Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 paź 2011, 09:42

jula81, super ze jestes w domku, zycze dużo spokoju i nie martw sie laktacja wszystko sie unormuje.
a u mnie coś nie fasjnie, z mężem się nie dogadujemy, nawet nie śpi z nami w sypialni:( szkoda słów, i teraz i ja czuje się cholernie samotna i do tego odrzucona i sfrustrowana i umęczona - ehhhh wyzaliłam się i wyć mi się chce
strasznie mi przykro, nie wiem co powiedzieć. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Pati85, współczuje takiej nocki.
a ja mialam zmasakrowane brodwaki, u mnie ruszyla laktacja we wtorek,na drugi dzien od porodu, bedzie ok zobaczysz, musisz to przetrwac.
ja tak samo dopiero 4 doby po CC dostałam jakiś pokarm że w miare jadła ale musialam MM dokarmić. a brodoawki to był jeden strup i krew, tak bolałay jak nie wiem co.
Ale smarowanie pokarmem i bepanthenem pomogło.

U nas nocko spokojna mala jadla cyca o 23 potem o 3 i o 7 wiec sobie pospałam. Oliwka wcina cyca az uszka się ruszają, teraz zbliża się jej pora karmienia ale jeszcze spi więc jej nie budzę.
Mam nadziję że z nocami jej tak zostanie. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wczoraj w cukierni zamówiłam ciasta, tort, chleby, weki, ciastka, bułke tartą i inne wariactwa.Tort pokaze zaraz jaki od razu wpadł mi w oko. Oczywiście o smaku wiśniowo- czekoladowym bardzo poczowany mocno ale podobno hit na wesele i wogóle jesli chodzi o torty 90% takich się sprzedaje a to zaprzyjaźniona cukiernia więc mam do nich zaufanie :-)

Nie wiem czemu ale moja mała wogóle MM nie toleruje, wymiotuje po nich i nawet do buzi nie chce wziąć. Dobrze że mam chociaz dość pokarmu w piersiach, mam przynajmniej taką nadzieje.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tylko to jest tort zrobiony w miniaturce nasz bedzie większy
Ostatnio zmieniony 26 paź 2011, 09:47 przez izabelllla123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 paź 2011, 09:44

A Majka chyba chciała zwrócić na siebie uwagę moja ma 4lata a też nieraz odwala
numery :ico_noniewiem:
ona ogólnie to jakos zazdrosna nie jest
ale wczoraj spotkałam na spacerze duzo sąsiadów i znajomych i kazdy do wózka zaglądał i Majki pytał o braciszka, widac było ze jest już tym znudzona i nie chciała odpowiadać :ico_noniewiem: chciałam tego uniknąć ale nie powiem ludziom na ulicy zeby nie robili z tego sensacji

a murzynek zwykły, przepis mojej mamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 paź 2011, 09:46

izuś_85, o kurcze, ale wieczór i nocka :ico_olaboga: o, to może tez spróbuje tego kremu, zwłaszcza, że jest tańszy od bephantenu

Kinga_łódź
, to u Ciebie tez Mały wstawił :ico_noniewiem: dobrze choć, że grzecznie zasypiał :ico_sorki:

[ Dodano: 26-10-2011, 09:48 ]
izabelllla123, śliczny torcik :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 paź 2011, 09:50

inia a wiesz ze ja kiedyś z pralka tez miałam taki numer ze sie właczyć nie chciała, panikowałam, dzwoniłam do Przemka ze pralke zepsułam a on do mnie ze mam ją wyłaczyć z prądu i włączyć ponownie zeby programator zrestartowac czy cos tam :ico_haha_01: i działała :ico_haha_01: ja sie nie znam to łzy w oczach miałam :ico_puknij:

[ Dodano: 26-10-2011, 09:52 ]
izabelllla123, śliczny tort, trzymam kciuki zeby był pyszny bo brzmi tak ze obśliniłam monitor :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: smaka mi narobiłas :ico_brawa_01:
Nie wiem czemu ale moja mała wogóle MM nie toleruje, wymiotuje po nich i nawet do buzi nie chce wziąć. Dobrze że mam chociaz dość pokarmu w piersiach, mam przynajmniej taką nadzieje.
jak nie macie problemów żadnych to na pewno jej wystarcza :ico_sorki:

[ Dodano: 26-10-2011, 09:55 ]
dziewczyny doradźcie mi prosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
w piątek mamy okrągłą rocznicę 10 lat razem :ico_oczko:
i chciałam coś ekstra na obiado-kolacje przygotować :ico_noniewiem:
ale nie mam pomysłu :ico_olaboga: a Przemek też wszystkiego nie je :ico_olaboga: i ogólnie mam problem zeby coś wymyślić
pomóżcie :ico_sorki: podsuńcie mi jakiś pomysł :ico_sorki: plisssss

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 paź 2011, 09:56

mam ją wyłaczyć z prądu i włączyć ponownie zeby programator zrestartowac czy cos tam
no właśnie chyba o to chodziło, tylko to trochę dziwne, bo nim zadzwoniłam do serwisu, to też to robiłam i nic, a jak postała kilka dni wyłączona z prądu to zaskoczyła

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 paź 2011, 09:57

śliczny torcik
dziękuje bardzo :ico_sorki: :ico_sorki:
śliczny tort, trzymam kciuki zeby był pyszny bo brzmi tak ze obśliniłam monitor smaka mi narobiłas
równiez dziękuję, najlepsze jest to że nawet go nie będę mogła zjeść :ico_zly:
jak nie macie problemów żadnych to na pewno jej wystarcza
kreci sie często i cos mruczy ale ładnie na wadze przybiera.

Zreszta ja karmię ja przez nakładki, bo brodawka mi sie nie formuje tak jak trzeba i mała sie denerwuje. I zawsze zostaje w niej mleko i karmie z 2 cycow tak mi polozna radzila.

[ Dodano: 26-10-2011, 09:59 ]
dziewczyny doradźcie mi prosze
w piątek mamy okrągłą rocznicę 10 lat razem
i chciałam coś ekstra na obiado-kolacje przygotować
ale nie mam pomysłu a Przemek też wszystkiego nie je i ogólnie mam problem zeby coś wymyślić
pomóżcie podsuńcie mi jakiś pomysł plisssss
ja nie pomoge niestety, kiepska jestem w te klocki.

My w niedzilę mamy 1 rocznicę slubu i nie wiem gdzie iść z M. na kolację żebym mogła coś zjeść co małej nie zaszkodzi :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 paź 2011, 09:59

to może tez spróbuje tego kremu, zwłaszcza, że jest tańszy od bephantenu
no powiem ci że jestem miło zaskoczona
ja mam ten, kosztował 8zł w aptece przy szpitalu ale w naszej jest za 6,40zł
Obrazek

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 paź 2011, 10:02

izuś_85, a na co to jest krem??

biore się za karmienie bo mala się obudzila

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 paź 2011, 10:05


kreci sie często i cos mruczy ale ładnie na wadze przybiera.
no chyba wszytskie dzieciątka to takie kręcidoopki :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-10-2011, 10:07 ]
izuś_85, a na co to jest krem??
na nim pisze ze to jest krem do pielęgnacyjno-ochronny dla niemowląt

Krem F18 jest kremem pielęgnacyjno-ochronnym dla niemowląt i dzieci starszych Opracowany na bazie naturalnego wosku pszczelego i lanoliny,zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe /wit.F/utrzymujące prawidłowy stan skóry.Polecany do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt w okresie pieluszkowania oraz dzieci starszych. Chroni przed odparzeniami oraz negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.
Skutecznie i szybko łagodzi stany zapalne /ustępują już po 2-3 aplikacjach kremu/. Działa łagodząco na skórę ze zmianami chorobowymi oraz na skórę z poparzeniami. Ma także łagodzący wpływ na skórę obiętą naświetlaniem.

Krem F-18 nie wykazuje działania drażniącego ani alergizującego, może być stosowany do pielęgnacji niemowląt i dzieci ze schorzeniami alergicznymi.

Zalety kremu zostały potwierdzone badaniami klinicznymi w Akademii Medycznej w Warszawie oraz I.M.i Dz.

źródło: www.viola-duo.anv.pl

[ Dodano: 26-10-2011, 10:18 ]
wstawie jakieś nowsze fotki

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

a tak wygląda Majki pokój po wizycie 3 dzieci moich koleżanek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

26 paź 2011, 10:22

Izuś my też myjemy tyle, że w oilatum i co któryś dzień myjemy mydełkiem :ico_oczko:
Powiem Ci, że Eliza nie okazuje zazdrości Leosiowi, ale wiele rzeczy robi na złość i
to chyba wynika z nowej sytuacji.i przykro mi bo wiecznie musze mówić, nie rób, nie ruszaj,
zostaw, nie i tak w kółko.
staram się mówić inaczej np wolałabym gdybyś itp ale czasem cierpliwość zanika :ico_wstydzioch:

Inia to dobrze, że się dało odwołałaś serwisanta :ico_sorki:
Mój już patrzył na karuzelki ale na baterie nie nakręcane i chyba muszę go pogonić
:ico_oczko:
Super, że mężuś się udziela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Izabela cudny torcik :ico_brawa_01: No i ładnie zaszalałaś w tej piekarni :ico_oczko:
No i tylko się cieszyć, że Oliwcia tak ładnie je cycusia :ico_brawa_01:

Ja wczoraj się na mojego wkurzyłam bo za tydzień w piątek mamy szczepienie na 14:30
a Elizę musze odebrać o 15:20 i mówię żeby się zamienił w pracy bo nie wiem czy się wyrobię po niunię.
A on mi mało awantury nie zrobił, że on nie może się tak zamieniać bo za dużo
osób musi informować, że nikt mu się nie zamieni itd :ico_puknij:
No to powiedziałam, że ja się nie rozdwoję a on nic nie może :ico_puknij:
to stwierdził, że mogę Elize odebrać o 14.
specjalnie mu powiedziałam 2tyg wcześniej :ico_puknij:
strasznie mi przykro się zrobiło bo to przecież też jego dzieci a ja mam wszystko na głowie :ico_placzek:
chyba z nim dziś poważnie pogadam

[ Dodano: 2011-10-26, 10:25 ]
cudny Konradek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość