Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 paź 2011, 13:28

ja tak przez 2 dni już dawałam a dzisiaj po miarce do każdego mlecznego posiłku :-)
My zaczynaliśmy od 1/2 miarki i właśnie tak jak Ty dajesz 2 dni co drugie, 3 dnia do każdego karmienia. Mamy zwiększać co 1/2 miarki.
Młody drugą drzemkę ucina od 20 min., wcześniej spał 1h40min.
Emilia u mnie taka sama pogoda. M też Mateuszowi zakładamy kombinezon bo mimo że ok.8 st. to wilgotno i odczucie ciepła mniejsze.
Nowa a jak Twoje i męża ćwiczenia, robicie A6W?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 paź 2011, 14:20

M też Mateuszowi zakładamy kombinezon bo mimo że ok.8 st. to wilgotno i odczucie ciepła mniejsze.
racja
zimowy kombinezon, czy jesienny?
ja ubieram jesienny, ale dzis chyba bylo jej chlodno, bo miala zinme raczki i nozki :ico_noniewiem:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

24 paź 2011, 14:23

Markotka I Ania sytuacja finansowa u was nie do pozazdroszczenia ale głowa do góry chyba większośc z nas ma takie same pienięzne irytacje ...coś nie opłaconego ..U mnie maż w tamtym tygodniu stracił dodatkowa pracę z tych pieniązków kupowaliśmy jedzenie bo wypłata ze stałej pracy idzie na opłaty bieżace .Najgorsze są kredyty bo te niestety trzeba płacić banki są nieubłagane ..A zycie ogólnie jest drogie :ico_olaboga:
Leki dla dzieci to samo nie raz w aptece zastanawiam się co faktycznie jest konieczne do kupienia
Szczescie tylko takie ,ze przyznali mi zasiłek i za dwa tygodnie idę na urlop wychowawczy także nie będzie źle ,dziś poprzeglądałam trochę rzeczy może cosik sprzedam na Allegro ...

U nas noc spokojna ..dziwne jak wchodzę na forum to od razu małej przechodzi :ico_brawa_01:

Ale u nas chyba kupka była problemem wczoraj ,,NAROBIŁA ogromne kupczysko :-) i noc była bardzo spokojna

[ Dodano: 24-10-2011, 14:28 ]
zimowy kombinezon, czy jesienny?
Dziewczyny w jakim rozmiarze macie kombinezony na zimę ?
Wyzbyłam się po chłopcach kombinezonów i mam na małą kurteczkę i kombinezon różowy na 74 noi nie wiem czy obchodzimy zimę ?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 paź 2011, 14:31

zimowy kombinezon, czy jesienny?
Hmm, ja bym go odkreśliła jesienno-zimowy, taki misiowy z zewnątrz. Nadaje się od takich temperatur. Nie jest mocno gruby ale cieplutki.

[ Dodano: 24-10-2011, 14:36 ]
U nas noc spokojna ..dziwne jak wchodzę na forum to od razu małej przechodzi :ico_brawa_01:
Wiosek: zaglądaj tu częściej :ico_oczko:
Kombinezony mamy 2 i niby oba na 74 ale jak dla mnie to jeden 74, drugi 74/80 oba jeszcze przyduże.
Powinie Ci kombinezon wystarczyć ale to zależy jak szybko Hania rośnie.

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

24 paź 2011, 14:57

Powinie Ci kombinezon wystarczyć ale to zależy jak szybko Hania rośnie.
no tu może być problem bo mała już ma 74 cm ....tylko kombinezon taki ciut większy ...

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

24 paź 2011, 14:59

hej

Liwia zalicza 2 drzemkę, Pola bajkę ogląda :-)

U mnie za oknem bez słońca, ale ok. 12 st., niestety musimy w domu siedzieć :ico_noniewiem:

U nas od ok. tygodnia pobudki w nocy ok. 23, 2 i 5, dziś do tego mala wstała po 6 :ico_olaboga: , o 23 mąż daje jej mm, ale wypija ok. 90 ml no i kolejna pobudka jw. Budzi się jak noworodek :ico_olaboga:. Najgorsze, ze jak się budzi to od razu syrena jej sie włącza, nie da sie uspokoić, ze względu na śpiąca Polę idę do niej, ale już mam tego powoli dość :ico_noniewiem:

martusia ja mam komb. zimowy 74, a drugi 80, na kupę u nas się sprawdza sok ze śliwek, no i ogólnie dużo daję pić, dziś po zupce zrobiła, ale nieraz tydzień nie robi , potem naraz 3 :-)

emilia współczuje nocki, jak Marcel, płacze jeszcze?

murchinson mnie się śnią głupoty jak sie najem na noc czegoś ciężkostrawnego, A6W nie robię, brak chęci i siły wieczorem :ico_sorki: , ale chodzę w miarę reg. 2x w tyg. na fitness :-)

ania, markotka współczuję problemów finansowych, oby jak najszybciej się skończyły :ico_sorki:

Mam pytanie, ile dzieciaki Wam wytrzymują po zupce, ja od paru dni daję po pół słoiczka (125g), no i tak po 3h daję jej cyca dopiero :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 paź 2011, 15:02

mała już ma 74 cm
Wysoka panienka :-) To rzeczywiście może być problem ale ja bym teraz drugiego nie kupowała skoro ten jest większy to może wystarczy.

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

24 paź 2011, 15:05

Wysoka panienka :-) To rzeczywiście może być problem ale ja bym teraz drugiego nie kupowała skoro ten jest większy to może wystarczy.
Na razie nie będę kupować zobaczymy może wystarczy noi może zima bardzo zimna nie będzie ...może :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 paź 2011, 15:07

Mam pytanie, ile dzieciaki Wam wytrzymują po zupce, ja od paru dni daję po pół słoiczka (125g), no i tak po 3h daję jej cyca dopiero :ico_sorki:
2-2,5h i trzeba dać butelkę ale dostaje ok.90ml(normalnie w dzień po 150zjada). D się śmieję, że Mateusz chyba to traktuje bardziej jako atrakcję niż jedzenie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 24-10-2011, 15:08 ]
na kupę u nas się sprawdza sok ze śliwek,
U nas deserek z moreli.

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

24 paź 2011, 15:09

martusia ja mam komb. zimowy 74, a drugi 80, na kupę u nas się sprawdza sok ze śliwek, no i ogólnie dużo daję pić, dziś po zupce zrobiła, ale nieraz tydzień nie robi , potem naraz 3 :-)
Nie zwróciłam uwagi na sok ze śliwek w sklepie ,,tylko problem jest taki ,ze mała słabo pije z kubeczka bo butelki nie tknie i tak albo łyżeczką albo troszkę skapnie z kubeczka .
a tu jak już stały pokarm się wprowadza to dzidzia powinna więcej pić bo cyc to za mało i dlatego ją pewnie kupka trzyma

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości