Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 lut 2008, 16:25

mikusia1 pisze:ale chyba do taty podobny??

wszyscy mi mówią ze robi sie do mnie podobny :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Magda a co sie głupia babą przejmujesz?????? i nie patrz na to co inni mówią ja juz dawno przestałam sie tym martwić, a przeciez sama dobrze wiesz jaką jestes matką i ze napewno jestes najwspanialszą mamą dla swoich chłopców, i masz rację: ja chciałam tez iść do pracy wcześniej, ale stwierdziłam ze nie mogę przeoczyc pierwszych kroków mojego syna, pierwszych słów mama, tata :ico_brawa_01: i zadnej opiekunki nie wezmę, bo nikomu nie ufam, owszem mamie, siostrze ufam, ale ich tu nie ma :ico_olaboga: a moze wróce do pracy, ale na pół etetu i to na weekendy nocki, bo inaczej nie da rady
a pracy Ci gratuluję :ico_brawa_01: i byłabym dumna na Twoim miejscu za to ze umiesz pogodzić bycie matką i z pracą :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

15 lut 2008, 17:15

witajcie
martuchafrost pisze:wszyscy mi mówią ze robi sie do mnie podobny

przepraszam cie moze tak jest raz tylko widzialam fotki twojego meza na 'Anglia,Uk"
i tak jakos stwierdzilam ze jest do niego podobny
a zreszta niewidzialma cie juz dawno wrzuc jakies fotki to moze i tez tak stwierdze hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:a pracy Ci gratuluję i byłabym dumna na Twoim miejscu za to ze umiesz pogodzić bycie matką i z pracą

swiete slowa Madziu tez tak mysle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie przejmuj sie glupia baba tak to jest ja tez to doswiadczylam ze jak moj B dostal lepsze stanowisko to mi wrzucali ze ja sie teraz worze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
czym mam sie wozic ja jestem dumna z mojego meza ze dostal lepsze stanowisko a nie ze udaje niewiadomo kogo teraz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

takze niesluchaj innych bo napewno jestes najlepsza mamusia dla swoich chlopcow i zona dla swojego meza a innymi sie nieprzejmuj szkoda na to twoego zdrowia naprawde uwiez mi wiem co mowie
potem chodzisz i jestes zla na wszystko z powodu jakiejs glupiej baby :ico_zly: :ico_zly:
glowa do gory Madziu i ja to bym jeszcze jej pokazala na co mnei stac
masz teraz lepsza prace masz wspaniala rodzine i dzieci i tym teraz sie zajmij i niezaprzataj sobie glowy innymi bzdurami
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

trzymam kciuki i przesylam ci duzoooo sloneczka i usmiechu :)) :ico_oczko: :ico_oczko:
buziaczki

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

15 lut 2008, 18:35

Obrazek

ja wlasnie po pracy i zaraz ide pod prysznic sie troszke zrelaksowac
dzis po raz pierwszy zlapal mnie jakis taki dziwny bol brzucha w okolicach pepka-jak dotykam to czuje lekki bol,a jak chodze to lapie mocniej,cos w rodzaju kolki,mam nadzieje,ze to nic zlego :ico_placzek: :ico_olaboga:
weekend spedze w pracy i mam nadzieje,ze jakos go zniose i brzuszek juz bolec nie bedzie :ico_sorki:

a co u was dziewuszki??

Madziu nie patrz na to co zazdrosni ludzie mowia,nie ma czym sie przejmowac,niestety tak to juz jest,ze zawsze sie znajdzie osobka,ktora do pieca dorzuci,jak ja wyjechalam do Irlandii a za mna pociagnelam 2 siostry to w kolo mowili mojej mamie,ze teraz to burżujka jest i corki beda ja utrzymywac i nie wiadomo co jeszcze
akurat mama byla na zasilku,bo ciezko maja a tata ma chemie a ona w domu przy nim i ludzie doniesli ,ze my jestesmy za granica i wiesz co jej odpowiedzieli??-ze nie nalezy jej sie nic i ze moze nas o alimanty podac,bo mamy obowiazek placic itd
wyobrazasz sobie?? :ico_zly: ,na wstepie tego forum tzn jak sie do was przylaczylam pisalam jakie perypetie mialam odnosnie Irlandii i calej emigracji tutaj-ludzie sa smieszni,wydaje im sie,ze pieniadze tutaj leza na drodze i wszystko ot tak latwo przychodzi a my sami nie wiem Bog wie ile zarabiamy-szkoda slow :ico_zly:
Gratuluje ci podjecia pracy i zycze powodzenia,wszystko sie ulozy,nie martw sie i glowa do gory kochana :ico_oczko:
acha a co do imienia to wiesz co ??-pewnie jeszcze sie pozmienia ,jak na razie jest Natan a co bedzie przy samym fakcie to nie wiem hihi

milego popoludnia
sciskam mocno was wszystkie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 lut 2008, 19:01

mikusia1 pisze:przepraszam cie moze tak jest raz tylko widzialam fotki twojego meza na 'Anglia,Uk"

nie masz za co przepraszac :ico_oczko:
zaraz foty zapodam
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 lut 2008, 09:24

Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

16 lut 2008, 11:46

witajcie kochane

martuchafrost pisze:zaraz foty zapodam

chyba masz racje robi sie do ciebie podobny hihi
zwracam honor :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a tak pozatym slicznie wygfladasz Marta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
piekna z ciebie babka no i pasujecie do siebie razem z mezem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my zaraz do Bray jedziemy hihi pozwiedzac
uciekam papa i buziaczki na weekend

emalia30, zycze tobie duuuzooo zdrowka i nieprzemeczaj sie kochana wszystko bedzie dobrze :-D :-D :-D :-D :532: :532: :532:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 lut 2008, 12:05

martuchafrost, mikusia1, emalia30, dziekuje wam za cudowne slowa naprawde od razu mi lepiej ale juz darowalam sobie nie bede sie glupimi ludzmi przejmowac :ico_puknij:
mikusia1 pisze:a my zaraz do Bray jedziemy hihi pozwiedzac
uciekam papa i buziaczki na weekend

Monia ale ty turystka ostatnio sie zrobilas fajnie troche wiecej zakatkow Irlandii zobaczysz :ico_brawa_01:
emalia30 pisze:dzis po raz pierwszy zlapal mnie jakis taki dziwny bol brzucha w okolicach pepka-jak dotykam to czuje lekki bol,a jak chodze to lapie mocniej,cos w rodzaju kolki,mam nadzieje,ze to nic zlego

nie mam pojecia co to moze byc ale odpoczywaj jak najwiecej :ico_nienie: dlugo jeszcze popracujesz?
emalia30 pisze:akurat mama byla na zasilku,bo ciezko maja a tata ma chemie a ona w domu przy nim i ludzie doniesli ,ze my jestesmy za granica i wiesz co jej odpowiedzieli??-ze nie nalezy jej sie nic i ze moze nas o alimanty podac,bo mamy obowiazek placic itd
wyobrazasz sobie?? ,na wstepie tego forum tzn jak sie do was przylaczylam pisalam jakie perypetie mialam odnosnie Irlandii i calej emigracji tutaj-ludzie sa smieszni,wydaje im sie,ze pieniadze tutaj leza na drodze i wszystko ot tak latwo przychodzi a my sami nie wiem Bog wie ile zarabiamy-szkoda slow

ludzie sa po prostu podli nie wiem dlaczego i po komus taka krzywde sie robi :ico_olaboga: I to prawda ze ludzie tak mysla o pracy tutaj i pieniadzach.Ostatnio rozmawialam z moja kolezanka i jak powiedzialam jej ze prace dostalam to od razu pytanie czy zalatwie tam jej bratu bo jes w Irl i poszukuje?No nie moge tlumacze jej ze sama dopiero dostalam jeszcze nie zaczelam i niby jak mam komus zaltwic :ico_puknij: Dziwne maja niektorzy wyobrazenie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 lut 2008, 13:39

mikusia1 pisze:zwracam honor

no co Ty kochana nie zwracaj honoru :ico_wstydzioch: ja tylko tak pisałam bo laski na Uk mówiły ze do mnie podobny a ja tak naprawde to nie wiem :ico_olaboga:
mikusia1 pisze:a tak pozatym slicznie wygfladasz Marta
piekna z ciebie babka no i pasujecie do siebie razem z mezem

nie zawstydzaj mnie kochana :ico_wstydzioch: uważam sie za przeciętną laskę :ico_olaboga: zadna tam piękna nie jestem :ico_oczko:
a Jaca moim mężem jeszcze nie jest :ico_olaboga: i nie wiadomo kiedy bedzie :ico_oczko: mam nadzieje ze wkrótce, ale to ciężka sprawa bo ja jestm po rozwodzie i chciałabym dostać rozwód kościelny ale wiem ze nie jest łątwo :ico_olaboga:
Magda Sz. pisze:ale juz darowalam sobie nie bede sie glupimi ludzmi przejmowac

zuch dziewczyna :ico_brawa_01: jak to mówi Michał Wiśniewski " a niech gadają " :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emalia jak sie dziś czujesz? a nie masz Ty przypadkiem małych skurczyków :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-16, 12:40 ]
Mikusia mój Jaca na twarzy jak księżyc w pełni nie???? :ico_smiechbig: a jak Go poznałam był taki wychudzony :ico_olaboga: no ale przeszedł na moją kuchnie i masz Ci babo placek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 lut 2008, 18:42

witam was po pracy

Magda Sz. pisze:dlugo jeszcze popracujesz?

szczerze mowiac to najchetniej walnelabym ta praca ot tak od zaraz,ale nie moge i popracowac musze do konca kwietnia :ico_placzek:
Magda Sz. pisze:Dziwne maja niektorzy wyobrazenie

oj maja,maja i odrazu wtedy widac kto jest naprawdę twoim przyjacielem
Ja juz sie nazalatwialam z mezem pracy nie jednej osobie i nie jestesmy sposob na dwoch dloniach te osoby zliczyc,moze z tego duzego grona doslownie dwoje,czy troje ludzi wciaz z nami utrzymuje kontakt i zyje jak przedtem,pozostala czesc po nonono chciala cala reke i znajomosc taka konczyla sie szybko,szkoda slow i tych pustych wrecz ludzi,ktorzy przyjezdzajac teraz powiedzialabym na gotowe ,bo maja zapewniony dach nad glowa,prace jesli sie podejmujemy tego i takim jeszcze zle,najchetniej to siedzieliby na naszym garnuszku tak dlugo,az sie da i wciskali swoja zarobiona kase do skarpet :ico_zly:
Oni to nie wiedza co to jest wyladowac na bruku i przespac noc w aucie zaladowanym po dach bez mozliwosci polozenia sie,czy tez nie musieli wydawac na szkole,by moc legalnie i bez obaw pracowac i chodzic ulicami Dublina nie obawiajac sie deportacji a szkola taka na rok(bo na tyle oboje musielismy wykupic przed Unią) kosztowala ponad 1200 euro-cale nasze oszczednosci poszly na start tutaj a nawet i wiecej :ico_olaboga:
Wiec draznia mnie ludzie zwlaszcza ci ktorzy przyjechali w przeciagu 2 ost lat badz wciaz nadciagaja :ico_zly: :ico_zly:

martuchafrost pisze:Emalia jak sie dziś czujesz? a nie masz Ty przypadkiem małych skurczyków
-nie wiem co to byly za bole wczoraj,ale cale szczescie dzis mi minely i i mam nadzieje,ze to jednak nie skurcze i ze wszystko z malym jest ok :ico_sorki:

ogolnie mam dzis jakis wisielczy nastroj i becze a wina jest kto???-facet,bo ktoz by inny,to chodzace bezmozgowie,egoista,pracujacy niby ciezej od ciebie :ico_zly:
ach.. nawet nie bede zaczynac tego tematu,bo tylko niecenzuralne slowa by padaly a to i tak nie wasz problem,do tego moje hormony doszly i juz caly nastroj mimo slonca za oknem stal sie wisielczym

bede uciekac,nie wiem moze poleze a moze walne sobie odrazu w leb

bawcie sie dobrze,choc wy

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

16 lut 2008, 19:12

Magda Sz. pisze:martuchafrost, mikusia1, emalia30, dziekuje wam za cudowne slowa naprawde od razu mi lepiej ale juz darowalam sobie nie bede sie glupimi ludzmi przejmowac

po to tu jstesmy kochana zeby chociaz wten sposob moc wspierac :-D :-D :-D

Magda Sz. pisze:Monia ale ty turystka ostatnio sie zrobilas fajnie troche wiecej zakatkow Irlandii zobaczysz

masz racje Madziu,ale chyba sie to juz skonczy bo ten kolega niemoze znalezc tutaj pracy i byc moze bedzie jechal w inne rejony Irl. no iw ycieczkis ie skoncza bo my niemamy niestety auta :ico_placzek:
dlatego ja korzystam poki moge i jak oni jada gdziesw poszukiwaniu pracy jade z nimi szkoda tylko ze maz pracuje :ico_placzek:
no ale on sie cieszy ze ja z Wiki troche pozwiedzamy Irlandie tym bardziej ze w tym roku powrot do Pl :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:nie zawstydzaj mnie kochana uważam sie za przeciętną laskę zadna tam piękna nie jestem

niezawstydzam kochana tylko tak uwazam
kazda z nas jest na swoj sposob piekna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:Mikusia mój Jaca na twarzy jak księżyc w pełni nie???? a jak Go poznałam był taki wychudzony no ale przeszedł na moją kuchnie i masz Ci babo placek

hihi to tak ajk umnie moj B tez byl chudy jak anoreksje by mial a jak sie wprowadzilam po slubie do niego to tez teraz wyglada jak paczek hihi
ale on nienarzeka uwielbia moja kuchnie i niezamienilby na nic innego :-D :-D :-D

emalia30, glowa do gory i usmiech na twarzy zobaczysz niema sie co denerwowac tymbardzije w twoim stanie :ico_nienie: :ico_nienie:

odpocznij sobie i sie poluz do łozka bedzie ci lepiej zobaczysz
ato co napisalas o ludziach tutaj ktorym sie pomoglo to tak samo bym napisala nic dodac nic ujac naprawde :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
'a najgorsze jest to ze udaja tutaj niewiadomo kim by byli i na ulicy to jakby cie nieznali :ico_szoking:
ja uwazam ze jestem tutaj w IRL.w gosciach i dostosowuje sie do nich do ich kultury zeby niezrobic z siebie posmiewisko.
ale niekazdy potrafi sie zachowac i potem tak nas ludzie opisuja :ico_olaboga:
i wszystkich traktuja na rowni paranoja a widze to coraz czesciej bardzo przykre no ale ja nic na to nieporadze
wiem ze ci ludzie ktorzy mnie znaja i mojego B wiedza ze bardzos ie od nich roznimy:)
i to jest najwazniejsze :-D :-D :-D
wlasnie wrocilysmy z tej podrozy jak pieknie bylo Wiki przeszczesliwa wow jakie widoczki :ico_oczko: :ico_oczko:
potem wkleje jakies fotki ide zjesc obiadek bo jestesmy wyglodniale hihi
buziaczki kochane

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość