Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 paź 2009, 15:49


Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 paź 2009, 18:16

witam
anetkajur wszystkiego naj dla Julci :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2009-10-09, 18:28 ]
dzisiaj byłam z niunią u lekarza i przy okazji zrobiliśmy małej bilans i mierzy 88 cm i waży 11 kg :ico_brawa_01: po jej wczorajszej gorączce okazało się,że ma stan zapalny lewego ucha,powiększone troszkę węzły chłonne i trochę zaczerwienione gardło i katar z ropną wydzieliną z noska :ico_olaboga: oczywiście dostała antybiotyk na uszko,kropelki do uszu i noska i za tydzień badanie-morfologia :ico_olaboga: na szczęście Hania dzisiaj dobrze się czuje,więc mam nadzieję,że szybko ją wyleczymy :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-10-10, 09:40 ]
stawiam torcik za Hani 2 latka
Obrazek

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

10 paź 2009, 11:42

wszystkiego najlepszego Dla Naszej Hanusi sto lat sto lat :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 paź 2009, 12:08

myszka105 dziękujemy :-)

[ Dodano: 2009-10-10, 14:06 ]
ale mnie rozbroiło to co A mi powiedział :ico_haha_01: był u brata po coś i tam reszta kobitek robi buraczki do słoików i pytają się mojego czy ja jakiś tort dla Hani robiłam :ico_szoking: a mój że nie,bo po co,kto go zje,a one,że przecież Hania ma urodziny,to on,że i tak nikt nie przyjdzie to po co tort robić :ico_sorki: a one,że przecież nikogo nie prosiliśmy żeby przyszli :ico_szoking: to co ja muszę jakieś specjalne zaproszenia wysyłać :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_zly: bez przesady :ico_sorki: wiedzą,że ma urodziny to mogą przyjść,tym bardziej,że są kilka domów dalej :ico_zly: poza tym karpatkę zrobiłam i sałatkę,kawa też jest to jest czym poczęstować potencjalnych gości :-) a tu jeszcze specjalnie mam każdego prosić :ico_puknij: nie jestem zwolenniczką imprez dla małych dzieci,bo to bardziej impreza dla starszych,ale jak Hania podrośnie i będzie chciała aby zrobić jej urodziny i będzie chciała zaprosić inne dzieci to z miłą chęcią nie będę miała żadnych oporów :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 paź 2009, 20:20

Duzo zdrówka i radości dla Hanulki!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

anetlkajur gdzie ten torcik????? czekamy na fotę i przepis

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

10 paź 2009, 22:06

Wszystkiego najlepszego dla HANUSI dużej już dziewczynki.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
BUZIAKI.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 paź 2009, 23:16

No tak to dzisiaj Haniutka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

11 paź 2009, 11:58

ale mnie rozbroiło to co A mi powiedział był u brata po coś i tam reszta kobitek robi buraczki do słoików i pytają się mojego czy ja jakiś tort dla Hani robiłam a mój że nie,bo po co,kto go zje,a one,że przecież Hania ma urodziny,to on,że i tak nikt nie przyjdzie to po co tort robić a one,że przecież nikogo nie prosiliśmy żeby przyszli to co ja muszę jakieś specjalne zaproszenia wysyłać bez przesady wiedzą,że ma urodziny to mogą przyjść
u nas na urodziny się zaprasza gości a na imieniny przychodzi kto chcę.A my się dziś właśnie wybieramy do mojej bratowej z zaproszeniem na urodzinki,dziadkowie już zaproszeni,został tylko jeszcze chrzestny.Zapraszam najbliższych chrzestnych,dziadków i my i bedzie 8 dorosłych osób i 3 dzieci.

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: kto chętny

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 paź 2009, 12:12

Wszystkiego najlepszego dla Julk i Hani :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Myszka pytalalas sie dokladnie o sytuacje na studiach. Ja bylam ostatnim rocznkiem 5-o letnich, nie zdałam 4 przedmiotów, 3 z nich mialam szanse zdac, ale po drodze Lenka sie rozchorowała, Marek miał wypadek i wszystko się pomieszało, poza tym pod koniec wrzesnia byłam juz straszliwie znerwicowana. No i tak wyszlo ze musze powtarac rok, nie byloby problemu, gdyby nie to ze od tego roku zmienil sie regulamin i nie mozna robic równolegle rosyjskiego z dwóch lat, ot tak, znajomi z roku robili kiedys, a ja teraz juz nie moge i zamiast ITS-u musze pisac licencjat. No trudno sie mówi, za to mam juz tmat pracy licencjackiej: "Komunizm wojenny i Nowa Ekonomiczna Polityka - dwie bolszewickie wizje rozwiązania problemów gospodarczych Rosji Radzieckiej"

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 paź 2009, 13:17

O jakie śliczne zdjęcie Lenki!!!

U nas na urodzinach będą ci co zwyle na każdej mniejszej imprezie czyli dziadkowie, 2 prababcie i mój brat z narzeczoną. Sami najbliżsi. Chyba, ze chrrzestna tez przyjedzie. Wstepnie zaplanowałam na 8, akurat niedziela ale niestety u nas nie wiadomo kiedy to będzie :ico_noniewiem: najbardziej to się boję, ze na urodziny Kubusia wyląduję w szpitalu i raz, że nie b,ęde przy nim w ten najważniejszy dla nas dzień w roku a dwa, ze obawiam się, ze moja mama może w tajemnicy przede mną zrobic Kubusiowi przyjęcie jak mnie nie będzie :ico_zly: bo niestety mocno jej się mylą role w rodzinie. Zapomina, ze to ja jestem mamą a ona babcią :ico_zly: Ostatnio stwierdziła, ze nie rozumie dlaczego nei chcę iśc na tydzień do szpitala, w którym jest mój lekarz (a nie chcę, bo to 50 km od domu, a będzie mi przez cąly cczas potrzebna pomoc), bo przecież Artur może tam ze mną zostać przez tydzień w tym szpitalu, a najważniejsze, ze ona będzie z Kubusiem :ico_zly: no normalnie jak mi nerwy w hormony trzasnęly to myślałam, ze jej krzywdę zrobię :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a jak spytałam czy ona przyjedzie mi pomóc w innym szpitalu (2 minuty pieszo od jej prracy) to się spytała "po co?" i czy "Artur nie może?"

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości