eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

01 mar 2008, 15:40

agnieszka01.04 pisze:ESKA my karciłyśmy Dominisie, to teraz pora na Ciebie ile Oluś ma na tym łóżku tak leżeć dawaj nową fotkę

ania0709 pisze:No dokładnie tak samo uważam !!


Postaram się coś z tym zrobić, ale troszke później :ico_oczko:

ania0709 pisze:Mój się kiedyś rozpłakał jak wyszłam z łazienki z ręcznikiem na głowie.
hihii :-D :-D ale się uśmiałam

eve81 pisze:dziewczynki kupilam ten wozeczek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to pięknie, przynajmniej tobie zakupki się udały, ja przyjechałam z pustymi rękami :ico_zly: było tam tyle wózków że dostałam oczopląsu i nie mogłam się zdecydować. W końcu z męzem stwierdzilismy ze jeszcze chyba sie zastanowimy :ico_puknij: i teraz cięzko myslimy ale ja zakochałam się w tym http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... cts_id=955 ale jeszcze myśle nad kolorkiem

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 mar 2008, 15:43

obiecane foty :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kupiłam jeszcze deserki z bobovity bo w carrefurze sa w promocji po 2,15zł :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

01 mar 2008, 16:09

Szymuś, ale mama kupiła ci fajną fure :ico_brawa_01:
Widać że chłopak zadowolony, z resztą chyba jak każdy facet po zakupie nowej bryki :-D

Ja biorę jeszcze pod uwagę ten http://www.allegro.pl/item319248254_chi ... r_hit.html

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 mar 2008, 16:20

eSKa, jak dla mnie to lepszy x-lander, bardzo mi sie podoba i jest taki mieciutki w srodku bo widzialam na zywo :-D

moja mam jak sie dowiedziala ze kupilam kolejny wozek to zwatpila :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

01 mar 2008, 17:09

Cześć dziewczyny.

Eska mi podoba sie X-lander :-) czekam na nowe zdjęcia Olusia :-D
Kacperek nie boi sie już obcych ludzi,śmieje się do wszystkich ale jak miał 3-4 miesiące to bał sie zabawek które wydają głośne dźwięki.Jak bylismy na wigilii u teściów to zostawiła go na chwile babci i poszłam szykować butelkę to tak sie rozpłakał że nie mogłam go uspokoić.Ale to był tylko ten jeden raz a już na drugi dzień się do niej chichrał :-)

Eve Twój wózek też świetny za ta cenę to naprawdę rewelacja :-D

Kocura ja tez kupiłam pajacyk z biedronki i kolory sie sprały w niektórych miejscach,ja to mam pecha do tych ciuszków,ostatnio kupiłam małemu dresik wójcika i dałam za niego niemałe pieniądze i sie skurczył mimo że prałąm w rękach i w 30 stopniach tak jak było napisane na metce :ico_placzek:

Ania to ja tez trzymam kciuki za tą nową prace żeby sie udało mężusiowi :ico_brawa_01: Tak zawsze jest jak się psuje to wszystko na raz podobnie jest z kosmetykami jak sie kończą to wszystkie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mamo Zuzi zdjęcia świetne i jaka słodka kiteczka :-D u Nelci na główce :ico_brawa_01: Nell to cały tatuś,co??No i gdzie zdjęcia przedpokoju??A z tym drętwieniem rąk to nie wiem skąd mi sie to bierze,wczoraj kupiłam magnez i wzięłam i dziś w nocy już tak nie było.

Aga ale zdjęcie bomba :-D to dla nas ten wystawiony języczek,hihi??

Dominisia widzę że ty tez lubisz zakupy :-D

Ciekawe co tam u Justyny bo dawno jej nie było i Ewasiek tez dawno sie nie pojawia :ico_noniewiem:

Kacper dziś pobił samego siebie,obudził sie o 7.30 i dopiero o 15.20 zasnoł i wcześniej miał 20 minutową drzemkę.jak o 15 dawałam mu jeśc to zasypiał na siedząco na krzesełku :ico_szoking:

Ja zmykam prasować :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

01 mar 2008, 17:24

Dziewczynki fotka w podpisie zmieniona specjalnie dla was :ico_oczko:

Kicia10 pisze:Ja zmykam prasować

No i mi przypomniałaś o mojej górze prasowania :ico_placzek:

Ja zaraz zmykam do kosciola bo mamy msze za babcie i dziadka, cale szczęscie to msza niedzielna wiec jutro nie bede musiala isc :ico_brawa_01:
Mężu zostanie z Olkiem bo mały własnie zasnął i szkoda nam go budzic.

Kicia10 pisze:Eska mi podoba sie X-lander
Czuje w kościach że przy nim zostaniem bo mnie też bardziej sie podoba. Tylko jeszcze nie wiem czy kupimy w sklepie czy wykorzystam allegro :ico_oczko:

Aniu ja też oczywiście dalej trzymam kciukasy za twojego meża, jak jest okazja sobie polepszyc to trzeba to wykorzystać, mam nadzieje ze wszystko się uda.

Kicia10 pisze:Ciekawe co tam u Justyny bo dawno jej nie było i Ewasiek tez dawno sie nie pojawia
No też się zastanawiałam, mam nadzieje że Justynce w końcu się poukładało, a Ewasiek pewnie w Kielcach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 mar 2008, 17:43

Dzien doberek!
Przedtem was sobie poczytalam ale nie mialam czasu pisac, ale teraz Jasiu spi, mieszkanko posprzatane, pranie zrobione, zostalo mi jeszcze kilka rzeczy wyprasowac i jestem wolna.

eSKa mi tez bardziej podoba sie x-lander. Oba te wozeczki widzialas na zywo?? No i fotka w podpisie sliczna! :ico_brawa_01:

Eve twoj wozeczek super! Nawet widac na forkach jaki Szymonek zadowolony z nowego pojazdu! No i przede wszystkim od razu rzucilo sie mi w oczy jak on ladnie juz siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu trzymam kciuki za mezulca! Ja tez wiem jak to jest jak wszystko psuje sie na raz... Bedzie dobrze!

Kicia Jasiu dzisiaj tez nie chce spac... Spal chwilke na spacerku no i dopiero teraz, mam chociaz nadzieje ze troszke pospi bo chcialabym sie zdrzemnac chociaz 15 minut

Mamo Zuzi Jasiu jest zazdrosny o Nell! No wiesz jak moglas na to pozwolic? Obejrzelismy sobie fotki i jestesmy oburzeni :ico_oczko:

Zdjecia nowe wrzuce, tylko nie wiem czy dzisiaj bo tak sie mi nie chce... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 mar 2008, 17:49

eSKa pisze:Tylko jeszcze nie wiem czy kupimy w sklepie czy wykorzystam allegro :ico_oczko:


zobacz moze najpierw w tym sklepie "bociek" w zabrzu, tam sa naprawde fajne ceny i ja wlasnie tam ogladalam tego x-landera :-D

ale sie wkurzylam
robilam malemu herbatke jak siedzial w nowym wozku, no i zaczelam potrzasac butelke zeby sie woda zmieszala z granulkami i wszystko sie wylalo na wozek :ico_zly: bo moj pomyslowy mąż zrobil nozyczkami dziure w smoczku bo jak mnie nie bylo to stwierdzil ze Szymon sie meczy pijac przez taki maly otwor :ico_szoking: :ico_puknij: zostaly po tym male slady oczywiscie na wozku :ico_olaboga:
dobrze ze poszycie mozna wyprac :ico_sorki: ehhh z tymi chłopami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 mar 2008, 17:49

Witam!
U mnie była rodzinka (rodzice M. i jego brat). Pyszny obiadek zrobiłam i milutko było. Zuzia dostała ciuszki i słoiczki :ico_brawa_01:

eve81, bardzo mi się podoba ten wózeczek! O coś takiego mi chodzi! Super! Zaraz ogrzebię linka z nim!

eSKa, uuuu to szkoda,że tak kaski nie wydałaś :ico_oczko: Kurczę i ja bym miałam problem z kupnem, bo tyle pięknych rzeczy,że trudno się zdecydować.

I na mnie prasowanko czeka.... zmykam więc!

[ Dodano: 2008-03-01, 16:50 ]
eve81 pisze:bo moj pomyslowy mąż zrobil nozyczkami dziure w smoczku
no super!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

01 mar 2008, 18:30

Eve nie zauważyłam wcześniej jak Szymus ślicznie siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niego :-D

Eska śliczna fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kurcze ale te dzieci nasze już duże są.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość