agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

29 sie 2012, 18:18

witajcie!
wczoraj nie dałam rady sie odezwać, bo byłam w pracy, dziś mam trochę wolniejszy dzień:)
W takim razie zaczne od zyczeń dla wczorajszych świętujących- Patryka, Lenki i Hani BRAVA!!!!
Kaja, najlepszego z okazji rocznicy:) my tez już niebawem bedziemy świetowali;)
Beatko- z tą główką to róznie bywa, moja kuzynka, nie uważała( tak wszyscy mówili, a jak była :ico_sorki: ) i jej córka ma 16 lat i głowe z jednej strony płaską:(
Ale Hania jest jeszcze malutka to miejmy nadzieje, ze jej przejdzie, najlepiej zapytaj lekarza. Moze faktycznie trzeba wiećej D3.Ja sie na tym nie znam. A moze taka jej uroda?
Mad- fajnie że znaleźliście mieszkanko, niech Wam sie dobrze mieszka na nowych metrach;)
Dzwoneczku- brawa dla Patryczka, świetnie zaczyna przygotowywać sie do raczkowania!!!
Nostromo- ja też pomyślałam o zębach.
My jutro idziemy na szczepienie, mam nadzieje, ze Ola dobrze je zniesie:)
No i pochwalę sie, ze Ola juz sama siedzi. Zaraz wrzucę kilka fotek:)

[ Dodano: 29-08-2012, 18:21 ]
Ja siedzę w aucie pod blokiem bo księciunio zasnął w foteliku a jak go obudze to zaś muchy w nosie będzie miał, więc czekam aż sie obudzi :)
Cierpliwa jesteś:) podziwiam!

[ Dodano: 29-08-2012, 18:23 ]
dzwoneczek82, u nas tez do przyslowiowego 10 zyjemy... ale co zrobic.. taki kraj... Postaram sie znalezc cos na dorobienie bo poki zasilek jest ok w miare a potem ?
Dlatego właśnie ja też musiałam wrócic wczesniej do pracy :ico_placzek:

[ Dodano: 29-08-2012, 18:36 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 sie 2012, 20:23

agasio, zakochana jestem w Oleńce :-) przepiekna jest a zdjecie w kapelusiku mnie ujęło :-)

Aga26 jak z decyzja o piecu ?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 sie 2012, 20:59

Mad., wymienia ale chcą naszej partycypacji w kosztach :ico_puknij: jutro ide znowu, zobaczę co jeszcze wymyśla

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 sie 2012, 21:13

wymienia ale chcą naszej partycypacji w kosztach
Nie no jakaś kpina :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Z jakiej racji w ogóle...

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

29 sie 2012, 21:23

agasio Oleńka jest cudna i jak ślicznie siedzi...dzielna dziewczyna! szczerze to ja też bym chciala wrócić do pracy ( teraz tak mowie, a potem bede płakac :ico_oczko: ), ale moja mama na razie nie dałaby sobie rady z Patryczkiem...nawet na troche jej cięzko go podnosić, wiec jak zacznie Patryk chodzić to bedzie jej lżej :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

29 sie 2012, 22:56

agasio no cudna Olenka, nadala by sie do katalogu ubranka reklamowac, taki nam tu pokaz na zdjeciach pokazala :ico_brawa_01:

Aga teraz zaczelam jej dawac vit Dnie chcialam w lato bo mowia jak jest duzo slonca to lepiej nie dawac

Mad ciesze sie razem z toba ze mieszkanko znalazlas

teraz nie mam jak sie wybrac z gromadka do przychodni ale w przyszlym tyg zacznie sie szkola i bede mogla spokojnie z nia isc

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

30 sie 2012, 07:12

witam
agasio, super foty, ja jestem fanką 3-ciej, piękna sukienka :-)

u nas kolejna kiepska nocka i poranek. piszecie, że to zęby. tylko że jemu już się przebiły te górne jedynki, które wychodziły, więc powinien być spokój. no chyba, że znowu jakieś kolejne zęby idą :ico_noniewiem: ja już nie nadążam za tym moim synem :ico_olaboga: nie wiem, co się dzieje z nim naprawdę, tak pięknie przesypiał całe noce, zasypia sam wieczorem :ico_brawa_01: , ale co z tego, skoro potem przez noc się wierci, szamocze i dziś wstawałam chyba z 10 razy, bo Filip leży w poprzek, do góry nogami na brzuchu lub jakoś na skos wykręcony i stęka... :ico_puknij: o 3 to już myślałam, że będziemy wstawać :ico_olaboga: udało się go ululać na szczęście i spaliśmy do 6, ale z co to za sen :ico_placzek: oczywiście przy przewijaniu okazało się, że znowu jest jakieś monstrualne kupsko :ico_szoking: dawno nie byłam tak niewyspana i zmęczona :(

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 sie 2012, 09:12

Gabi, cudna fotka w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas dziś też kiepska nocka Kuba co chwile się budził i płakał nie mam pojęcia co mu było :ico_noniewiem: a ja zaraz za obiad się biorę bo dziś do pracy na popołudnie idę a od poniedziałku zacznie się na całego dziewczyny do szkoły ja do pracy :ico_olaboga: :ico_olaboga: oby udało się to wszystko jakoś ogarnać bez większych problemów

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

30 sie 2012, 17:14

hej!
dzięki za miłe słowa o mojej córci:)))
Gabi- sliczniutkie te Twoje dziewczynki:)
Kaja- na pewno wszystko bedzie dobrze, dasz radę: :-)
Nostromo- może to kolejny skok?
A ja dzis byłam w domku, bo w sobotę musze do pracy:( Zrobiłam :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 sie 2012, 17:32

Hej,
My jutro jedziemy do UP. A od wczoraj Martynka coraz ladniej siedzi sama :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości