Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lut 2008, 19:01

MONIKAB fr pisze:ciesze sie ze sie udalo :-D
Ja tez się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: IvkaJ ,ja mam rodzinkę z okolic Turbii ,tzn:mieszkają w Wólce Turebskiej.Rodzina Gielarków nie wiem czy ich kojarzysz???
Monika ,a ja wczoraj byłam na nk i patrzę ,że w znajomych mam jakąś Monikę z Francji ,wiesz ,że pół dnia się zastanawiałam co to za Monika :-) :-) :-) I to jeszcze z Francji?!!! :-) :-) :-D :-D :-D A to Ty :ico_haha_01: :ico_haha_01: Mam nadzieję ,że wreszcie pokażesz tam swoją buzię :ico_oczko: :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 lut 2008, 22:04

Dora,taka burza mozgu tez jest czasem potrzebna :-D dobrze ze w koncu rozpoznalas tajemnicza nieznajoma :-D
jak dojde do siebie po porodzie, troche odpoczne, to moze wreszcie odwaze sie wkleic swoja foteczke :-)
a jesli chodzi o twoja buziunie, to slicznie ci w tym nowym kolorku wloskow! niezla laseczka jestes :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lut 2008, 01:58

hej dziewczyny
ciesze sie ze tak sie tutaj rozgadalyscie i nowe mamusie przybyly hihi

justyna ja tez jestem czerwcowka 2007 tyle ze lelek sie zasiedzial do lipca
ale zapraszam na czerwcowe maluszki 2007 tam jest nas wiecej

ivka a ciebie fajnie bedzie zobaczyc u nas na polonii hehe tam sa tez mamcie z irlandii, dokladnie z belfastu,
ja mieszkam w birmingham od miesiaca hehe
wczessniej londyn i okolice

monika trzymam kciuki zeby udalo sie wam kupic mieszkanie hehe
my poki co nic nie szukamy hehe
czasu nie bylo, hehe aale nie narzekam
mieszka sie super
mamy czas

dora mam nadzieje ze dzieciaki juz zdrowe. buziaki dla nich
lelek szczesliwy, zdrowy, rozesmiany nadal hehe
w nocy budzie sie czesto, i tylko di cycka , smoczek blee, tata blee
cycek SUPER
co mnie martwi
ale zasypia wieczoram juz bez problemu tylko z ztata hehe
mama wtedy bleee
wlasciwie sam zasypia ale tata mu podaje butle z kaszka itd hehe

ale ostatnio nie jest najgorzej z nockami
dzis naprzyklad obudzil sie dopiero przed 6, co mu sie nigdy nie zzdarza
no moze ze 3 razy w calynm jego 7 mies istnieniu hehe
takze super

w przyszlym tyg zaczynam kurs ang
w dzielnicy do ktorej chodze na piechote 40 min i w tym gorki, wiec nielada wyzwanie, hehe ale fajnie
odzyje hehe
autobusem tam nie jezdze bo jest za ciasny na moj wozek i ssie wkurzam wiec sobie lazzimy hehe
oferuja tam opieke dla dzieci
wiec 2 godz lelus bedzie z obcymi paniami i garsta dzieci
wszsytkie juz biegaly i tylko lelek taki maly
nawet jedna chinka juz go sobie upodobala i obdarowywala malunkami i usmieszkami
lelek w swoim zywiole
gwar, tlum, zamieszaania i zainteresowanie jego osoba to lubi hehe
mysle ze nie bedzie problemu

dla nas to tez cos w rodzaju zaprawy przed przyszlym zlobkiem hehe
dziwne uczucie
jakas obca baba bedzie podawala mojemu dziecku sniadanie, zmieniala pieluszke,,,
az sama sie sobie dziwie
bo zawsze twierdzilam ze zostawienie lelka pod opieka obcej osoby to dla pikus hehe
ale damy rae
jestesmy twardzi hehe

teraz uciekam bo mialam jak zwykle pelen dzien,

dopiero teraz zdarzylam usiasc
uciekam spac do swych chlopakow
buziole papa

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

23 lut 2008, 14:22

Dora -niestety nie kojarze tego nazwiska :ico_noniewiem:
Ja wogole z tamtych okolic wyemigrowalam juz jakis czas temu , jakies 8 lat bedzie. Teraz jestem tam juz bardziej gosciem, wiec nawet nowych sąsiadow nie znam a co dopiero z innej miejscowosci :ico_szoking:
ale popytam, bo jak znam zycie to pewnie jakas tez moja bardzo daleka rodzina :ico_haha_01: .Mam wrazenie, ze na Wolce i Majdanie kazdy znajdzie krewnego :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lut 2008, 17:04

ivkaJ pisze:ale popytam, bo jak znam zycie to pewnie jakas tez moja bardzo daleka rodzina :ico_haha_01: .Mam wrazenie, ze na Wolce i Majdanie kazdy znajdzie krewnego :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
pozdrawiam
A mozliwe ,możliwe :ico_haha_01: :ico_haha_01: To Ty tak długo juz jestes za granicą ????A synka masz fantastycznego,poprosze o wiecej zdjęć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-23, 16:12 ]
MONIKAB fr pisze:Dora,taka burza mozgu tez jest czasem potrzebna :-D dobrze ze w koncu rozpoznalas tajemnicza nieznajoma :-D
Monika ,bo jakbys napisała MONIKAB fr ,to bym sie kapnęła :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: hihihihi
MONIKAB fr pisze:jak dojde do siebie po porodzie, troche odpoczne, to moze wreszcie odwaze sie wkleic swoja foteczke :-)
No to poczekam ,bo strasznie jestem ciekawa :-) :-) :-) :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
MONIKAB fr pisze:a jesli chodzi o twoja buziunie, to slicznie ci w tym nowym kolorku wloskow! niezla laseczka jestes :ico_haha_01:
Monika dziekuje slicznie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ,ale piekna to ja napewno nie jestem :ico_oczko: :ico_oczko: A laseczka tez nie ,boczki wyłażą niestety ,a i brzuszek ...od nadmiaru piwka ...rosnie :ico_oczko: :ico_oczko: I niestety musze sie za siebie wziąść ,bo juz niedługo Komunia Kasi ,a ja jak będe tyle jadła to w drzwiach się nie zmieszczę :ico_olaboga: :ico_olaboga: No i pamietam ,że pisałaś ,że na wakacje macie zamiar przyjechac tu do Stalowej,wiec mam nadzieje na spotkanko ,to i musze jako tako wyglądać,co by Cie nie wystraszyć :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Madziorka ciesze sie ,że sie ponownie pojawiłas ,bo myslałam ,że sie na Stalowa obraziłaś :ico_placzek: :ico_placzek: Oj Madziorka to sie u Was dzieje duzo rzeczywiście :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: A dlaczego sie martwisz ,że tak Leos lubi cycusia???No z tego co wiem to kazdy facet od małłego je lubi :ico_oczko: :ico_oczko: A na powaznie chcesz go juz oduczać ???
U mnie dzieci zakatarzone ,ja zakatarzona ,mąż tez ,czyli poprawa minimalna. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Troszke mnie to niepokoi ,bo musze juz z Bartoszem jechac do Krakowa na kontrole nerki ,a tu cały czas cos sie go trzyma -echh.Jak nie chorował ,to nie chorował,a teraz bez przerwy cos sie go trzyma :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

23 lut 2008, 21:58

Dora1 pisze:To Ty tak długo juz jestes za granicą ?
o nie nie :ico_szoking: za granica jestem dopiero 3 lata.czesniej w krakowie sobie studiowalam :ico_haha_02:
madziorka dzieki za zaproszenie, chetnie zajrze Pozdrawiam

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 lut 2008, 22:27

Dora1 pisze: No i pamietam ,że pisałaś ,że na wakacje macie zamiar przyjechac tu do Stalowej,wiec mam nadzieje na spotkanko ,to i musze jako tako wyglądać,co by Cie nie wystraszyć :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Dora :ico_nienie: nie przesadzaj :ico_oczko: ! lfigurki to tylko ci pozazdroscic! a co ja ze soba bede mogla zrobic w niecale 3 miesiace po porodzie?juz teraz wiem ze bede wygladac jak pasztecik :-D ale bardzo chetnie sie z toba spotkam :ico_brawa_01: jestesmy wstepnie umowione na sierpien :-D ?

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 lut 2008, 08:00

MONIKAB fr pisze: ale bardzo chetnie sie z toba spotkam :ico_brawa_01: jestesmy wstepnie umowione na sierpien :-D ?
Oczywiście ,że wstępnie jestesmy umówione :509: :509: Już sie nie moge doczekać,jeszcze sobie porozmawiamy na ten temat.Super by było,nareszcie bym kogos poznała z TT,ale się cieszę :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lut 2008, 18:12

dziewczyny a macie mnie w swoich kontaktach na naszej klasie?
sorki ze nie pamietam :ico_wstydzioch:

dora wiesz leoos ma prawie 8 miesiecy, powinien nocki przesypiac bez jedzenia. wtedy byloby git
cycka dostawalby tylko rano i popoludniu jak dotychczas
a nie jeszcze te noce :ico_olaboga:

poza tym on juz ma prawie 8 miesiecy wiec nieldugo pora na odstawienie piersi
ja bym chciala na wiosne
kolo maja

[ Dodano: 2008-02-24, 22:36 ]
mama fotki weekendowe hehe

tak sobie siedze
Obrazek

a tak stoje hehe
Obrazek

a taki spiworek zakupilam lelkowi do spania kilka miechow wstecz hehe ale sluzy jako kolderka albo w ogole bo lelek lubi rozkopany spac hehe
no wiec pamiatkowe fotki trzasnelam , choc tyle hehe
Obrazek

mama ale smiesznie wygladam hihi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


a tutaj wczorajsza imprezka urodzinowa hehe

lelek sie gosci
Obrazek

nie ma to jak mleczko z malibu mmmm
Obrazek
hola to moj drin

Obrazek

tulipanek dla cioci?
Obrazek

ble
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-24, 22:35 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

25 lut 2008, 15:26

MONIKAB fr -po 3 miesiącach od urodzenia dziecka jestes usprawiedliwiona -możesz wygladac jak pasztecik :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
Madziorka ,ja Cie nie mam w nk,najwyzej mnie poszukasz :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: Jezeli chodzi o spanie ,to wiesz jak to jest ,może spac lub nie musi ,kazde dziecko jest indywidualne ,kazde inaczej sie rozwija,najwazniejsz e,że zdrowe.Mój Bartosz juz skończył 2 lata ,a jeszcze w nocy obudzi sie 1-2 razy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Jezeli chcesz go odstawić od piersi to może juz pomalutku próbuj -raz mu w jakimś okreslonym czasie nie daj ,póxniej 2 razy i tak do skutku :-) :-) :-) Gwarantuje ,że jezeli bedziesz konsekwentna ,napewno Ci sie uda-powodzenia :-) :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość