Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 lip 2007, 22:56

sukienka jest złota w czarne kółka, długa za kolana, zakładany kopertowo dekolt, rękawek typu motylek, odcinana pod biustem, niżej dopasowana i rozkloszowana na dole, dodatkowo na dole ma jeszcze wszyte 4kliny dla lepszego efektu :-D

[ Dodano: 2007-07-12, 23:20 ]
fason prawie taki jak ta: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=213133705 moja ma inną górę

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 lip 2007, 23:53

matula1, ta na aukcji bardzo mi sie podoba, ale ja mam słabo rozwiniętą wyobraźnię i nie wiem jak ta twoja wyglada mimo wyczerpującego opisu :-D

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 lip 2007, 00:41

więc radzę ci uzbroić się w cierpliwość do niedzieli :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

13 lip 2007, 08:32

Ta na zdjeciu mi tez sie bardzo podoba :-D ale poczekamy do niedzieli i zobaczymy Twój nabytek Matula...

U nas leje jest zimno, kiedy bedzie wreszcie lato???
A Wy co spice, ja juz na nogach od 6-ej, zdazylam dac jesc Mai, umyc ją , ubrac i przyjść do pracy :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 lip 2007, 18:35

matula1, no czekam, czekam na kreację, ale w niedziele ci nie odpuszcze :-D
ivon, u nas na szczęście obyło sie bez deszczu, ale i tak jest paskudnie, na dodatek robią ulice przy domu moich rodziców, jak odprowadzam lenke to potem jestem po kostki w glinie :ico_zly:
maryla, ja nic o tym garbusie nie wiedziałam :ico_noniewiem: może i wklejałaś zdjęcia, ale widocznie patrzyłam na synusia, a nie na auto, ale ja troche przyślepa jestem :ico_oczko: a co ty masz na tej działce? tylko trawe kosisz czy warzywka i kwiaty też?

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 lip 2007, 20:50

kaasiaa wejdź sobie na forum towarzyskie, działka i tam znajdziesz marylke i mnie również, to będziesz widziała co ona tam ma :-D ja mam dobrze, bo to działka moich rtodziców, mój ojciec tam śpi nawet w nocy i tylko raz w tygodniu jeździ do domu się porządnie wykąpać :ico_haha_01: a ja tylko rekreacyjnie, na grilla i po owoce :ico_oczko: właśnie się bawię w robienie nalewek z wiśni :ico_zdrowko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 lip 2007, 11:21

matula1 pisze:właśnie się bawię w robienie nalewek z wiśni
moją mame też nalweki dopadły :-D ma z wiśni, z czermchy, z cytryny-pycha, i jakieś tam jeszcze cuda, już na zime robi zapasy :ico_oczko:
matula1 pisze:wejdź sobie na forum towarzyskie, działka i tam znajdziesz marylke i mnie również

o nie, tu też macie zaglądać :ico_nerwusek: :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

15 lip 2007, 20:53

Kurcze od wczoraj nie bylo tu nikogo :ico_noniewiem:

Ja zawiozlam Maje do mamy na półtora tygodnia i mam doła giganta :ico_placzek: Tyle razy zostawialam ją u mamy na noc a teraz jak wiem,ze nie bedzie jej w domu tyle dni to od razu rycze :ico_placzek: Chcialam troche odpocząc ale jak na razie to tesknie i juz :ico_placzek:

Niedziela a ja juz czwarte pranie nastawilam, a jutro albo pojutrze generalne porządki, trzeba wykorzystac nieobecnosc dziecka...

Nalewki - tez mialabym ochote narobic zapasów ale nie moge sie zebrac, jestem taka leniwa w tej kwestii :ico_wstydzioch: W tym roku jednak zmobilizuje sie i zrobie kilka sloikow ogórów i papryki - pierwszy raz :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-07-15, 20:57 ]
maryla autko pierwsza liga ale rozumiem,ze na codzien nim jezdzicie czy tylko od czasu do czasu???

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 lip 2007, 17:59

matula1, no i gdzie sukienka???????? CZEKAM :-D
ivon, przy takiej pogodzie chyba wszystkie gdzieś poniosło :ico_oczko: my lenke zostawiliśmy w sobote u rodziców w domku nad wodą, a w niedziele rano do nich dojechalismy i dopadło nas błogie lenistwo :ico_oczko: mała nie chciała wyjść z wody, każda próba wynurzenia kończyła sie wrzaskiem :ico_oczko:
ledwo wytrzymuje w mieście te upały :ico_noniewiem:

ivon pisze:Chcialam troche odpocząc ale jak na razie to tesknie i juz
chociaż troszke sobie odpocznij, malutka na pewno świetnie sie bawi, a ty sie nie zamartwiaj i tez spróbuj korzystać z uroków spokoju w domku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lip 2007, 22:39

kochane najmocniej przepraszam, ale nie miałam netu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
w weekend siedizeliśmy na działce, ale dzisiaj odpuściłam, bo moje dzieciaki padają na twarz, a basen mamy trochę za mały, na nich oboje i msuzę kupić większy - tak żebym ja też się zmieściła :-D :-D
a teraz obiecana sukeinka na wesele:
Obrazek
Obrazek

a ta jest na poprawiny, mam ją do 10lat !!! :ico_szoking: :ico_haha_01: tylko wtedy trochę lepiej leżała na mnie :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość