Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 wrz 2007, 14:52

hej dziewczyny. A moja mała terrorystka budzi się teraz o 8 i już nie daje nam spać :ico_szoking: , jak wszystkich rozbudzi to wtedy zasypia :ico_noniewiem:
kolka ta dziewczyna u której byłam ma dość młodą teściową, która dodatkowo bardzo o siebie dba, spa, sanatoria, zabiegi kosmetyczne :ico_szoking: przerąbane ma dziewczyna :-D
Gabrysiu brawa dla oleńki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wszystkiego najlepszego dla Eryczka

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

03 wrz 2007, 15:06

Cześć
Gabrysia, to silną masz Oleńka, mój Kamyk to leń i mu się nie chce, ale juz załapał trik przekrecania się z plecków na brzuszk i tak mu sie to spodobało, że gdy tylko go położe na pleski to on chyc i na brzuchol

Kolka, naprawde jest nas garstka[

b]delicja[/b], ja mam szybciej pobudkę bo ok 6 - 7 godzinki

Mojemu bąblowi zaczeło ropieć oczko jak myślicie czy to może być niedrożny kanalik, chyba jutro musimy sie wybrać do lekarza przemywam mu wodą fizjologiczną i rumiankiem ale nic nie pomaga, gdy tylko się obudzi to aż nie może oczka otworzyć tak mu ropieje.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 wrz 2007, 15:22

Gabrysia, Ciesze się, że w waszych małżeńskich stosunkach jest już OK. I brawa dla Talibka za siadanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hektorka, nie mam pojęcia co z tym oczkiem może być :ico_noniewiem: Może idź z tym do lekarza skoro nic nie pomaga :ico_noniewiem:
delicja, No to fajna teściowa... Moja nie wierzy w żadne kosmetyki poza mydłem. Fryzjer to już ostateczność. A SPA to pewnie dla niej zagraniczne słowo. Zaniedbana jest nieprzeciętnie, na nasze wesele nawet pudru nie użyła, i długo kombinowała jak tu samej się uczesać, żeby tylko do fryzjera nie iść. Aż wstyd się przyznać do niej :ico_haha_01: Ale ja już niczego się po niej nie spodziewam. Tzn niczego dobrego. Dobrze, że chociaż dzieci się do niej nie wdały

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

03 wrz 2007, 16:39

Kolka, a jak bys widziala jak moja sie ubiera to :ico_szoking: Na slub koscielny jednego z synow ubrala a`la afrykanska kiece bardzo kolorowa i turban na glowie.Byla przekonana, ze zrobi synowi przyjemnosc, bo ona sobie ten stroj przywiozla ze Szwajcari 30 lat wczesniej i Piotrus bardzo ja w tym lubial.Jakos widac czteroletnie piotr mial inny gust niz ten dorosly bo o malo co ie zemdlal jak ja zobczyl.Widze, ze maz tak samo zdecydowany jak moj.Oj biedna Koleczka, jeszcze sie pomeczysz zanim te cztery kolka zobaczysz.
Delicja-ale Ci zazdroszcze tego obzarstwa weselnego, super
Hektorka-ja mojej tesciowej to nie dalabym malego na spacer.W Polsce znajomym narzekala, ze za stara jest na babcie, wiec sie tego trzymam.
Gabrysiu-ciesze sie, ze masz juz lepszy humorek.Pamietaj, ze oni sa z Marsa i wyprowadzanie nas z rownowagi maja opanowane do perfekcji.

Dla Eryczka buziaczki z okazji miesiecznicy.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 wrz 2007, 16:47

Kolka moja też używa tylko mydła, a gdy zapytałam o balsam, to powiedziała, że jej nie potrzeba, bo dove idealnie nawilża jej skórę :-D ale do fryzjera lata
hektorka, nie doradzę ci, bo nie znam się na oczkach :( ale ja też poszłabym do lekarza na twoim miejscu. mojej koleżanki synek też miał problem z jednym oczkiem, i tez mu przemywała rumiankiem.

[ Dodano: 2007-09-03, 16:49 ]
bueheheh katrin nie wiedziałam, że można być za starym na babcię :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 wrz 2007, 17:01

katrin pisze:Na slub koscielny jednego z synow ubrala a`la afrykanska kiece bardzo kolorowa i turban na glowie.Byla przekonana, ze zrobi synowi przyjemnosc, bo ona sobie ten stroj przywiozla ze Szwajcari 30 lat wczesniej i Piotrus bardzo ja w tym lubial.Jakos widac czteroletnie piotr mial inny gust niz ten dorosly bo o malo co ie zemdlal jak ja zobczyl.
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
A ile lat powinna mieć babcia?? 30?? :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-09-03 ]
a propos wesela i teściowej to mi się przypomniało jak na filmie z naszego wesela widać jak moja teściowa z kopniaka zamykała drzwi do klatki. A tam drzwi akurat są sprawne... Widać szczęśliwa była, że synek się żeni :-D :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

03 wrz 2007, 18:32

Byłam u lekarki, i przepisała małemu kropelki, a jezeli nie pomogą to mam zgłosić się do okuliski, a swierdziła że Kamil ma nie drozny kanalik, i kazała masować .
Troche był problem mu wkropić krople do oczka, ale jakoś dalismy rade.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 wrz 2007, 21:00

hektorka, mam nadzieję, że Kamilkowi szybko przejdzie ta dolegliwość. Dobrze, że poszliście do lekarza, przynajmniej wiesz co teraz robić

A gdzie jest reszta dziewczyn?? :ico_noniewiem:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 wrz 2007, 21:56

Jestem i ja. Zaraz idę spać bo padam z nóg. No ale stęskniłam się za Wami i musiałam wdepnąć na chwilkę :-D przed snem.

Hektorka mój Talibek ma niedrożny kanalik. Od 1,5 miesiąca masujemy oczko i zapuszczamy kropelki. Jutro mamy kontrol, mam nadzieję, że P. doktor nie skieruje nas na zabieg. Poprawa jest duża, oczko mniej łzawi. A jakie kropelki macie? Bo my Tobrex czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie nazwy a nie chce mi się iść sprawdzić :ico_wstydzioch: .

Katrin Twoja teściowa jest THE BEST, Ten strój to pewnie trzymała specjalnie na tę okazję buhahahahahahahah. Ale :ico_brawa_01: dla niej za to, że wcisnęła się jeszcze w niego.

Koleczko moja droga jak tam autko??????? Bo ja bym chyba cierpliwość już dawno straciła :-D :ico_oczko:

Wiecie co, chyba muszę iść do lekarza z tymi moimi nogami :ico_zly: . Bolą jak cholera, puchną jak cholera. :ico_zly: zawsze coś jak nie urok to sraczka :ico_zly: . Robiłam dziś sobie ogólne badanie moczu, bo mnie mama nastraszyła, że może to coś z nerami. No i poleciałam z tym moczem do przychodni. :ico_noniewiem: wynik jest ok, wiec nie wiem co to może być, ale podejrzewam, ze zapalenie stawów. Dziś ledwo przyczłapałam się ze spaceru :ico_olaboga:

Więcej nic nie pamiętam :ico_sorki: :ico_sorki: proszę o przebaczenie. Idę spać, bo nogi bolą i oczy się kleją. Talibek śpi,Sławek też się już układa do snu, więc dobrej nocy i do jutra mam nadzieję rana na kawce :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 wrz 2007, 22:07

Gabrysia, który samochód?? :-D Narazie mamy wirtualny :-D Ja np toyotę land-cruiser :-D
A do lekarza to idź! Z początku myślałam, że to taka taka drobna przypadłość związana z pogodą lub przemęczeniem, ale z tego co czytam , to już chyba nie przelewki. Może, żeby sobie ulżyć leżakuj z podniesionymi nogami w górze, albo niech mąż masuje w miarę możliwości. Ale to oczywiście jest rozwiązaniem doraźnym i do lekarza musisz i tak iść. Ale mam nadzieję, że to nic poważnego!!
Trzymam kciuki!

Idę pod prysznic i do łóżeczka. Buziaki dziewczyny!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości