agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

27 sie 2012, 18:55

Witajcie!!!
Wielkie brava dla dzisiejszych jubilatów- Martynki, Luisi i Filipka!!!!Nostromo- powodzenia w szukaniu pracy!!!!
A u nas też czas leci szybciutko, jutro Olcia kończy pół roczku:)
Dzis dopadły nie takie myśli, ze jak narodziny dziecka mogą zmienić ludzkie życie. Rano dowiedziałm sie, ze moja koleżanka z pracy jest w ciązy, ma już dwóch synów 3 i 5 lat, a teraz to ma byc ciąza bliżniacza. Dziewczyna jest załamana, nie ma na kogo liczyć, mąż pracuje za granicą, a ona sama z chłopakami, ciąza zagrożona, ma leżec, czuje sie fatalnie a do tego mają kiepską sytuację materialną, dodatkowo ma mego doła;(
Druga koleżanka tak chciała miec dzidzie a tu pech umarła w jej brzuszku, wielka rozpacz.
Siostra mojego męża, ma 45 lat jest w ciazy, wstydzi sie wychodzić z domu, zerwała wszytskie kontakty:)
A rok temu wszystkie były takie szczęsliwe :586:

[ Dodano: 27-08-2012, 18:56 ]
aż mi głupio, ze ja sie tak cieszę znarodzin Oli i jestem taka szczęsliwa: :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

27 sie 2012, 19:01

Aga26, no i jak tam decyzja ?
agasio, ile ludzi tyle historii.. Jedni chca a nie moga miec, inni nie chca a maja... a jeszcze inni ciesza sie tym co im dane.
aż mi głupio, ze ja sie tak cieszę znarodzin Oli i jestem taka szczęsliwa:
Eee to chyba normalne że się cieszysz swoim dzieckiem :-) Ja nic w tym dziwnego nie widze wrecz przeciwnie :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 sie 2012, 21:39

mad ale słodzina w podpisie :-D


agasio wiem jak trudno sie cieszyć swoim szczęściem jak wokół tyle ludzkich nieszczęść...ale ty masz prawo do wyrażania i też swoich uczuć...!!! :-D Jesteś szczęśliwa wiec nie ukrywaj tego!

Gabi własnie zauważyłam przepiekne zdjęcie w podpisie :-D Jaka Lilianka pyza słodka:*


a moj siłacz od kilku dni tak ćwiczy :-D
ledwo uchwyciłam to w obiektywie, bo to trwa sekundy :-D
ale z dnia na dzien coraz lepiej mu to wychodzi :-D

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

27 sie 2012, 21:44

dzwoneczek82, oj i ja wylapywalam te sekundy niedawno. SUper sobie radzi ! A na wiosennych widzialam jak super siedzi ! A niby wczesniaczek a zasuwa z umiejetnosciami :ico_brawa_01:
Gabi ale fajna Lila taka okraglutka :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 sie 2012, 22:20

A niby wczesniaczek a zasuwa z umiejetnosciami
pewnie duży wpływ mają teraźniejsze rehabilitacje, ale i tak jestem z niego dumna....bo myślałam ze bedzie bardziej odstawał od rówieśnikow. A tu miła niespodzianka :ico_brawa_01: Dziękujemy :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

28 sie 2012, 09:32

Cześć dziewczyny gratki za kolejne miesiące naszych dzieciaczków i za nowe umiejętności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja dziś stawiam
Obrazek
z okazji 13 rocznicy :ico_szoking: leci ten czas niemiłosiernie

ostatnio jestem mega zalatana bo to praca to kuchnia i przetwory na zimę robię i tak leci dzień za dniem a moja chłopaczyna jest okrutnie leniwa i nie ma ochoty podejmować jakichkolwiek działań w kierunku raczkowania :ico_noniewiem: leniwiec jeden nawet nie chce się dalej przewracać z brzuszka na plecki mimo że umie :ico_szoking:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 sie 2012, 11:51

Witajcie :-)
Kaja, wszystkiego najlepszego na Wasze wspólne lata :ico_brawa_01:

We czwartek muszę jechać po odbiór decyzji ws. zasiłku i kurcze muszę wziąć małą ze sobą i targać autobusami i tramwajami. Nie znoszę tego, bo tłoczno... Ale damy radę :ico_noniewiem:
Wesele za pasem, a kiecy dalej nie mam. Nie chcę w tej ze ślubu iść. Jest opcja że jak mi spasuje to koleżanka pożyczy. Wydatek mniej :ico_haha_01:
No i chrzciny czas najwyższy załatwić. Brat po ciężkiej rozmowie... dostał zaświadczenie. Tylko teraz operacja teściowej, wesele brata od chrzestnej Martyny, urlop chrzestnego i musimy się dobrze wkomponować pomiędzy te terminy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 sie 2012, 12:41

melduje sie

:ico_brawa_01: troszke spoznione dla naszych solenizantow wczorajszych no i dla naszych dzisiejszych :ico_brawa_01:

ale leci ten czas

Hanka ma 7 mies a nie siedzi sama zebow nie ma :ico_noniewiem:
biedna sie troszke nudzi podczas zabawy bo tylko popelza czasami
a jak by juz raczkowala to by byla bardziej samodzielna

Aga ale Borysek zabral sie za siebie, szybciutko chce nam pokazac swoje nowe wyczyny

dzwoneczek a Patryk sam podnosl sie odrazu czy najpier byly to raczki a dopiero pozniej pupcia ?

a ja sie wybieram do lekarza z ta Hanki glowka, bo kazdy mi mowi ze ona ma syndrom plaskiej glowki i dziecko zaniedbalam bo doprowadzilam do zniekrztalcenia i to tak zostanie :ico_placzek:
denerwuja mnie te komentarze ale po czesci maja racje choc przekladalismy ja z boczku na bok
i sa jakies specjalne helmy w ktorych dziecko jest 23h na dobe przez kilka miesiecy i chce dowiedziec sie czy ona to potrzebuje,
no i niech jej te dwa wystajace kregi na pleckach sprawdzi bo to moze byc wada postawy i trzeba cwiczyc.
Kurde naslucham sie co gadaja a pozniej sie nakrecam :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 sie 2012, 12:48

Beatka78, poczytalam o tych kregach wystajacych dziewczyna miala tez taki problem i podobno u szczuplych dzieci tak jest. Ale zawsze mozesz isc do pediatry sie skonsultowac.
A o plaskiej glowce pisze bystarac sie w czasie aktywnosci by nie lezala na plecach, tylko na boczkach. Ze jak zacznie spedzac czas na brzusiu i siedzac to glowka zacznie wracac. No i zeby podawac wiecej witaminy D.
Jak bedziesz u pediatry zapytaj powinni rozwiac watpliwosci.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

28 sie 2012, 13:04

Beatka78, wiem że to jest wkurzające jak dookoła wszyscy gadają na temat dziecka ale powiem Ci że mój Kuba ma z jednej strony od tyłu taką spłaszczoną główkę i też mimo przekładania go na boki itd to mu się ta główka tak spłaszczyła ale teraz więcej czasu siedzi i na brzuszku leży i widze że zaczyna się to wyrównywać także trzymam kciuki żeby i u Hani tak było

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości