lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 lip 2007, 10:24

no mi tez ta kreska nie zniknela :ico_noniewiem: karla twoj brzuch wyglada ,jak moj teraz :ico_szoking: rewelacja....szybko ci zniknal :ico_brawa_01: a bedzie jeszcze lepiej :-D :ico_brawa_01: wlasnie sie mialam was pytac jak dlugo ma sie ta kreche ???magda26 bardzo sie ciesze,ze doszliscie do porozumienia,ale wiesz jak to jest ,,kto sie czubi,ten sie lubi,, (czy jakos tak :ico_oczko: ) :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

24 lip 2007, 10:29

karla moj brzuch wyglada podobnie i tez stosuje to sama kuracje choc nie regularnie
kreska tez nie znikla ale zniknie na pewno

mala wczoraj dala mi popalic, caly dzien marudzila... teraz spi 2 godziny i czasem przez sen marudzi wiec przewalam ja na drugi boczek i dalej spi... jutro idziemy na szczepienie - wybralam 5w 1 plus zoltaczka.... a wy?

do tego szef mnie gnebi zebym wykonala dla niego pewna robote... moze sie zgodze, choc nie wiem kiedy to zrobie... pa

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 lip 2007, 10:46

avisek fantastyczne dzieciaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 lip 2007, 10:48

Avisek mala super :ico_brawa_01: my idziemy w piatek na szczepoienie i wybralam 6w1 koszt 200 zł

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lip 2007, 11:10

Karla, ja tez jestem pod wrazeniem, bo ja takiego nawet przed ciaza nie mialam i juz pewnie miec nie bede. mimo wklepywaniia w siebie wszystkiego co pod reka mam wszedzie rozstepy i nie moge na siebie patrzec :ico_olaboga: , ale krechy juz nie mam :-D zmywaczem do paznokci ja zmylam :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 lip 2007, 11:23

Jasnie Pani :) pisze:zmywaczem do paznokci ja zmylam
:ico_szoking: ja tez kremy wklepywalam i rozstepy na sam koniec sie zrobily :ico_zly: jasnie pani wybierasz sie na ten laser? ja raczej tak,tylko nie wiem kiedy ? jak mi kasy starczy to moze pod koniec sierpnia jak bede w pl :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lip 2007, 11:31

lucy23, to mi julie z polonii ten zmywacz podsunela :-D , a z laserem to sie jeszcze wstrzymam, bo brak mi odwagi jak sie dokladnie wczytalam o co tam chodzi. w sumie to jak operacja, a ja sie strasznie boje operacji. na razie to chyba na taki glebszy peeling sie wybiore

[ Dodano: 2007-07-24, 11:35 ]
http://www.laser-studio.pl/korekcja-blizn-rozstępów/

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 lip 2007, 12:29

kreska jak kreska. Sama w sobie mi jeszcze nie przeszkadza, ale ja mam taki czarny pępek jakbym sie z dwa lata nie myła. Takie się zrobił w ciąży i zejść nie chce. A wy tez taki macie czy tylko ja jakaś inna jestem??

Nie chcę zapeszać, ale od paru dni normuje się nasz dzień z Tomkiem. Już wchodzą stałe rutuały... o tej śpi... o innej latamy na spacerki lub do miasta...itd... Wreszcie ogarniam dom i zaczynam dbać o siebie. A jeszcze w między czasie mamy czas n rozrywkę. Z Jarkiem tez od razu lepiej się dogadujemy. A\ dziś w nocy mały budził się nie co dwie jak zwykle, ale co trzy godzinki. Bardzo mnie to cieszy...jakis postęp.

Avisek super dzieciaczki... masz radość w domku...

Madzia Marcinek też fajowo wygląda. Cieszę się, że u was lepiej.

Z tymi szczepionkami to właśnei nie wiem jak jest, a muszę cos wybrać bo 30 mamy szczepienie. W zależności jaką się wybierze, to za to się odpowiednio płaci tak??
A jak tylko tą obowiązkową się bierze to bezpłatnie?

Mały zaraz powinien się obudzić, zjemy i wypadamy z domeczku. Muszę jechać światła wyregulować w aucie, bo świecą w kosmos... A później do księdza pytać o chrzest. Nie wiem jak to będzie bo chcę w innej parafii niż należymy. Nie wiem czy będzie można. Nasza taka przybita, proboszcz jest straszny. Już ślub braliśmy gdzie indziej i chrzest też tam byśmy chcięli. Zobaczymy czy się uda.

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

24 lip 2007, 13:20

Kamila ja tez mam brudny pepek. No i kreske rowniez ale to mi nie przeszkadza. Mam natomiast spore roztepy i tego sie krepuje.
w ogole to witam bo nawet sie nie przywitalam. Maly zasnal ja obiad zrobilam i jest ok czekam na meza a potem chyba pojde do koleznaki na kawe a maz z nim zostanie. U mnie tez jakos to wszystko sie reguluje Arus staje sie przewidywalny. Wsatajemy rano ok 11 jest spanko potem sobie siedziemy na necie bawimy sie mama robi obiadek potem jest szamka i znowu spanko nastepne bedzie ok 17 lub na spacerze. ok 20 spac wstaje o 24,3 i 6 potem spi do ok 8 wiec super dziecko aniol.
W niedziele wybieramy sie do Wroclawia chwalic sie malym wyobrazcie sobie (coz za ironia losu) ze Arek ma prababcie i zadnej babci no ale jedziemy do niej kobieta tak chce go zobaczyc a ma 93 lata. Jak sie urodzil to podobno na drugi dzien rano ubrala sie laseczka pod pache i ona jedzie zobaczyc prawnuka oczywscie ja cofneli hehe no ale jedziemy jej go pokazac. Kobieta mieszka na samym koncu wroclawia a ja rodzilam w lesznie wiec ponad 100km by miala.Jakos jej to nie przeszkadzalo

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

24 lip 2007, 13:45

a mi sie udało wybyć z domu...
pierwszy raz...
załadowałam Ssaka w auto i jestem u rodziców...

nie potrafiłam wczepić fotelika niestety...
wiec trochę to zajęło..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość