Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 mar 2008, 13:16

Witam :ico_haha_02:
A ja dziś poplotkowałam za wszystkie czasy :-D Jak odprowadziłam Zuzię do przedszkola,to spotkałam koleżankę(5mc ciąży) i siedziałyśmy w jej samochodzie około 2 godzin.A miałyśmy tylko chwilkę pogadać.
I dopiero niedawno do domu doszłam.Ledwo co się obrobiłam ze sprzątaniem i zmywaniem.A teraz mam troszku czasu,bo zupka grzybowa się gotuje :ico_haha_02:
Dziś jadę odebrać wyniki,bo we wtorek wizyta u pani dr.Mam nadzieję,że dalej są ok.

babe_boom, mnie też się ta pościel najbardziej podoba,ja gustuję w błękicie i u mnie na 1 miejscu jest błękitna kratka i błękitne misie na drabince :-D Zresztą Zuzy pokój też jest błękitny.Ja kupię dopiero jak się Julia urodzi,bo i tak przez pierwsze tyg. będzie spała przy nas w gondoli od wózka.Tylko ja kupuję bez wypełnienia,same poszwy z ochraniaczem,bo to mam po Zuzi.A pościel Majusi śliczna :ico_brawa_01:

MONIKAB fr, ja się nie wybieram rodzić za 2 tyg.mam nadzieję,że Julcia posiedzi w brzuszku jeszcze trochę,chociaż pani dr powiedziała,że raczej do terminu nie donoszę.Mogłabym urodzić 17 kwietnia,byłoby między dziewczynkami równe 6,5 roku różnicy :ico_oczko:

emalia30, nie wkleję linka wózka,bo licytowała moja siostra i już go na allegro nie ma.Ale poszukam taki sam.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 mar 2008, 13:20

Zulcia, TY masz termin na 5 dni przede mną... mi też lekarz mówił, ze mogę na koniec kwietnia urodzić, ale ja bym wolała donosić chociaż do początku maja, żeby dzidzi już się wszystko ładnie wykształciło, no ale to niestety nie zależy do nas

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 mar 2008, 13:28

babe_boom, dokładnie.Ja się jeszcze bujam z cholestazą niestety.Szyjkę skróconą i miękką miałam już na poprzedniej wizycie,a jak jest teraz to okaże się we wtorek.

http://www.allegro.pl/item331847026_peg ... 4_lat.html
Taki wózek będę miała,tylko szaro-żółty.Jest leciutki i jakoś go zniosę z 4 piętra.A schodzić będę codziennie,bo Zuzia od września idzie do szkoły i będę musiała ją zaprowadzać.Mam jeszcze na dużych kołach z gondolą po Zuzi,ale 17 kg+dzidzia to jak mąż będzie :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 mar 2008, 13:41

cholestaza? to znaczy, że Cię swędzi wszystko tak?

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 mar 2008, 13:53

babe_boom, dokładnie.Biorę na to leki i co 2 tyg. sprawdzam,czy mi się aspat,alat i bilirubina nie podnosi.

[ Dodano: 2008-03-28, 12:55 ]
A przy cholestazie jest niebezpieczeństwo dla dzidzi i często jak dzidzia jest donoszona,to wywołują poród.Pod koniec ciąży czeka mnie patologia.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 mar 2008, 13:59

Zulcia, ojej prz3erąbane... a jakie na to się robi badania? bo mnie też ciągle wszystlo swędzi ale tylko w nocy jak kłade sie spać

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 mar 2008, 14:51

babe_boom, poproś o skierowanie na aspat,alat,bilirubinę.Najbardziej nasilone jest właśnie w nocy.Ale,że Cię swędzi,to nie musi oznaczać cholestazy.Zresztą badania Ci wyjaśnią.Ale mam nadzieję,że tego nie masz.

A ja właśnie zjadłam swoją zupkę owocową,bo grzybowej w mojej diecie nie wolno.A takie pycha maślaczki i podgrzybki w niej pływają.Właśnie mój mąż zajada.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 14:59

Zulcia, wiem co czujesz, ostatnio tez wylądowałam na takiej diecie jak Ty bo miałam mega bóle w prawym boku, szczególnie w nocy i z tego co wyczytałam i co mi pielegniarka znajoma powiedziała to winny jest woreczek żółciowy no i żeby sie uspokoił to dieta watrobowa konieczna. Jejku, to masakra bez czekoladki, smazonych kotlecików itp, itd. we wtorek ide do ginki i powiem o tych bólach to zobaczymy co ona na to. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 mar 2008, 15:06

Marta26, niedobrze,że Cię boli.Trzymam kciuki,żeby przeszło.A do dietki,to ja się już przyzwyczaiłam,nawet w święta było ok,bo babcie zadbały o specjalne menu dla mnie :-D
Ale jak wjechało ciacho,to mi przykro było,takie pyszności,a ja nie mogłam.Zjadłam tylko kawałek swojego urodzinowego tortu,bo siostra zrobiła tak trochę pode mnie.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 mar 2008, 15:12

to znowu ja :) mam chwilunie wiec teraz sie wam chwale swoja wypraweczka
oto wozek, po wiktorku:
Obrazek
tu koszulka nocna "matki karmiacej":
Obrazek
i pizamka:
Obrazek
takie majteczki jednoraowe:
Obrazek
tak Ala bedzie ubrana po porodzie :-) :
Obrazek
to sa te haftowane tetroweczki :
Obrazek
to spiworek:
Obrazek
Obrazek
a to nakladeczki na piersi- zbiorniczki na mleczko:
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość