Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 mar 2008, 14:18

my to chciałybyśmy zeby nasze dzieci od razu sikały na kibelek,mówiły calymi zdaniami ,spały całe noce od 20 do 10 ,wszystkie pięknie zjadały,najlepiej oid razu czytały,pięknie rysowały ;) i rózne takie hihi tak to juz jest z nami mamami ;)

Awatar użytkownika
mischelle22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 196
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:34

07 mar 2008, 14:25

Pamiętacie mnie?
Dawno mnie tu nie było, ale przyszłam Was odwiedzić :D
Bożenka jeszcze w ciąży była jak tu ostatnio zaglądałam - a teraz już mężczyzna jak sie patrzy :)

U nas rewolucji specjalnych nie ma.
Krzyś nadal robi w pieluchy, chociaż zdarza mu się przynieść nocnik aby go posadzić.
Wszystko ładnie szło do czasu, kiedy się nie zraził :/
Bo jak już usiądzie na nocniku to najlepiej wcale by z niego nie wstawał - no mówię Wam - potrafi przesiedzieć godzinami na nim ;)
Musieliśmy go więc czasami podnosić "siłą" i teraz się buntuje :ico_haha_01:


Wszystko już rozumie, ale nie mówi - tzn.wymawia pojedyncze słowa: mama, tata,baba,dziadzia, tam, daj, brum, Lili (to jak w tv leci :ico_haha_01: ), am am, sisi, hau, fuj (jak zrobi kupę) no i jego ulubione NIE :ico_haha_01: .

Psoci przeokrutnie, ale jest bardzo Kochany :)

Postaram się czasami zaglądać do Was :)
Buziaczki

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

07 mar 2008, 14:30

kasiekk pisze:my to chciałybyśmy zeby nasze dzieci od razu sikały na kibelek,mówiły calymi zdaniami ,spały całe noce od 20 do 10 ,wszystkie pięknie zjadały,najlepiej oid razu czytały,pięknie rysowały ;) i rózne takie hihi tak to juz jest z nami mamami ;)
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: No...Kasieńka.... , a jeszcze jakby studia pokończyły ,pożenili się bogato z pieknymi i mądrymi kobietami,mieli już własne mieszkania,to wiesz ile byśmy zaoszczędzili...... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Bożenka ,chyba kazde dziecko leżąc w łózku swoich rodziców szybko zasypia-tam czuję się bezpiecznie i czuje nasz zapach :ico_haha_02: :ico_haha_02: To wystarczy do momentalnego zaśnięcia :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ja już dawno wyniosłam Bartoszowi łóżeczko i teraz śpi na zwykłym łóżku z Kasią.Ale pomału zastanawiam sie nad kupnem czegoś do spania dla niego ,bo mi sie Kasia pomału zaczyna buntować i coraz częściej nie chce z nim spać :-) :-)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

07 mar 2008, 14:34

bozenka może to dobry moment na zmianę łóżka chodż pewnie nie raz do was przywędrije jak nasz ma swoje łoże :ico_oczko: :-D a w nocy przychodzi do nas spać :ico_haha_01:

mischelle22 my się chyba nie znamy :ico_noniewiem:

no i jego ulubione NIE
:-D mój to samo nawet jak chce to mówi nie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

07 mar 2008, 14:46

mischelle22, witaj i zaglądaj częściej

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 mar 2008, 14:50

Dora masz racjeja jeszcze nie wybiegałam tak daleko w przysżłosć hihi

kurcze mój mały znowu cosik zaczyna kaszleć,teraz przez sen też :( zeby znowu nic sie nie przypałętało

Kacper jak leży u nas w łóżku to chce żeby go dać do jego łóżeczka,on w ogóle nie jest nauczony u nas spać,myśle ze miałby problem zeby z nami zasnąć

[ Dodano: 2008-03-07, 13:52 ]
jessu jak ja pisze,sorki ale to dlatego że szybko i nie czytam drugi raz,coś mi sie ponaciska i wychodzą jakieś cuda ,aż głupio ,teraz będę czytać już

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

07 mar 2008, 14:53

kasiekk :ico_wstydzioch: zapomniałam napisać że bardzo się cieszę że u synka twojego juz lepiej ze siusiaczkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 mar 2008, 15:04

:ico_sorki: dzięki Agnes

śpi moja pierdułka jeszcze,idziemy dzis do znajomych na nowe mieszkanko,Kacper pobawi sie ze starszym kolegą 6 letnim,pewnie wrócimy ciut później niz zwykle
pogoda dzis fajowa ,słoneczko i dosyc ciepło

Awatar użytkownika
mischelle22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 196
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:34

07 mar 2008, 16:09

Agnes pisze:mischelle22 my się chyba nie znamy :ico_noniewiem:


Bo mnie naprawdę dawno nie było - chyba zaraz jak przeszłyśmy z wątku wiosennego do ogólnego dzieci z 2006 to ja "zaginęłam" :ico_oczko:

bozenka74 pisze:mischelle22, witaj i zaglądaj częściej


No my to się znamy :-D
Postaram sie zaglądać - niestety mam inne forum w "moderatorstwie" no i Krzyś jest bardzo wymagający i czasami po prostu brakuje mi czasu.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

07 mar 2008, 17:00

Ello :ico_haha_01:
My wysprzatane ,najedzone i wyspacerowane :ico_haha_01:
Malej chyba dzidzi do towarzyswa brakuje bo ciagle chce sie ze mna bawic :ico_olaboga: Czasami normalnie nie wyrabiam :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości