mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 lis 2007, 11:50

O moja mała nareszcie poszła spać :-) A za oknem przestało padać mówiłam że zaswieci słońce :ico_haha_01: jeszcze troche i zaświeci :ico_haha_01: Co ja wrózka czy co :-) No ciekawe asiu czy wywiąże się z obietnicy ale chyba wczoraj dałaś mu nauczkę :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 12:01

Zobaczymy Maziu :ico_oczko:

A u nas pogoda bleeee, słońca brak,zimno, chlapa brrrr

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 lis 2007, 12:10

a u nas w końcu śnieg :-) może moja siostra wcześniej przyjedzie to pójdzie z Lili na spacer ;-)

ja już niestety skończę posta, bo mi przedszkolak rozrabia i na siłę próbuje wejść na kolana :-D

do wieczorka, oby bo mamy te Andrzejki :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 lis 2007, 12:31

Kto ma andrzejki ten ma ja to se jutro odbije zato :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

30 lis 2007, 12:32

u nas też sypie i jak Szkodnik się obudzi to idziemy na sanki

Marittko ty masz czas robić Andrzejki?

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

30 lis 2007, 12:34

hej, hej :-D
Skończyło mi się szkolenie i wracam do Was :ico_brawa_01:
Wczoraj miałam ostatni raz, kończyło się egzaminem - zdałam :-D
Od stycznia do pracy :-? Czasem się cieszę a czasem mi szkoda tego czasu z Maksiem w domku :ico_noniewiem:

Dziękuję kochane za foteczki, dzieciaczki jak zwykle cudne i jakie wyrośnięte :ico_szoking:

Gratulujemy Bartusiowi i Maciejowi kolejnych ząbków :ico_brawa_01: u nas jeszcze nic, chociaż Maks ślini się strasznie :ico_olaboga:

Agatko przyłączam się do życzeń urodzinowych - zajrzyj do nas :-) Mam nadzieję, że u Was wszystko ok?

Zdrówka dla Tymusia i wszystkich dzieciaczków!!!

Maritko, Twoich postów nie komentuję bo już dziewczyny powiedziały co "trza" :ico_oczko: Powiem tylko - podziwiam :-D

Asieńko kochanie :ico_pocieszyciel: , nie zamartwiaj się takimi rzeczami. Faceci już tak mają i nie zmienisz tego. Oczywiście zdarzają się wyjątki :ico_oczko:
Ja na Twoim miejscu wzięłabym taxi i pojechała tam z Wiki i osobiście ją "wręczyła" tatusiowi. Umowa jest umową. Jesteście dorosłymi ludźmi i jest to moim zdaniem brak szacunku :ico_zly: Mam nadzieję, że po tych przeprosinach już jesteś w pracy z nosem w tych swoich ulubionych papierach :ico_oczko:

My dziś idziemy na Andrzejki. Maksiu nockę spędza z dziadkami :-D
Uciekam zaraz do fryzjera i na manicure.

Miłego dzionka :-D

[ Dodano: 2007-11-30, 11:37 ]
Własnie sanki !!! Mosob jakie macie sanki? Jestem na etapie kupna i zastanawiam się jakie będą dobre. Mam wrażenie, że muszą być z jakimiś szelkami bo Masku nie usiedzi chyba spokojnie i mogę go zgubić .... :ico_oczko: Jak macie jakieś to proszę o linki lub zdjęcia i oczywiście sugestie :-D
Dzięks!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 12:56

Nellu w papierach owszem ale w domu :ico_placzek: Liczę że dzis może do pracy trafię, ale nie nastawiam się :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 lis 2007, 13:23

no tak u nas sanki tez by sie przydały....
a mi sie tak spać chce, tak pochmurno jest,
nie chce mi się szykować na spacer, więc pewnie w domu posiedzimy...

ja myślę, że Asi mąż w ogóle nie pomyslał, że jej brak szacunku okaże, bo on ja szanuje, tylko faceci po prostu inaczej rozumują, działają, on nie chciał źle a wyszło jak wyszło....

[ Dodano: 2007-11-30, 12:24 ]
inna sprawa że jej przykrość sprawił i zdenerwował, może już będzie miał nauczkę

[ Dodano: 2007-11-30, 12:24 ]
Wszystkie dziś wychodzicie na spacer?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 13:29

ja nie ide na spacer bo pogoda jest do bani
Eluś masz rację,myślenie abstrakcyjne u mężczyzn jest niemożliwe :ico_oczko:

Marzę by wam napisać posta "JESTEM W PRACY" wiem nudna z tym jestem, ale wy jak rodzina to zniesiecie moje stękania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

30 lis 2007, 13:40

Hejka :-)

Nellu gratuluję zakonczenia kursu z wynikiem pozytymnym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mosobku zaglądaj częściej ,o le dasz radę.I jak wpracy???A Bartuś to cały jest jak "wałeczek",ale teraz też nie ma apetytu i wreszcie waga stanęła :ico_oczko: .Co do sanek to ja najpierw muszę o śnieg poprosić,niby jest ale tak malutko :-( ,że na razie z sanek nici...

Elu dzięki za foteczki-Jaś jest uroczy i wygląda na małego Aniołeczka(pewnie nie uwierzysz?! :ico_oczko: ),już to pisałam i podtrzymuję ,nie wiem czemu masz inne zdanie na ten temat :ico_oczko: .Odnośnie telewizora dopiero dziś ostatecznie zdecydujemy co dalej,na razie brak :ico_placzek: .Strasznie nam się wczoraj wieczór dłużył :ico_olaboga: .Bartek jeszcze troszkę kaszle,ale tylka jak się obudzi coś mu zalega,to odkalsznie i spokój i troszkę ma jeszcze katarek :ico_noniewiem:

Wszystkim balującym dziś i jutro udanych andrzejek :-D .My siedzimy w domku i co ciekawe sami ,bo Piotrek ma pracującą sobotę ,niedzielę,niestety już w październiku im kierownik zapowiedział,że ew. andrzejki albo tydz. wcześniej albo tydz. później :-(

Asiu-dla CIebie specjalne ściskawki,nic się nie martw,w końcu mąż pozwoli ci chwilkę popracować :ico_oczko: .Spójrz może na to z innej strony,że on to wszystko dla was,żeby było na wszystko ,że nie chce ciebie przemęczać itd i może łatwiej zniesiesz kolejne wybryki z jego strony.Zrób tak jak poradziła Ci Nella-może zrozumie :ico_noniewiem:

My dziś zaliczyliśmy sorzatanko,Bartek mi tak pomagał i tak się zmęczył,że poszedł spać. Już się wyspał a ja nawet chwilkę nie odsapnęłam :ico_oczko: .Zmykam szykować obiadek ,bo i Dominiś już ze szkoły idzie :-) .
Do później,mam nadzieję,że się dobiję do kompa :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość