Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 15:12

Zulcia, ja sie łudze że to mi powoli przejdzie, juz tej nocy było zdecydowanie lepiej, bez ataku bólu. Wczoraj jadłam suchary, biszkopty i obrane ze skórki jabłka to brzusio odpoczął. Dzis skusiłam sie na omleta- w ramach obiadu i mam nadzieje że przejdzie mi bezbolesnie. Jak bedzie trzeba to też przywyknę do diety ale mi jedzenie daje tyle przyjemności że trudno mi się powstrzymac od smakołyków. w swieta nie spróbowałam nawet ulubionego makowca, jedynie pocieszałam sie kremówka- ale taka z budyniem, nie jakimś cięzkim kremem. no i zero sałatek warzywnych itp. a tyle było pyszności :ico_olaboga: ale dla naszych skarbów wszystko możemy znieśc, no nie? One nam to wynagrodzą!!!! :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 mar 2008, 15:17

zulciu, smaczka mi na ta grzybowa zrobilas chyba jutro i ja cos takiego zrobie, tylko moj wiktorek nie lubi grzybkow :ico_noniewiem: bede musiala mu wszystko zmiksowac albo powybierac wieksze kawaleczki
Marta, wspolczuje tych bolesci :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 mar 2008, 15:19

Marta26 pisze:ale dla naszych skarbów wszystko możemy znieśc, no nie? One nam to wynagrodzą!!!! :ico_brawa_01:


Dokładnie.

Monisiu wypraweczka śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo mi się podoba Twoja koszulka.Ja mam w domu na guziki,ale już ma swoje lata i jakaś druga by się przydała.A ubranko dla Aluni śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-28, 14:22 ]
Moniczko moja Zuzia uwielbia grzyby,nie znosi za to pieczarek.
A co do wózka,to zazdroszczę tych kółek,ja niestety nie mogę sobie na taki pozwolić,bo za dużo waży.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 15:25

MONIKAB fr, śliczne zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my jutro pojedziemy do krakowa na big zakupy bo to jedyna sobota bez szkoły jaka mam do połowy czerwca. A co za róznica kiedy kupimy, bedzie już z głowy i tyle.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 mar 2008, 15:26

Zmykam na razie,bo jedziemy odebrać moje wyniki badań i wykupić leki i po Zuzię do przedszkola.Na forum wejdę na chwilkę po powrocie,albo dopiero późnym wieczorem,bo mój mąż zamówił sobie komputer na dziś wieczór (o ile mu córcia pozwoli :ico_oczko: )Papa

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 mar 2008, 15:27

:-D dziekuje zulciu... koszulka wpadla mi w oko od razu i mimo tego ze jest na mnie nieco a duza nie moglam sie oprzec (nie bylo mniejszych rozmiarow, a inne koszule to byly stylowe jak na moja babcie :ico_oczko: ) Wiktorka rowniez karmilam w tradycyjnej koszulce na guziczki rozpinanej... a teraz zachcialo sie babie nowosci :ico_puknij: :ico_oczko:
co do odziezy do porodu, to w szpitalu daja odpowiednie koszule (takie wiazane z tylu)... przyszli tatusiowie tez dostaja odpowiednie wdzianka :-D

[ Dodano: 2008-03-28, 14:35 ]
Marta, dziekuje slicznie :-D a co do tych zakupow to masz calkowita racje! nie ma roznicy kiedy kupisz... preciez jak bedzie juz w domu lezalo to nie zaszkodzi a i ty spokojniejsza bedziesz :-D ja tez mam wszystko juz skompletowane, poprane, poprasowane i popakowane :-) jeszcze tylko jutrzejsza nowa dostawa z pl :-) ale to juz kreacje dla malej Alutki na pozniej :-)
zulciu, w takim razie do zobaczenia wieczorem :ico_haha_02: ja tez powinnam byc tak po 21 bo mezu ma wieczor playowy :ico_oczko:
lece teraz wziac prysznic bo jak moj A wroci z pracy to jedziemy na zakupki :ico_haha_01:
milego popoludnia kobietki :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 mar 2008, 17:48

Witajcie,to znowu ja,tylko na chwilkę.
Wpadłam powiedzieć,że mój aspat,alat i bilirubina są w normie.Bardzo się cieszę,ale mam dylemat,bo we wtorek mam wizytę,a proszki mam do poniedziałku.Jak byłam w ten wtorek po receptę i dr widziała moje poprzednie wyniki(też w normie) to zasugerowała,żeby spróbować przerwać branie leków.I nie wiem,czy wykupić,czy się wstrzymać.Kuracja miesięczna to około 150-200zł.I nie wiem co mam zrobić.Boję się,że jak przerwę,to znowu parametry mi się podniosą,a wtedy być może szpital.Zgłupiałam już.Zanim zaczęłam brać leki,to miałam aspat i alat 190 i 116 przy normie do 34.A teraz mam 20 i 13.I co Wy na to?
Morfologia w porządku,ale mam leukocyty w moczu 20,a norma jest do 5 i śladowe ilości białka.Jak nie urok to sraczka.
U mnie to na razie tyle.U nas cieplusio(całe 10 stopni :-D ) i świeci słonko.Może wyciągnę moją córę na spacer.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 17:55

Zulcia, ja bym nie kupowała na razie, poczekaj do wtorku ,możesz zrobić tak że nie brac np. tydzien i znów zbadac krew. Na leukocyty w moczu reaguj od razu bo juz masz dośc wysokie . przede wszystkim duzo pij, dobrze by było zaopatrzyć sie w herbate lub sok żurawinowy- pomaga rewelacyjnie. polecana jest też woda św. Jana, jest w marketach i dużych sklepach. jak lubisz to możesz wpylac suszona żurawine- ja nie przepadam szczerze mówiąc ale czasem do jogurtu dorzucę. Miewałam duże problemy z pecherzem a odkad zaprzyjazniłam sie z zurawinowymi wyrobami to wszystko w normie :-D ostatnio nie miałam herbaty ani soku, mama nadzieje że mój pecherz od razu na to nie zareaguje negatywinie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 mar 2008, 18:08

Marta26, dzięki,poprzednie wyniki moczu też miałam złe.We wtorek zobaczymy co mi dr powie.Jeszcze trochę i zgłupieję z tym wszystkim.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 18:57

Zulcia, jeszcze troche a zgłupiejesz ale na punkcie dzidzi. Co tam że sie czasem czujemy jak wraki, wszystko zostanie nam wynagrodzone i tylko tej mysli sie trzymam :-D no tylko czasem mnie doły łapią :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość