Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

29 mar 2008, 16:25

co tu takie pustki? Chyba mam jakieś zapalenie, 2 razy leczyłam sie już na grzybice, ale natamycyna na mnie w ogóle nie zadziałała a teraz siedze i swędzi mnie całe krocze :ico_wstydzioch: wkurzam się...

Sabina583, czemu tak rzadko tu zaglądasz? :ico_nienie:

Maja śpi jak wstanie nakarmie ją i idziemy na spacerek. Miłego weekendu majóweczki :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

29 mar 2008, 16:45

Witaj babe_boom,
Ja chciałam wejść wcześniej,ale mi stron nie otwierało.
U nas ciepło,ale cały dzień pada,byłam trochę rano z Zuzią na spacerze,ale deszcz nas zmusił do powrotu.
Co do natamycyny,to ja mam w domu jeszcze 10 tabletek,bo przerwałam.Moja dr uwielbia to przepisywać.Tylko,że mnie po niej piecze.
I ja życzę miłego weekendu.

[ Dodano: 2008-03-29, 17:45 ]
Ale tu dziś pusto.Gdzie jesteście?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

29 mar 2008, 19:09

witajcie
ja ost zaprawcowana na nowo ehh
tak mi sie nie chce,ze szok a brzuszek z tyg na tydz wiekszy i nawet sama to zauwazylam :ico_wstydzioch:
wiecie co z tym moim zamowieniem na wozek i fotelik to sa jaja jak berety
od 2 dni dzwonimy z mezem po roznych juz sklepach i okazuje sie,ze nie ma nigdzie X-landera XA i na domiar zlego takze problem z fotelikiem Maxi Cosi Citi do niego i adapterami :ico_zly:

Szczako zalezalo mi na niebieskim ale z 2007 roku o taki http://www.mambi.pl/wozek-spacerowy-xla ... p-641.html
do tego gondolke i niebieski Maxi Cosi Citi,bo wiem,ze pasuje i mozna podpinac ten fotelik do wozka,ten blue z 2008 roku nie podoba mi sie,jest za jasny no i gdyby sie nie udalo to zostane przy czerwonym z 2008 roku,bo jeszcze sa
kurcze taka zla jestem,bo teraz to pewnie bedzie jakas skladanka po roznych sklepach cos i tysiace paczek ehhh
wiekszosc sklepow ma miec te wozeczki dopiero w polowie maja a dla mnie to juz za pozno,bo zanim on do mnie dojdzie to ja bede juz po (no taka mam nadzieje)
zakupy w aptece mi jeszcze zostaly ,ale nie odp mi na e`maila,wiec czakam cierpliwie,z posciela tez nie jest latwo i tak te moje zakupy sie wydluzaja nieplanowo ehh
policzylam,ze jeszcze mi zostalo 5 i pol tyg w pracy no i wymarzone zwolnienie ,och prosze cie czasie lec jak z bicza strzelil

Moniczko wyprawka super :ico_brawa_01: ,podoba mi sie ta koszula ,kurcze musze sama cos poszukac,ale juz padam od tego szukania-codziennie po pare godzin i jak sie juz cos znajdzie to nagle nie ma ,albo cos innego

Zulciu mam nadzieje,ze donosisz malenstwo cale i zdrowe-tego z calego serca ci zycze

Martus a tobie jak najmniej tych boli,niech ida precz

pogoda u nas miala byc taka super a od 3 dni leje i glowe chce urwac,cala Irlandia :ico_zly:

milego leniuchowania wam zycze,jutro bede miala dopiero zapiernicz jakich malo,2 wycieczki odjezdzaja a byli 3 noce wiec i syf bedzie,zwlaszcza,ze to Amerykanie a to narod brudny tak samo jak Anglicy i Irlandczycy :ico_olaboga: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-29, 18:12 ]
a mnie sie posciel podoba ta http://www.allegro.pl/item329580773_11_ ... onem_.html
w kolorze beżowym,ale nie mam jak ja odebrac,bo nie wysylaja za granice :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-29, 18:13 ]
ewentulanie zamowie ta http://www.feretti.pl/PL/index.php?opti ... &Itemid=98
tutaj jest mozliwosc wsylki za granice

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

29 mar 2008, 22:42

Halo,to znowu ja,tylko na chwilkę,bo mąż zaraz zasiada przed komputerem(teraz ma przerwę,bo suszy Zuzi włosy) :ico_oczko:
emalia30, życzę Ci tego,żebyś nie miała problemów z wyprawką.A ktoś z rodziny nie może kupić wózka i łóżeczka w Polsce i wysłać Ci do Irlandii?Może byłoby łatwiej.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 mar 2008, 23:13

hej hej :) witam sie po pracowitym dniu :) dzis ugotowalam 10 l garnek bigosu :-D i cala chalupke wysprzatalam :), odebralam paczuszke z ubrankami na Ale i Wiktorka i
juz je popralam :-)
Emalia, mi tez wydaje sie ze najlepszym rozwiazaniem by bylo aby ktos z rodziny w Polsce zrobil Ci paczuszke
mi mama podala wszystko:wozek,lozeczko, przewijak, fotelik samochodowy,ubranka...jednym slowem wszystko co potrzebne na poczatek :-D napewno sa u was rowniez przewoznicy ktorzy woza paczki , a cena wysylki wcale nie jest wygorowana (wyjdzie taniej jak wysylka z kilku firm, np wozka z allegro, kosmetykow z apteki itp.)

Zulcia, pozno spac chodzi twoja Zuzia, no ale z drugiej strony to juz prawie panienka :ico_haha_01: ... moj Wiktorus podniecony podarkami od babci usnal juz jakis czas temu w objeciach nowych zabawek :ico_oczko:

a my jutro mamy dosc ciekawy dzionek :ico_brawa_01: z rana kosciolek, pozniej na wyprzedaze staroci, ktore organizuja co jakis czas a ktore strasznie uwielbiam :-D
moze uda mi sie cos ciekawego wyszperac :ico_oczko: chodzi mi glownie o jakies "antyki" :ico_oczko:
po obiadku popoludnie u znajomych :-)
lubie miec zorganizowane weekendy, nawet teraz jak brzusio duzy i ciezko sie ruszac :-) :ico_oczko:
zycze wam dziewczynki udanej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

29 mar 2008, 23:49

MONIKAB fr pisze:zycze wam dziewczynki udanej niedzieli :-)
nie zapomnijcie przestawić czasu :ico_oczko: -dla mnie takowa nie bedzie,ale wy za to odpocznijcie za mnie i wybawcie sie

co do paczek to pomysle,jak pytalam przewoznikow to akurat wychodzilo mi drozej niz z tych firm

Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

29 mar 2008, 23:55

MONIKAB fr, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja taka pracowita nie jestem :ico_wstydzioch:
Hm,a Twoja niedziela zapowiada sie bardzo ciekawie.Ze swej strony życzę Ci udanego jutrzejszego dnia i dobrej zabawy w towarzystwie znajomych.
My zapewne spędzimy niedzielę tradycyjnie,tzn do Kościoła,obiad i może jakiś spacer.

[ Dodano: 2008-03-29, 23:03 ]
Zmykam się kąpać,ale jeszcze zajrzę.

[ Dodano: 2008-03-29, 23:43 ]
Ja również życzę Wam miłej niedzieli,do jutra.
Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

30 mar 2008, 11:11

My byliśmy wczoraj u rodziców, a później w mieście na imprezce.
Michał posadził drzewko "na Alę". Wybraliśmy sosnę bośniacką i teraz trzymamy kciuki, żeby się przyjęła.

Dzisiaj znów piękna pogoda, więc wybieramy się na spacer, a po drodze może w końcu zamówimy wózek. To będzie nasze 3 podejście. Oby "do trzech razy sztuka".

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

30 mar 2008, 15:59

cześć a ja się czuję jakby ktoś wyssał ze mnie życie
ciągle zmęczona i te zawroty głowy

Monia zakupy super nie widziałam u nas takich fajnych koszul ja chyba kupie taką http://www.allegro.pl/item334219946_kos ... zne_m.html - tylko nie różową :-D
zastanawiam się jeszcze nad którąś z takich poduszek może Wy się znacie czy są dobre i w ogóle
taka http://www.allegro.pl/item333454583_003 ... abawy.html
lub taka http://www.allegro.pl/item331959599_pod ... l_hit.html

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

30 mar 2008, 19:18

Dzień dobry :ico_haha_02:
U nas dziś piękne słoneczko,więc większość dnia spędziliśmy na spacerku,tzn,najpierw na Mszy siedzieliśmy na ławeczkach na dworze,potem do domu na zupkę i na kolejny spacer,bo Zuza chciała na rolki.I tak w okolicach 17 wróciliśmy do domku.W taką pogodę to człowiekowi od razu robi sie weselej.Życzę miłego wieczoru,zajrzę później.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość