Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

30 gru 2008, 13:07

wiesz co u nas wszkole tez byl taki problem ze chlopaki ze starszej klasy zaczepiali naszych ,my zglosilismy to pani i ona zareagowala byl psycholog i sprawa do dyrektorki poszla bo to takie huligany byly co nawet sprawe w sadzie za pobicia itd maja ,naszym chlopakom tez kazalismy zglaszac takie rzeczy no ale oni przeciez ,,nie sprzedaja"narazie sie uspokoilo z nimi.wiesz jak tylko moze to niech sie broni i na pewno niech sobie nie pozwala na takie traktowanie i porozmawiaj z pania i moze z innymi rodzicami bo przypuszczam ze taki typek nie jednego zaczepia a wiecej np.na zebraniu poruszcie ten problem

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

30 gru 2008, 23:39

Emka, u nas tez nie chcieli zeby mowic pani no ale innego wyjscia nie ma bo z takimi trzeba ostro,wiesz dzieci nie musza wiedziec ze poruszalyscie ten temat a mysle ze wiecej rodzicow jest tym zainteresowana i ze nie tylko ty bedziesz chciala to zalatwic.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

02 sty 2009, 14:56

Emka, no naturalnie musisz pogadać z wychowawczynią, trzeba odrazu reagować, bo może sie to źle skończyć, a synciowi nic nie mów, że masz zamiar porozmawiać z pania, możesz najpierw z panią indywidualnie porozmawiać jak ten problem rozwiązać, w szkole pewnie też jest pedagog szkolny można z nim pogadać jak reagować w takich sytuacjach myślę że więcej doradzi niż my tutaj, po to w końcu są.

[ Dodano: 2009-01-15, 17:04 ]
Co tu znowu tak pusto....

My już zaczynamy ferie. dzis dzieciaki mają zabawę choinkową, jutro takie niby lekcje i sprzątanie sali po zabawie i znowu dwa tygodnie laby. A wczoraj byłam na wywiadówce, no nie jest źle, chociaż rozczarowałam się oceną z niemieckiego, bo Kacper jest z niemieckiego najlepszy w klasie, a tu mi przynosi na półrocze tylko 4, co się okazało, że dostał 1 za brak pracy domowej i pani mu obniżyła ocenę na półrocze. No trochę szkoda, ale mówi się trudno. W sumie ma cztery czwórki i osiem piątek więc i tak jestem zadowolona, a mam nadzieję, że na koniec roku będzie lepiej.

A jutro mam kolędę, księżulo będzie moim gościem, bo ostatnio to koleżanki mnie nie odwiedzają wcale :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

28 sty 2009, 11:56

heja
a ostatnio jakies złe bioprady mam wszystko mnie wkorza do okoła :ico_zly: w poniedzialek rejestrowalam kacpra do alergologa i termin mam dopiero na...............2 lipca!!!!!!!! :ico_zly: przeciez oszalec mozna z tymi terminami.naszczescie znalazłam cos takiego http://biorezonans.net.pl/alergia.html kumpela byla z synem na tym i jest super wszystko mu wyszlo na co jest uczulony.dzwonilam tam powiedziala mi babka ze 120 zl kosztuje na wszystko ale u takiego malucha wystarczy polowa alergenow no a pozniej mozna chodzic na odczulanie,wiec za tydzien po wyplacie bede chciala jechac tam.
potem bylam w pon na zebraniu u matiego i kolejny raz sie przekonalam ze ich wychowawczyni jest szajbnieta na maxa podniosła mi cisnienie chyba do 290 :ico_zly: wyobrazcie sobie ze napisalam matiemu usprawiedliwienie -2 dni i jedna godzine a ona mu usprawiedliwila z tego tylko 1 dzien a reszty juz nie bo..najprawdopodobniej nie przeczytala do konca i na zebraniu mi mowi ze juz za pozno na usprawiedliwienie bo termin minal :ico_zly: nic tylko wziasc i :514: :514: :514: :514: :514: taka babe.mamy nadzieje ze sama szybko zrezygnuje z naszej klasy bo nikt sie z nia dogadac ni e moze i jej zdaniem wszystkie dzieci sa nadpobudliwe i niewychowane
:ico_zly: ok co do ocen to nie jest zle chociaz mati sie historia załamał bo liczył na 5 a ma 4 ,no ale tak jak piszesz sikorka mowi sie szkoda ale mysle ze w 2 połroczu bedzie lepiej :-)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

30 sty 2009, 19:19

Emka, to pierwsza dycha za nim :ico_haha_01:

i wszystkiego najlepszego dla synka :ico_brawa_01:
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

30 sty 2009, 20:40

Emka, no na pewno :ico_oczko:

skorzystam bardzo chetnie z torcika :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

04 lut 2009, 09:01

emka spóznione ale gorace 1000 lat dla twojego juz nastolatka!!!!!!!!! :ico_tort:
kurcze ale ten czas leci juz takie duze dzieciaki mamy,jeszcze chwila i wyfruna z naszego gniazdka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

04 lut 2009, 23:51

O proszę taką imprezę tu przegapiłam!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

No faktycznie czas leci nieubłaganie, a dzieciaki rosną. edit53, Ja sobie wyliczyłam, że jak mój Kacper pójdzie w świat (taką mam nadzieję, że ruszy gdzieś na studia), to akurat Karol do pierwszej klasy pójdzie więc znów będą wywiadówki i klasówki itp :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 lut 2009, 16:53

Emka, spóżnione życzenia dla nastolatka...
Mój Patryk 11 skończy 3 pażdziernika....więc jeszcze troszkę.
Pozdrawiam;)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

18 lut 2009, 19:42

czesc dziewczyny, postanowiłam do was dołączyć bo zaczynają sie "schody" z moją córką rocznik 98, powiedzcie mi, czy macie już ze swoimi dziećmi rozmowe o dojrzewaniu za sobą? czy zaopatrzyłyście je w jakiąś mądrą literaturę ?

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość