diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

08 kwie 2007, 13:00

dzien doberek :-D
a my nawet jaj ugotowac nie moglismy dzis, bo kuchenki nima :ico_smiechbig:
ale odswiezeni, wypucowani,wystrojeni :ico_haha_01: sniadanko na trawie siedzac wszamalismy :ico_oczko: a co tam ...
poza tym my nie religijni, jeno w jakas sile wyzsza i Prawde i Dobro oboje wiezymy ...
a ze Swieta Wielkiej Nocy symbolizuja narodziny Nowego Zycia ( bo czymze jest Zmartwychwstanie) to z przyjemnoscia bedziemy celebrowac ta tradycje :ico_brawa_01:
U nas pogoda dzis iscie wiosenna i mnie sie nastroj poprawil ...
a na dokladke,a raczej przede wszystkim Nasze Serduszko dzis 9 miesiecy konczy, wiec wspominamy i w sentymentach sie nurzamy :ico_haha_01: :-D
Jak ten czas szybko mija :ico_noniewiem:
Wszystkim Mama i ich rodzinom, naszym kochanym skarbom smacznego jaja zyczymy i radosci z zycia,ktore tak bezcenne i ulotne!!!
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 kwie 2007, 13:11

Reniia1501, już nie mam tego koloru włosów ... jakoś źle się czułam ... ale po swiętach znowu coś "nowego" wymyślę


Kourosh :ico_brawa_01: i całuski na 9 miesięcy .... już zaczynasz dwucyfrowe odliczanie ... he he he

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

08 kwie 2007, 13:18

Aginka ... no wlasnie jak to jest, bo ja zawsze taki osiolek z tym odliczaniem ... :ico_wstydzioch:
teraz bedzie juz : 10 na liczniku czy 9 i 1 dzien??? :ico_noniewiem: :-D

Aginka ja tam u Ciebie z samopoczuciem? Juz po sniadanku? :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-04-08 ]
ooooo ! Jakie urocze albumiki :ico_brawa_01: buziaki dla slodkiego Kapika i Malwinki :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 kwie 2007, 14:44

Witam WAS dziewczynki w ten świąteczny dzionek :ico_oczko:
My też po śniadanku, ale jeszcze przed obiadkiem, pogoda u nas przepiękna i zaraz wybieramy sie na spacerek tylko Antoś zje swój obiadek :ico_oczko:
No i czekam na świąteczne foteczki skarbeczków :ico_haha_02:

Do pózniej papa :ico_papa: :->

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

08 kwie 2007, 18:24

diem, dla KOUROSHA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: to już 9 miesicy!!!!!
ale ten czas leci...
jak tam u was swięta?? my troszke u rodzicow moich troszke u tescia
a jutro do kuzyneczki Oliwki na 2 latka..bedzie 25 osob wiec niezla imprezka sie szykuje!!!!

[ Dodano: 2007-04-08 ]
a u nas pogoda okropna..wieje i pada..beznadzieja totalna!!!

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

08 kwie 2007, 19:38

iza dziekujemy :ico_buziaczki_big:

ten czas przemija stanowczo za szybko :ico_noniewiem:
iza pisze:a jutro do kuzyneczki Oliwki na 2 latka..bedzie 25 osob wiec niezla imprezka sie szykuje!!!!
oj bedzie sie dzialo :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
bawcie sie dobrze :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_tort:
a ja jutro chyba caly dzien :ico_prasowanko: ... :ico_szoking: taka sterta sie uzbieral,a dzis nie chcialam sie za to brac z racji swieta :ico_oczko:

w ogole to :ico_olaboga: nasz ogrod przypomina gruzowisko 9 procz jednego skrawka trawy tuz pod drzewem ) ... moj D wpadl w wir i juz projektuje nowe pomysly ( w swojej lepetynie :-D :-D :-D co sie odpija na otoczeniu, gdyz zaczyna tysiace prac na raz ... :ico_noniewiem:

nie, nie troche wyolbrzymiam, ale smiac mi sie chce i plakac :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-04-08 ]
iza pisze:a u nas pogoda okropna..wieje i pada..beznadzieja totalna!!!

tylko nie beznadzieja :ico_nienie:
:ico_buziaczki_big: dla mamy i Mateuszka

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 kwie 2007, 20:35

Dla KOUROSHA na 9 miesiiączek :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
My dopiero niedawno wrócilismy ze spacerku.
Iza bawcie się dobrze na jutrzejszej imprezce :ico_haha_02:
kurcze ale dziwnie tak bez tt , tak tylko z doskoku się klika :-D
diem czy Twój Kourosh pije z niekapka, albo butli? Dziewczynki pewno jestem już nudna ale tak się martwie ze ten mój mały zakapiorek tak mało pije :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 kwie 2007, 20:43

diem, na liczniku 9 i 1 dzień bedzie jutro ale tak naprawde to już Kouroshowi leci 10 miesiąc ....

Moje samopoczucie kiepskie bo mój małżonek "świętuje" :ico_oczko: wiecie o co chodzi ... ale spoko ... jutoro wybywam na prawie cały dzeń z dziećmi - o ile bede miała siłę.... coś mnie ostatnio siły opuszczają a Malwina .... szkoda gadać ŁOBUZ NA POTĘGĘ w nocy wstawałam do niej co 15 minut - po panadolu przespała 2 godziny i potem znowu spała jak zając w kapuście .... eh... nie wiem czy to zęby czy jakaś inna cholera :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 kwie 2007, 20:52

diem, no my mamy z ogrodem o tyle dobrze że nawet nie musimy kosić trawy bo właściciel od którego wynajmujemy zatrudnił takiego pana od ogrodu i różnych prac w ogrodzie tak więc luzik mamy :-D
A tu mój ANTOŚ
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i ta nieszczęsna wyprawa "bez kurtki" a pozniej z całkiem nowa kurtką :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

08 kwie 2007, 21:33

[center] [size=200][scroll]100 lat i jeszcze więcej dla dzisiejszego solenizanta :ico_tort: KOUROSHA Obrazek od nas wszystkich BABOS DESPERADOS [/scroll][/size][/center]

a ja dałam ..ciała.. dzisiaj sorki i wybaczcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
- tabelos ranos nie zrobiłam i życzonek od BABOSKÓW dla KOUROSHA z rana zabrakło :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
już się poprawiam - wybaczcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
myśmy dopiero z wyżerki ściągnęli :-D
ale było superaśnie :ico_brawa_01:
padam po tych jazdach dzisiejszych (troszkę ponad 300km dzisiaj zrobiłam) - niby niewiele- ale zmęczonona już jestem - chyba po tych obżarstwach :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2007, 21:38 przez kaola, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość