kasia735
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2007, 20:54

25 maja 2007, 09:55

caro, mojej Zuzi też bardzo długo trzymała się pępowia.Na szczście wszystko ładnie się zagoiło :-)
Ja też bym spanikowała jakbym zobaczyła krew u małej :ico_szoking:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

25 maja 2007, 10:19

Caro ja też bym spanikowała chociaż ja się wystraszyłam jak zdejmowałam gazę z pępka do kąpieli i zamiast gazy nagle miałam pępuszek. Wystraszyłam się ze mu wyrwałam.

A co byście powiedzieli jak by wam 5 letnie dziecko z łóżeczka wyjęła dziecko.Starsza córka wykorzystała chwilę mojej nieuwagi i wzięła małego pod pachy i go wyjęła.Przyszła do mnie do łazienki bo rozwieszałam pranie i mówi ze trzymała brata na rekach a mnie serce do gardła podskoczyło i cały dzień obserowałam małego.
Tłumaczyłam Julce że nie wolno takich rzeczy robić i jak chce potrzymać małego to niech powie a ona mi na to że ja kocham mojego braciszka.A dzisiaj mi oznajmiła że fajnie że kupiliśmy rosnącą lalkę.

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 maja 2007, 10:29

:ico_szoking: IM ja bym chyba zawału dostała, ale cóż zrobić jak Twoja córcia tak bardzo kocha braciszka. Musisz jej jednak tłumaczyć że braciszk musi troszkę podrosnąć, żeby mogła brać go na rączki.

[ Dodano: 2007-05-25, 10:31 ]
Dziewczyny musicie sobie założyć takie suwaczki, które pokazują wiek dzieciątka. To bardzo fajana sprawa, widzimy wtedy wszystkie ile nasze dzieciaczki mają już :-D

[ Dodano: 2007-05-25, 10:32 ]
Koniec siedzenia, biorę się za małe sprzątanko dopuki mała śpi. Dziś znowu upały więc trzeba iść na spacerek najlepiej do parku. Pozdrawiam wsyztskie mamuśki i dzieciaczki. Miłego dnia :ico_haha_01:

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

25 maja 2007, 10:36

Witajcie Witam również wszystkie nowe kwietnióweczki!!

Caro a te drobinki w pępku to takie przezroczyste miał, bo mój Cyprian ma własnie coś takiego zastanawiam sie co to jest??
Ja też miałam chwile słabości i nakrzyczałam na swojego synka to było jakiś tydzien temu. Popłakałam sie strasznie pozniej :ico_placzek: :ico_placzek:

A teraz nowe fotki
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-25, 10:37 ]
To drugie to najbardziej aktualne

[ Dodano: 2007-05-25, 10:42 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 maja 2007, 11:28

hej dziewczyny :-) . no i okazało sie ze mój maluch jest alergikiem, cop mnie dziwi, bo ani maz ani ja nie mamy alergii :ico_szoking: sorki ze bez poolskich znakow pisze ale trzymam mala na rekach.
ona nie chce pic tego mleka :ico_placzek: smierdzi pasza dla kurczat :ico_szoking: poza tym nie wiem czy jej odpowiada, bo jej sie troszke ulewa :ico_placzek: krostki ma tylko ns buzi, na szyjce juz znikły, wiec moze pomaga.
katrin dokarmiam ja piersia, ale ostatnio pije herbatke laktacyjna i widze ze mam coraz wiecej pokarmu, wieczorem jak sciagam stanik to tryska mi mleko jak z kranu, nie moge powstrzymać :ico_haha_01: mam nadzieje ze znow wrocimy na naturalne jedzonko
rybko twój mały tez ma skaze. powiedz mi co jesz, wiem ze nie moge pic mleka i produktów mlekopochodnych ale co jeszcze????

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

25 maja 2007, 11:32

witajcie

justynat śliczny maluszek!!!!! :ico_brawa_01:

IM ojejejjj... całe szczescie ze braciszek jest cały!!!

Kasia735 ja tez urodziłam 1 kwietnia (g.14.30) witaj i pisz z nami jak najczęściej!!!!!! napisz jak poród? bo u nas na maleńkiej porodówce 1 kwietnia był tłok!

Caro o rany ile nerwów musieliście przeżyć!! po Twojej opowieści az się boję ile my rodzice bedziemy musieli takich chwil przeżyć :ico_szoking: :ico_olaboga:
daj znać jak było u chirurga!!

Katrin a Ty nie możesz tej tesciowej trochę odsunąc od Was? toż to się wykończyć idzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-25, 11:34 ]
delicja ten nutramigen ponoć z ryb jest... ciekawe czy to prawda...
zyczę abyście szybko na piers przeszli!!!

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 maja 2007, 11:44

delicja, -jaka pijesz ta herbate?.Ja pije ciagle ta z kopru wloskjiego i juz mi bokiem wychodzi.I za rada Rybki pije Karmi, ktorego nie znosze, ale skoro wypilam juz dla kruszka przed poroda cala szklane rycyny to Karmi bulka z maslem.
A maly dzis w nocy co 2,5 godziny byl glodny, nie wiem dlaczego.

Caro-niezly horror przezywasz z tym pepkiem.Juz WAm pisalam tutaj niektore szpitale nie stosuja nic i pepki odpadaja w trzecia dobe, pieknie zasuszone.Ja stosowalam specjalny puder i odpadl w czwartek rano a rodzilam w sobote.Mysle, ze ten fiolet to nie byl dobray pomysl.Mozna zamordowac taka polozna :ico_zly:
I wszystkiego najlepszego dla Oskarka z okazji 2 miesiecy.

Justynat-Cyprianek pieknie rosnie-sliczniutki.

Nowa Kasia-witaj wsrod kwietniowkowych mam.Fajnie, ze jest nas coraz wiecej.Razem z Toba jest nas teraz cztery Kasie :-)

IM-ja tez bym sie przerazila!Moj maly siostrzeniec tez chcial malego nosic sam.Powiedzialam , ze on ma jeszcze tak delikatne kosteczki, ze latwo mu zrobic krzywde.Ty masz gorzej, bo Twoja corunia pewnie czuje sie jak mama takiej zywej , rosnancej lalki :-)

Rybka-Ty cos pisalas, ze po trzech tygodniach nastepuje wzrost zapotrzebowania na mleko.I sie zastanawiam czy moj maly tego nie przechodzi bo od wczoraj to prawie co dwie godziny by jadl, a mleka wiecej w piersiach nie ma :ico_placzek:

Serdeczne zyczenia dla Kamilka z okazji drugiej miesiecznicy!!

[ Dodano: 2007-05-25, 11:46 ]
Dagles-ona mieszka dwa bloki dalej.To byl glupi pomysl tak blisko mieszkac, ale jakbysmy mieszkali dalej to oni by do nas na kilka dni co chwilke zjezdzali, wiec to bylo mniejsze zlo.Ty karmisz malutka tylko piersia?Bo mi juz sie wszystko kreci, kto jak karmi.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 maja 2007, 12:20

katrin ja pije z hippa herbatke dla matek karmiących. Ona jest anyżkowa. ( nienawidzę anyżu :513: dlatego nie delektuję się nią tylko wypijam jednym duszkiem :-) )dla mojego Skarba zrobię wszystko :-)

[ Dodano: 2007-05-25, 12:22 ]
a z tym karmi to faktycznie działa??????????
k..... uśpiłam małą a tu jakieś ch.... wiercą w ścianie bo przeciągają jakiś nowy internet.SOrki za słowa ale szlag mnie trafia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 maja 2007, 12:32

czesc :-D
przeczytalam wszyetkie posty ale nie mam czasu odpisac na wszystkie ... :-/
maluszki jak zawsze przesliczne i jak szybko rosną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
melduje sie tylko ze jestem i zmykam na spacerek z kacpim :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 maja 2007, 14:58

Witam :-D

U nas dzisiaj pada :ico_placzek: od samego rana pogoda okropna i zapowaidają, że już tak zostanie az do polowy przyszłego tygodnia, więc znowu czeka nas z Vikusią kiszenie się w domu :ico_placzek: a ona tak super się czuła jak było cieplutko i ją zabierałam w wózeczku do ogrodu...

caro bardzo mi przykro, że musiałas przez takie coś przejśc :ico_pocieszyciel: normalnie zatłukłabym ta położną i lekarkę, ze takie nieuwazne i doprowadziły do takiego stanu :ico_zly: trzymaj sie kochana, bo na pewno bedzie dobrze... i daj nam szybciutko znac, co z pepuszkiem Oscarka po kontroli... no i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJ... dla Oscarka z okazji 2 miesiąca :ico_prezent:

Hektorka i dla Kamilka WSZYSTKIEGO NAJ... z okazji 2 miesiaca :ico_prezent: i bardzo się cieszę, że twój szkrab już się usmiecha :ico_brawa_01:

Jogo a dla Laury tezWSZYSTKIEGO NAJ... ale z okazji 1 miesiaca :ico_prezent:

Kasia witaj serdecznie wśród kwietnióweczek :ico_buziaczki_big: juz dopisałam twoją Zuzie do listy kwietniowych dzieciaczków na pierwszej stronie wątku :-D i czekam na zdjęcia twojej kruszynki... a mozesz nam napisac coś więcej o sobie, np.skąd jestes itd. :ico_sorki:

IM twój szkrab równiez już dodany do listy :-D amusiałas rzeczywiście się najeść strachu jak córcia tak wzięła synka :ico_olaboga: porozmawiaj z nią i uwazaj kochana...

Katrin po pierwsze to niech twoja tesciowa się odstosunkuje od mojego zięcia, bo jak dalej będzie takie teksty mówic to my z Vikusią tam przylecimy do was i spuscimy jej porzadne lanie :wpale: a po drugie to miałam w ciązy okropną zgage, a nie narzekałam bo nawet się do niej przyzwyczaiłam a potem to raczyłam się nawet i 3 razy dziennie Rennie... i nawet w czasie porodu mnie zgaga męczyła... a po trzecie to dawaj tu fotki mojego zięcia, bo widziałysmy z Vikusia tylko jedno (to szpitalne) i niezły z niego przystojniak :ico_brawa_01:

Dagles brawa dla Jagódki za spanie w łóżeczku :ico_brawa_01: odważna dziewczynka :ico_brawa_01:

Delicja bardzo mi przykro, że twoja laleczka ma alergie :ico_pocieszyciel: trzymam kciuki by szybciutko bylo lepiej i nie musiałyscie się męczyć z tym okropnym mlekiem...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość