Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 mar 2008, 14:20

U nas budują nowoczesne przedszkole i żłobek i już trzeba się zapisywać choć planują koniec budowy i wykończeń za dwa lata - masakra poprostu :ico_olaboga: a jeszcze niedawno przedszkola pustkami świeciły :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

19 mar 2008, 14:38

To rzeczywiście nieźle z tymi przedszkolami w takim razie też musimy małego zapisać i jakieś wpisowe zapłacić chyba trzeba coś pisał mężuś, ciekawe czy bedą miejsca

Kornel wstał więc koniec leniuchowania

Asiu- porzadki robisz, ja tez mam kilka szafek do opróżnienia szczególnie jedną, cała jest pełna różnych teczek z dokumentami jakimis rachunkami z tamtego mieszkania tylko to muszę zrobic pomału z Danielem, zeby czasem czegos ważnego nie wyrzucić, a Daniel ma w plecaczku pełno papierków do przeżenia leży to juz od przeprowadzki i jakoś nie moze się zabrać,

Na razie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 mar 2008, 14:51

ja słyszałam w jakichś wiadomościach, że u Was Asiu, we Wrocku, już zawilce zakwitły...

[ Dodano: 2008-03-19, 13:52 ]
a ja czekam na zmywarkę, mają dziś przywieźć, wreszcie koniec stania przy zlewozmywaku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 mar 2008, 15:29

Elus :ico_brawa_01: zobaczysz jaka to wygoda :-D
Wracam do prządków, ze sprzątania szafki zrobiło się mycie całego segmentu :-D a potem tylko musze umyć łazienkę, podłogi, powiesić pranie i wsio :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 mar 2008, 15:55

Elu, - to świetnie zmywara to wielkie odciążenie a zobaczysz jak dłonie odpoczną od detergentów. Ja jak nie miałam zmywarki to prawie nie wychodziłam z kuchni bo zawsze chciałam mieć zmyte na bierząco a to co chwile jakiś tależyk a to kubek i tak na okrągło :ico_olaboga: a teraz zamykam brudy w zmywarce i jak już pełna to odpalam i jedzie z koksem. Zobaczysz że i wode zaoszczędzisz i więcej czasu dla dziecka. Mądry zakup :ico_brawa_01: :-)

[ Dodano: 2008-03-19, 14:58 ]
My wcinamy naleśniki z dżemem truskawkowym mmm... pycha - zastrajkowałam dziś i zamiast obiadku naleśniki a co :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-19, 15:00 ]
Asia ale się rozpędziłaś z nieinnego porządkowania wielki szorowanie :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 mar 2008, 16:41

OOOOOOOOO dziewczyny ale sie napisałyście, a ja jestem zła miałam dziś jechac na zakupy i co mężuś zawiudł na całego. Nie może sie wyrwac z pracy :ico_szoking: Ale za to ma piatek wolny to pobiegamy se troche po sklepach. Edulitko naleśniki ale smaka narobiłaś :-D Asiu widze że wpadłaś w wir pracy :-D O eluś to teraz roboty mniej z tą zmywarka :-D U nas to też jest masakra z tymi przedszkolami, ale myśle że od września złapie się matyldzia do złobka.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 mar 2008, 16:45

Szkoda mazia, że zakupy dziś nie wypaliły ale co się odwlecze to nie uciecze - więc w piątek sobie odbijesz. Ja ze względu na pogode też darowałam sobie jakiekolwiek zakupy na dziś i dlatego naleśniczki - przygotowałam co miałam :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-19, 17:04 ]
Takie wiosenne widoki mam dziś za oknem
Obrazek

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 mar 2008, 22:18

hej, wiem że to iż nie mam czasu na czytanie do niczego nie prowadzi bo ani nie wiem co u Was ani nie jestem na bieżąco :(

Jestem zmęczona... Tata pomaga jak może inni też ale mimo wszystko nie odpoczywam... Bartek ciągle od rana do nocy przed kompem, został z nami, lecz cóż z tego, jest ale go nie ma - wkur... mnie tylko - wiem, że mają napięcia w pracy, ale... co mnie to kur... obchodzi, dzieci są wspólne z jednej strony i czasem tzn. po chociaż 18 można im poświęcić czas...kłócimy się, tzn. ja się kłócę on nie mówi nic, nawet nie wiem czy słyszy...

postaram się odezwać przed Świętami, więc jeszcze nie składam życzeń ;-)

p.s. wszyscy zakochani w moich skarbusiach :-D Różysia już coraz ładniej podnosi główeńkę, i w ogóle taka sztywniejsza się robi dzięki tym ćwiczeniom... Liluś bez zmian, cudna - dziś byłyśmy u mojego brata ciotecznego żony, mają Zosię 5 miesięcy starszą od Lilusi, tak się się ładnie bawiły :-D weszły obie pod stół i karmiły się żelkami, paluszkami, nawet bawiły się klockami to śmieszki było tylko słychać :-D fajnie...

p.s. 2 zamierzam zrobić sobie "wolne" podczytam co u Was, nadrobię zaległości... będzie OK

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

19 mar 2008, 22:51

Po pierwsze, gorące buziaczki i 1000 uścisków dla naszej najstarszej księżniczki - Wikuni z okazji skończenia POłTORA ROCZKU
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:


Marittko, biedniusia jesteś :ico_pocieszyciel: ja czasem nie daję rady z Maksiem a ty masz je dwie, księżniczki :ico_oczko: Myślę, że z czasem będzie coraz lepiej i Bianusia Ci niedługo przy siostrzyczce pomoże :-)

Mery,faktycznie słyszałam że z tymi przedszkolami u nas jest problem. Już od dawna chciałam zapisać Maksa ale nie mam ciągle czasu, przez pracę :ico_olaboga:

U nas tak posypało śniegiem, że nawet na Boże Narodzenie tak ładnie nie było :-D Może jutro babcia zabierze w końcu Maksia pierwszy raz w życiu na sanki :ico_brawa_01:

Uciekam bo jutro znowu ranny ptaszek mnie pewnie zbudzi o świcie :ico_spanko:

Miłej nocki :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 mar 2008, 23:34

Ja tu zaglądam i co widzę, ? Neluś kochana dziękuję :ico_buziaczki_big:
Kiedy mineło tyle czasu, ledwo test robiłam a od tej chwili (8 luty) mineły ponad dwa lata.
Czas tak szybko biegnie...
Edytko u mnie za oknem to samo, bialutko, czy na BN był śnieg?? :ico_oczko:
Martuńka mocno Cię ściskam, też godna podziwu jestem dla Ciebie, że dajesz rade. Też mi czasem głupio że narzekam a mam tylko jedną gwiazdeczkę, ale wiecie tak sbie pogadakac trzeba, bo komu mam nie marudzić jak wam, sam siedzę znów w domciu z Niunią, czasem wyjdę, ale on ajest tak rozkoszna, co dzień robi coś nowego, że aż żal przy niej nie być.
Dziś mnie zaskoczyła, spytała "dzie tata" odebrałam to jako gdzie tata :-D W końcu mówi "daj" więc nie ma stekania typu "yyy" co mnie wnerwiało. A poza tym nawija po chińsku :-)
Wypiłam własnie piwko i coś mnie zmogło ide chyba lulu :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2008, 23:41 przez asiapanda, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość