Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 sie 2007, 19:40

Wisienko wlasnie wrocilam z wchodzenia po schodach i tyle razy weszlam po nich ze wyszlo razem 38 pieterek i tyle samo razy zeszlam po nich!!!I co???I czuje sie jak nowo narodzona a nie rodzaca!!!!! :ico_olaboga: Co ruszy moja Nelcie??

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

25 sie 2007, 21:12

Kasiu gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
martuunia1, już masz blizej niż dalej trzymam kciuki
Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 sie 2007, 09:06

Kasiu3 ogromne gratulacje :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

beata84 Co do odpijania u mnie jest podobnie, bo Tosia zasypia zaraz potem jak sie naje i takie noszenie na nic sie nie zdaje, a potem ma czkawke, parę razy się tez krztusila, wtedy brałam ja pionowo i mocno klepałam po pleckach. A synus przesliczny :-D

aga78 Julcia przesliczna :-D :ico_prezent: z okazji dwóch tygodni, a że Tosia ma tyle samo dni to stawiamy :ico_tort: Co do butelek aventu tez je uzyam bo są badzo dobre, tylko ten laktator jakoś nie na moje piersi. :-D

wisienko24 My tez wczoraj mieliśmy pierwszą wspólną jazdę samochodem i Tosia spała cały czas:) Ale adrenalinka była. Tak, że duże brawa :ico_brawa_01: dla Ciebie na odwage.

Dziś niedziela, dzieki bogu możemy spedzic ten dzionek we trójke bo tak to mąż strasznie zapracowany jest niestety.
A tu mamy nowe zdjęcia Tosi, zapraszmay do oglądania:

http://picasaweb.google.pl/gaustohasyou/Tosia2Tydz

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 sie 2007, 13:01

Czesc Dziewczynki!!!!!

Jeju faktycznie blizej niz dalej ale jak prawie wszytskie macie juz swoje malenstwa przy sobie to ja tez tak bym juz chciala.Mezus tlumaczy mi ze najwidoczniej jeszcze nie czas i cierpliwie tzreba czekac bo Nelci dobrze jest u mnie jeszcze.A rozmowa konczy sie tak ze oboje juz chcemy miec ja na zewnatrz :-D


Agasco jak cudnie usmiechniety Twoj Dzidzius :ico_brawa_01:


Pruedence przesliczna Tosienka!!!


Buziolki dla Was!!!!

dzu_nia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2007, 20:19

26 sie 2007, 13:45

martuunia1 ja też wxiąż czekam. Dziś termin rozpakowania, a tu nic. Wczoraj mnie trochę brało na wieczór, ale mojej Majeczce nie prędko na ten świat. Mam nadzieję, że nie każe nam długo na siebie czekać

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 sie 2007, 13:55

Dzu_nia no swietnie sie rozumiemy :-D !!!Mnie jzu beirze tak od ponad tygodnia i nic :ico_olaboga: Miejmy nadzieje ze szybko urodzimy.Ja jutyro ide do szpitala tak czy inaczej i sazde ze w tym tyg bede miala Nelcie przy sobie :-D !tzn na zewnatrz bo przy sobie to mam ja 24 na dobe :-D !A kiedy Ty masz sie zglosic do szpitala??

dzu_nia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2007, 20:19

26 sie 2007, 14:04

jak do wtorku nic się nie zmieni to mam iść do mojego gin na kontrolę i wtedy on zdecyduje co dalej, ale w razie czego to mam już skierowanie do szpitala.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 sie 2007, 14:08

Ja osobiscie uwazam ze jak nic sie nie dzieje zlego to lepiej zostac w domciu jak najdluzej bo nie ma to jak w domciu.Kolezanki ktore rodzily po terminie tez tak mowia.No ale ja jutro juz musze sie zglosic bo to bedzie 6 doba po terminie wiec juz czas!!!A moze dzis urodzimy??? :-D Robisz cos w tym kierunku??Bo ja laze po schodach jak glupia :ico_brawa_01:

dzu_nia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2007, 20:19

26 sie 2007, 14:11

ja dużo spaceruję po mieszkaniu lub na świeżym powietrzu lub namiętnie sprzątam mieszkanie, schodów nie próbowałam. Podobno działa też sexik z mężem, ale mój boi się że coś będzie nie tak i nie chce. Mój gin powiedział, że obecnie 2/3 rodzących kobiet rodzi po terminie, ala mam nadzieję że ja urodzę teraz na dniach :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 sie 2007, 14:35

Slyszalam ze seksik jest najlepszy ale moje mezus w usa jest wiec niestety nie przyspieszymy tego w ten sposob, a szkoda......Tak czy inaczej urodzimy na przelomie tygodnia :-D !Schody sa dobre podobno ale trzeba polazic tak w gore i w dol kilka razy bo tak 2 czy 3 pietra to nic nie da.Ja wczoraj zrobilam prawie 40 pieterek i nic :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość