karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 cze 2008, 09:03

justyna25, nieobwiniaj siebie,takie zeczy sie zdazaja,zeby przypilnowac malucha musiałabys miec oczy naokoło głowy 24 h,a i najlepiej w kojcu dmuchanym trzymac.Takie zeczy sie zdazaja,przez moja nieuwage tez oluch pare razy palucha se przytrzasnał,czy wsypał sobie proszek czy pieprz do oka,noi szkiełko miał w oczku bo niezauwazyłam ze wział sobie słoiczki z parapetu.Teraz juz wiem za wszystko co jest dla niego niebezpieczne musi byc gdzies wysoko z daleka od jego raczek.A teraz mi drugi terrozrysta kamikadze rosnie :ico_haha_01: To musi byc podwójna uwaga :ico_haha_01:

delfi1, a moze malutka juz jest w kanale rodnym???z regóły 2 tyg przed porodem maluch sie szykuje i schodzi w kanał rodny.Niemasz wrazenia ze brzuszek masz niżej i lzej ci sie oddycha???
U mnie na koscielnym będziesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 cze 2008, 20:28

Witam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jak moje sampoczucie????? Takie jakie moze byc u kobiety w ciazy na ostatniej prostej :ico_oczko: :ico_oczko:
No tak ogolnie to ciezko mi juz i nic mi sie nie chce :ico_szoking: Np.dzisiaj caly dzien prawie przelezalam w lozku.Teraz dopiero wzielam sie za takie male sprzatanie,a i tak pot po tylku mi leci :ico_noniewiem:

Teraz czekam na meza....

[ Dodano: 2008-06-30, 21:16 ]
karina22, mam do Ciebie jeszcze pytanko.wlasnie jedna :ico_ciezarowka: z Wawy napisala,ze tam maja pelne porodowki ze odsylaja do innych szpitali. :ico_olaboga:
Jak to wyglada u nas?

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

01 lip 2008, 12:12

delfi1, a moze malutka juz jest w kanale rodnym???z regóły 2 tyg przed porodem maluch sie szykuje i schodzi w kanał rodny.Niemasz wrazenia ze brzuszek masz niżej i lzej ci sie oddycha???
U mnie na koscielnym będziesz
sama nie wiem czy sie juz obnizyl mi brzuszek... :ico_olaboga:, mozliwe..
U mnie na koscielnym będziesz
nom raczej jak dozyje :ico_oczko: :ico_brawa_01:
jagna30 z tego co ja wiem, to w "2" nie ma przepelnienia teraz i napewno nie odsylaja..ja bylam na ginekologi ostatnio w bizielu, to przyjmuja, sa przepelnienia na porodowce i krocej poprostu trzymaja...., i napewno nie odsylaja nigdzie....wiec sie nie martw :ico_oczko:
Pozdro :ico_ciezarowka: , ladna pogoda u nas cio?????

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 lip 2008, 14:15

delfi1, uparlam sie na "2" hehheh.Ale spoko,skoro nie ma oblezenia jestem spokojniejsza :ico_oczko:

Pogoda ladna,ale jakos mnie to nie cieszy :ico_noniewiem: czuje sie ociezala i wogole do d.......... :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

01 lip 2008, 15:31

jagna,u nas nieodsyłają,tylko jak jest wszystko ok to po jednej dobie do domku wychodzisz.JA teraz czułam sie samotnie,byłam na pokoju 6osobowym,jako jedyna co urodziła,poza mna były 2 w ciąży :-D ,czułam sie samotnie,i dziwnie jak gadałam z moja córa pół nocy :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 lip 2008, 19:52

karina22, ja tez lezalam sama,wiec teraz bylam ciekawa...bo skoro jest taki baby boom :ico_oczko:

Juz mam dosc :ico_sorki: :ico_sorki: ale wytrzymam :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

02 lip 2008, 08:29

Jagna30, dasz rade kochana.A mnie sie sniło ,że znów w ciąży jestem i rodzic szłam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

19 jedziemy do borów tucholskich na tydzien,małż bedzie miał celibat :-D :-D :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

02 lip 2008, 10:42

jagna30 nie ma sie co obawiac, u nas nie odsylaja:))), na szczescie....
karina22 to sobie wypoczniesz i opalisz sie za mnie tez:))))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suuuuuuuuuuuuper masz, ja tez bym chciala wyjechac na wakacje, a ja tu siedze w domku...niom moze jutro z jackiem gdzies pojedziemy(ma im.)a dzis ma Jagodka????jak tak to :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_oczko: sto lat dla malej:)))))
Pozdro, milego przedpoludnia...śliczna pogoda :ico_oczko: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 lip 2008, 10:46

karina22, a ja znowu bede Ci trula :ico_sorki: Powiedz mi jak to jest z ta wyprawka dla dziecka do szpitala?Czy mam brac te wszystkie rzeczy?Czy tylko pieluszki i chusteczki do pupy.Ja nic nie bralam jak bylam z moimi ,wiec nie wiem.Kurcze zachowuje sie tak jak bym rodzila pierwszy raz.Ale jednak minelo tyle lat i moglo sie cos zmienic.A dzwonic niechce,bo przeciez mam was kochane dziewuszki :ico_oczko:

karina22, zazdroszcze ci tego wypadu,ja juz tez chce :ico_sorki:
A co do snu,to......hmmm moze proroczy?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

02 lip 2008, 11:36

Jagna30, nonono :ico_nienie: Ty mi tu nieprorokuj :ico_haha_01:
Do szpitala musisz wziasc pieluszki i chusteczki,i ubranko na wyjście.w szpiatalu ubieraja w swoje szpitalne ubranka.

delfi1, tak tak dzis Jagódki imieninki :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość