Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 sie 2012, 14:13

dzieki za mile slowa :ico_sorki:

Hanki w dzien juz nie kladziemy jak sie bawi tylko na brzuszku pelza lub siedzi w lezaczku dosc na prosto wiec glowki nie obciaza, a w nocy i w dzien kiedy spi to poukladane ma ruloniki i jak tylko sie przebudze to sprawdzam czy spi na tym dobrym boku

kaja a lekarz cos ci mowil na temat tej glowki np zeby sie nie martwic?

Mad ja wlasnie wiem ze szuple tak maja ale ona juz nie taka szczupla bo faldkow nabiera coraz wiecej :-) a znajac ang lekarzy to i tak nic sie pewnie nie dowiem bo dla nich wszystko jest normalne ale isc nie zaszkodzi, najwyzej udam sie pozniej do polskiej kliniki.

powiem wam ze z chlopcami nie mialam tego problemu a duzo wiecej lezeli niz ona
moze tak jak Mad mi mowila taka jej uroda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

28 sie 2012, 15:08

Beatka78, moja pediatra tylko mówiła żeby nie pozwalać mu na leżenie na tym boczku spłaszczonym i tyle i kazała się nie martwić bo to jeszcze spokojnie najdzie

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

28 sie 2012, 21:55

witam

stawiam torta za 7 miesięcy Patryczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Haniu, Lenko,Olu również gratki za następne miechy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kaja, a Tobie wszystkiego dobrego z okazji 13-tej rocznicy ślubu :ico_brawa_01: Wow! :ico_brawa_01:

Beatka ja sie na tym nie znam...nie wiem jak to jest z tym spłaszczeniem głowki, ale warto zapytać sie pediatry...ale pewnie gdyby było coś nie tak dawno by lekarze zauważyli...tak sądzę. Na pewno ten hełm nie bedzie jej potrzebny.

a co do Twojego pytanka to Patryk już dawno podnosił sie wysoko na rączkach...a po rehabilitacji zaczął i pupcie podnosić.

mad super ze wybieracie sie na wesele..wiem, wiem...miałąm az trzy okazje...ale na serio nam już nie starcza to przysłowiowego pierwszego... :ico_noniewiem: już maz zaliczki brał w pracy...jak ja nie cierpię tak żyć...i tylko martwię sie o kase...no nic...przecierpiec ten rok...a jak wróce do pracy do sie odbijemy...jak jeszcze mnie zechcą w firmie :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 sie 2012, 22:36

Dziewczyny najprawdopodobniej przeprowadzamy sie do nowego mieszkania za miesiąc :-) Wczoraj wyszperalam dosłownie 3 od goóry ogłoszenie i udało się. Remont kapitalny trwa. Warunki rewelacyjne za takie same pieniądze jak teraz płacimy, a standard mega no i 3 pokoje ! Bedzie sypialnia aaaaa :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Przepraszam ze tak o mnieale radosc mnie rozpiera :ico_haha_02:

dzwoneczek82, u nas tez do przyslowiowego 10 zyjemy... ale co zrobic.. taki kraj... Postaram sie znalezc cos na dorobienie bo poki zasilek jest ok w miare a potem ?

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

29 sie 2012, 06:16

dzień dooobry :ico_spanko: jenyy, ja już od 5 z minutami nie śpię, królewicz się obudził i ni ma bata, od wczoraj coś z nim dzieje dziwnego - zawsze dosypia do min. 6:30, a wczoraj już po 5 była pobudka, potem się okazało, że w pampersie ma jakąś monstrualną kupę, więc w sumie zrozumiałe. potem przez dzień zrobił znowu, a po południu była podejrzanie rzadka :ico_noniewiem: no i dziś po 5 już też znowu się obudził i się okazało, że znowu jest kupa, ale jeszcze brzydsza niż ta wczoraj, pupa oczywiście zaczerwieniona :( nie wiem co mu się dzieje :ico_noniewiem: nieprzytomna jestem :ico_spanko:

Mad, no to jest akurat powód do radości, gratuluję i cieszę się razem z Wami! :ico_brawa_01: fajne są takie zmiany :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 sie 2012, 09:30

nostromo20, u nas te kupi teraz bardziej drazniace pupke wlasnie sa i czasem ciut pochodzi z kupka jak nie zauwaze i juz zaczerwienienie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 sie 2012, 10:12

Mad., super wieści :ico_brawa_01: no to zaciskam kciuki zeby wszystko poszło po Waszej myśli
nostromo20, może te kupki to wina zabkow ? Skoro nic innego mu nie dolega to Ja bym go tylko obserwowała
Beatka miałam sie ostatnio Ciebie pytać. Ty dajesz Hence wit D?

A u nas ok. Co prawda noce mogłyby byc lepsze.ale nie narzekam.bo aż Tak źle nie jest :-)
Jutro mam zebranie w przedszkolu no I od poniedziałku Emilia zaczyna przedszkole :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

29 sie 2012, 14:24

nostromo20, też od razu pomyślałam sobie o zębach...moze to od nich..
Dziewczyny najprawdopodobniej przeprowadzamy sie do nowego mieszkania za miesiąc :-) Wczoraj wyszperalam dosłownie 3 od goóry ogłoszenie i udało się. Remont kapitalny trwa. Warunki rewelacyjne za takie same pieniądze jak teraz płacimy, a standard mega no i 3 pokoje ! Bedzie sypialnia aaaaa :ico_brawa_01:
bardzo sie cieszę :ico_haha_01:
od poniedziałku Emilia zaczyna przedszkole :-)
moj Dawidek też :ico_sorki: Alleluja :ico_sorki: :-D :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 sie 2012, 14:56

Mad., rewelacyjne wieści z tym mieszkaniem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

coś to jeszcze miałąm napisać i mi wyleciało :ico_szoking: może później mi się przypomni

a ja dziś porządki robiłam w Kubusiowych ubrankach i cały karton po bananach za małych ciuchów mi wyszedł

i już złośnik mały krzyczy bo wszystkie zabawki wykopał z łóżeczka i nie ma się czym bawić

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 sie 2012, 15:22

Ja siedzę w aucie pod blokiem bo księciunio zasnął w foteliku a jak go obudze to zaś muchy w nosie będzie miał, więc czekam aż sie obudzi :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość