ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

23 cze 2008, 14:47

U mnie wekendzik fatalnie od piątku zaczęła się czarna seria :
Piątek wieczór:
Co do przykrych zdarzeń to ja też wczoraj jedno miałam. W sumie z mojej winy ale kurcze jak tak pomyślę to nie do końca. A więc tak pojechałam wczoraj z dziećmi do sklepu, nie było lekko bo akurta wszytskie samochodziki były zajęte a to jedyny wózek gdzie mogę mieć dwójkę pod ręką. Cezar wziął taki mały koszyczek dla dzieci ja duży z Borysem i poszliśmy w półki. Wszystko było super Cezarek ładnie słuchał do momentu kiedy wróciliśmy na parking. Ja pakowałam do bagażnika zakupy a Cezar w tym czasie wszedł do samochodu i gdy otwierał drzwi uderzyły o sąsiednie auto. Pech chciał, że ktoś tam siedział. Zrobili mi awanturę, że nie uważam co robi moje dziecko i zażadali odszkodowania w wysokosći 100 zł . Nawet nie macie pojęcia jak się wkurzyłam, nie na Cezarka bo jest malutki i nie zdaje sobie sprawy co zrobił. Ale ta baba nie dosyć, że zaparkowała za blisko do tego nie w swoim polu parkingowym to jeszcze miała do mnie pretensje, że moje drzwi uderzyły o jej. Wytłumaczyłam jej, że to nie moja wina, bo to ona za blisko stanęła i napawdę ja nie miałam miejsca żeby Cezara w pasy zapiąć. Tak przeklinałam, że szkoda gadać. Wredne babsko uparło się, że ma rysę wielkości 1 mm do tego, że na pewno to do mojego auta bo jej ma 3 dni i jest nowe. Najlepsze, że na nadkolu miała rysę na 5 cm i jak jej to pokozałam to też chciała mi na dziecko zwalać. Wredny babsztyl. I tak nie miałam gotówki, a ona na to, że nie że pójdziemy do bankomatu. Na co ja, że do żadnego bankomatu nie pójdę bo nie mam co z dziećmi zrobić i już siedzą w samochdzie a ona,że jej mama popilnuje To jej powiedziałam, że obcym ludziom moich dzieci pod opiekę nie oddaję i, że tylko mam kartę kredytową a jak się wypłaca to jest koszmarne oprocentowanie. I jednyne co to mogę podać jej mój numer komórki i może mi przysłać swój numer konta. Wróciłam do domu, mąż się wkurzył, że ten numer podałam. W sumie co miałam zrobić poraz pierwszy znalazłam się w takiej sytuacji. A teraz to już sobie myślę, że i tak nie ma świadków zdarzenia, moich danych nie zna, telefon jest na moją mamę, mała szkoda czyny więc do więzienia nie pójdę i to do cholery ona za blisko stanęła bo jak ja parkowałam to inne auto stało obok. Ja zawsze uważam, że móc swobodnie otworzyć drzwi. Dalej to już mąż do niej zadzwonił, a ona na to, że to ja na nią nakrzyczałam. Dobre sobie, dośny głos to ja mam ale żeby odrazu krzyczeć? Sumienie mnie gryzie bo zawsze staram się być uczciwa i dobrze wiem, że gdyby było na odwrót i to mi jakieś dziecko przywaliło drzwiami to powiedziałabym trudno, zdarzają się takie sytuacje nie mówiąc już o takich co nawet nie zauważymy, że ktoś drzwiami nam przywalił. Dobra wygadałam się Przeprosiłam tą wredną babę dalej to niech mój mąż już załatwia.
Sobota:
Jak sprzątałam w kuchni odkurzaczem, zresztą tylko dlatego, że zbiłam maselniczkę. Borys rozbił głowę o kalroryfer i musiałam jechac do szpitala. Naszczęście mój dziadek jest mobilny i nas zawiózł. Skończyło sie na RTG głowy i 4 szwach na środku czoła . Najlepsze w tym wszytskim jest to, że pokój dzieci był wystprzątany, jak nigdy nic się nie walało po dywanie i kurczę jak ich zostawiałam to byłam pewna, że nic się nie stanie. Za 7 dni do zdjęcia szwów, a że dzisiaj sobota to wypadnie poniedziałek, tak więc dłużej. Dzisiaj już nie mamy wychodzić na dwór a taka piękna pogoda. Mąż w szkole a ja z tym wszytskim sama Masakra.
Niedziela:
U nas 28 stopni i jak na złość robią jakąś magistralę i woda kapie z kranu albo jej wógle nie ma Siedzę spocona i śmierdząca :) po całym dniu i nawe nie mogę wziąć prysznica :)
Miał ktoś lepszy weekend?

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

23 cze 2008, 15:08

ellepati, no biedulka współczuję .. tak w tym życiu bywa jak sie nic nie dzieje to nic a ja zaczną się kłopoty to jeden po drugim ..a może lepiej zamiast tej babie płacić z własnej kieszeni do ubezpieczalni iść ? tylko że wtedy zwyżkę dostaniesz ale może za takie coś nie?? warto by było sie tak dowiedzieć bo ona i tak tego nie naprawi a sobie kasę weźmie
a na tych parkingach to tak jest my mieliśmy parę lat temu gorsze zdarzenie ale na M1 facet nam wyjechał i w jego bok uderzyliśmy niby była współwina ale nam zwyżkę dali :ico_zly: dlatego teraz zawsze do męża mówię jedź powoli ostrożnie i oczy dookoła głowy ..a ludzie fakt bezmyślnie stają koło drugiego byleby tylko miejsce zająć :ico_puknij:

i pociesze Cię u nas też wczoraj wody prawie nie było :ico_olaboga:
a syneczkowi szybkiego powrotu do zdróweczka ..będzie dobrze ...

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

23 cze 2008, 19:51

Ryczeć mi się chce!!!! Dzisiaj byłam w king crossie i mi portfel ukradli ze wszytskim dokumentami i kartami. masakra przeklinam jak szewc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Czarna seria jak nic :(

A z tą babą to mam to gdzieś jak odrazu policji nie wezwała i oświadczenia mi nie dała to się może pałować. Sorry ale wkuta dziś jestem:)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 cze 2008, 09:21

ellepati, matko ale Ty masz ostatnio pecha :ico_olaboga: szybciutko zablokuj wszystkie karty :ico_sorki:

dzień dobry...
zapraszam na :ico_kawa:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

24 cze 2008, 15:50

Zablokowałam odrazu tak więc spoko , gorzej będzie z wyrobieniem nowych dokumentów :(

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 cze 2008, 15:56

gorzej będzie z wyrobieniem nowych dokumentów
oj bedziesz miała troskze biegania :ico_olaboga:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

24 cze 2008, 18:52

kwiatunio biegania z dwójką dzieci przy boku :(

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 cze 2008, 08:53

dzień dobry kobietki :ico_brawa_01:
co tam u was słychać?
my na weekendzik wybieramy się na zlot motocyklowy do Wrześni :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

25 cze 2008, 09:05

hej :)
ellepati, wszystko sie ułoży choć naprawdę współczuje ...
kwiatunio, to udanego wypadziku oby pogoda dopisała :-) :-)
my w piątek na grilla urodzinowego idziemy do znajomych a resztę weekendu jak będzie ładnie pewnie gdzieś nad jeziorkiem spędzimy
a teraz musze sie brac za sprzątanko bo dziś do Basi kolega z przedszkola przychodzi a potem jeszcze na działkę do szwagra jedziemy :ico_olaboga:
miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 cze 2008, 09:17

aska to macie widzę zaplanowany cały dzionek i najbliźsze dni :ico_sorki: ja też mam nadzieję że pogoda nam dopisze :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość