinę myślałam ,ze to pokarm piję herbatę na laktację ,bardziej restrykcyjnie jem ,,,pokarm mam a ta mała terrorsytka budzi się na chwilę do cycka ...zje i za godzinę znowu ..:-)
Zęby ?
Nie wiem myślałam ,ze to po szczepieniu ..bo miała gorączkę ..ale się to nadal ciągnie :-( :-)

[ Dodano: 23-10-2011, 12:26 ]
Włąśnie obiadek tworzę mam dziś ochotę na marcheweczkę duszoną a potem idziemy na spacerek ..
Mąz jest w domu więc zostanie z chłopcami bo średni ma ropną anginę ..dar z przedszkola ale już na szczęscie w odwrocie ...


Markotka fajną tą kurteczkę kupiłaś

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 paź 2011, 18:29

witam

u nas dzisiaj kuzyn z dziewczyną był
potem do babci pojechaliśmy i dzień zleciał
w tygodniu jak się nie pojawię tzn że mnie znowu odcięli :-D :-D wiecie co,już się niczym nie przejmuję,będzie co ma być,ja muszę jakąś pracę znaleźć bo utoniemy całkiem...kasy już nic nie mamy,jedynie 30 zł to będzie na mleko jeszcze dla małej,a potem nie wiem co dalej,do tyłu mam rachunki w tym miesiącu 600 zł :ico_placzek: już nie mam pomysłu co robić
Mąz jest w domu więc zostanie z chłopcami bo średni ma ropną anginę ..dar z przedszkola ale już na szczęscie w odwrocie ...
zdrówka dla synka :ico_sorki:

Murchinson fajnie,że Mateuszkowi nic nie jest po soczku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 paź 2011, 20:01

jestem tak ubita po ostatnich nocach z małą
witamy w klubie :ico_oczko:
Markotka fajną tą kurteczkę kupiłaś
dziękuję :-D prezent od męża :ico_oczko:
do tyłu mam rachunki w tym miesiącu 600 zł już nie mam pomysłu co robić
:ico_pocieszyciel: my w samej skarbówce 30tys., zus nie płacony od maja, pracownicy nie dostali całych wypłat, ale już się nie przejmujemy tym, bo byśmy zwariowali, mamy tylko nadzieję, że w niedługim czasie uda się nam z tego wyjść :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

23 paź 2011, 23:34

Cześć dziewczyny.
Wpadłam na chwilę zobaczyć wasze skarby, jak rosną i jak się zmieniają.
U nas leci. M w delegacji i jestem z mamą. Ada rośnie, ale z cycka nie schodzi. Iza bardzo dużo choruje i teraz jest na sterydach bo od 1,5 miesiąca ma kaszel i wymiotuje. Wyjątkowo udało mi się dziś wcześniej wszystko ogarnąć i zobaczyć co u was. Zdjęć nowych nie mam. Chyba od 1,5 miesiąca nie robiłam i muszę jutro coś tym moim dziewczynom zrobić. Adę próbujemy przekonać do nowych dań ale z marnym skutkiem, jak coś uda nam się wcisnąć to nie może kupy zrobić i bardzo się męczy. Jedno co jej wchodzi to kleik i pewnie stąd te problemy. Dobrej nocki życzę.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 paź 2011, 08:49

Cześć,
młody spał bite 12h, ciekawe ile drzemek będzie w ciągu dnia, teraz zaczyna powoli ziewać więc w ciągu godziny dobrze by było by usnął. Szaleje na leżaczku :ico_haha_01:
Chyba od 1,5 miesiąca nie robiłam i muszę jutro coś tym moim dziewczynom zrobić.
To zrób i wklej :-D
Na obiad chyba kurczak zamarynuje i zrobię na parze.
Miłego dnia.

[ Dodano: 24-10-2011, 08:50 ]
A, młodemu po soku nic nie było :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości