Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

30 mar 2008, 19:53

a my własnie wróciliśmy ze spaceru, Maja tuptała więcej niż kiedykolwiek a teraz wcina prażynki, jakaś taka grzeczna dzisiaj :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 mar 2008, 22:33

witajcie kochane :)
u nas dzionek minal dosc przyjemnie, choc na tych wyprzedazach zlapal nas deszcz,nic nie kupilam "dla siebie" :ico_noniewiem: tylko Wiktorkowi taka zabaweczke do kapieli z disney-a ( drzewko kubusia puchatka :ico_oczko: ) uwielbia sie moj urwis kapac , wiec prezent jak najbardziej trafiony :ico_brawa_01: i prawie nowy :ico_oczko: :ico_oczko:
babe_boom co do tych poduszek to niestety ci nie doradze... mi taka poduszeczke zastepowal lezaczek... byl wg mnie bardziej bezpieczny ze wzgledu na pasy, mial mozliwosc regulacji pion-poziom :ico_oczko: i ta opcja hustania :-D teraz tez bede napewno taki lezaczek miala :-) co do karmienia piersia, to mi najwygodniej bylo trzymac malca na rekach, bez poduszek, ale wiem ze niektorym z poduszka jest wygodniej :-)
szczako, z tym drzewkiem to piekna sprawa :ico_brawa_01: gdyby ten dom w ktorym mieszkam byl moja wlasnoscia to tez z pewnoscia w taki sposob uczcilibysmy przyjscie na swiat naszej Ali :-) a moze zakupimy cos w duzej doniczce i bedzie ozdoba tarasu :-D
a wiecie, kiedy mojej sasiadce urodzila sie wnuczka, to jej dziadek przyszedl do szpitala z biala rozyczka i powiedzial
do mlodej kobietki ze jest dumny z tego ze jest pierwszym mezczyzna ktory daje jej kwiatuszka i zyczyl jej aby przez cale zycie mezczyzni obsypywali ja kwiatami... to piekne wg mnie :ico_brawa_01:

a ja kochane cos jestem od dwoch dni niewyrazna :ico_chory: ...mam biegunke :ico_wstydzioch: ,a wczoraj rano dosc "powaznie" wymoitowalam...czyzby jakies zatrucie...hmm
zauwazylam tez wczoraj wieczorem ze moje gruczoly mleczne rozpoczely prace :ico_brawa_01: :ico_haha_01: kiedy zauwazylam to w pierwszej ciazy juz po ok 3 tygodniach tulilam Wiktorka w ramionach :ico_haha_01: (ale wiem ze z ta laktacja to roznie bywa :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

30 mar 2008, 22:40

MONIKAB fr, moje gruczoły rozpoczęły prace już ponad 2 miesiące temu :-D a co do leżaczka to też mam

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 mar 2008, 22:57

babe_boom,dwa miesiace? :ico_szoking: ale moze przez to tak wczesnie ze niespelna rok i 3 miesiace temu zaczely po raz pierwszy swoja prace :ico_noniewiem:(moze ta produkcja mleczka nie skonczyla sie calkiem po Mai?) ja mimo wszystko Wkitorka odstawilam od piersi ok 17 miesiecy temu :-D czyli jak mial dokladnie 17miesiecy :-D a mleczko jeszcze mi lecialo bardzo dlugo...(Wiktorek mial juz ponad 2lata)
w kazdym badz razie teraz juz zaczelo do mnie docierac ze "zegar tyka :ico_oczko: " i ze wkrotce czeka mnie porod :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

30 mar 2008, 23:02

MONIKAB fr, raczej nie ja Maje karmiłam tylko przez miesiąc chodziłam na Uczelnie i pokarm mi całkiem zanikł nic nie leciało a nowe mleczko mam 2 miesiące jak nie dłużej i czasem muszę podkładać wkładki bo mi mokro :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 mar 2008, 23:17

:ico_szoking: jestem pod wrazeniem :ico_brawa_01: jak bedziesz miec taki nawal pokarmu to moze przy drugiej dzidzi pokarmisz troszke dluzej (moze i Maja skorzysta jeszcze :ico_oczko: :-D )
a ja Wiktorka troche juz przygotowuje na to ze wkrotce bedzie dzidzia w domu, ze czasem bedzie plakac, ze bede dawac jej cycusia...
dla mojego "kawalera" chyba najwiekszym problemem jest ten cyc, bo czasem podchodzi do mnie, przystawia buziunie do moich piersi (oczywiscie nie nagich :ico_oczko: ) "ciumka" na niby i mowi ze jest dzidziusiem :ico_olaboga: oj chyba mamin synus jeszcze nie stal sie niezaleznym "duzym" chlopcem i przykro mu bedzie jak mama cycusie odstapi siostrzyczce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

30 mar 2008, 23:25

MONIKAB fr, mam nadzieję, bo chciałabym troszkę pokarmić tak do końca roku bo od stycznia chcę iść do pracy

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

30 mar 2008, 23:26

Witam dziewczynki :ico_haha_02:
właśnie pokłóciłam się z mężem,bo mnie wkurzył ze zmywaniem,już dwa razy myłam gary,obiad ugotowany i podstawiony pod nos paniczowi,a on łaskawie zmył parę kubków i kilka talerzyków,a tłustą patelnię,blachę po cieście itp zostawił :ico_zly: .To jutro mi się nie będzie chciało gotować obiadu :-D Zuza je w przedszkolu a ja i tak mam dietę.Niech sam o siebie zadba i ruszy tyłek,bo tak to albo komp albo kanapa i tv :ico_zly:
A co do mleczka,to u mnie jakieś śladowe ilości siary,nawet mi biustonosza nie zmoczy.I czuję,że będzie powtórka z rozrywki,czyli dokarmianie w szpitalu i butla zaraz po wyjściu,bo ja pokarmu dopiero dostałam w 4 dobie po porodzie,a wypuszczają po 2 lub 3.
Cieszę się,że udała się Wam niedziela :ico_haha_02: Pozdrawiam cieplutko i do jutra.Dobranoc.
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-30, 23:28 ]
MONIKAB fr, zdrówka życzę.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

30 mar 2008, 23:36

dobra dziewuszki uciekam spać kolorowych :)

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

31 mar 2008, 00:15

Kupiliśmy wózek. Nareszcie. Poszliśmy do "Mama i ja" i powiedzieliśmy, że chcemy wyjść stąd dzisiaj z wózkiem na 4 miękkich kołach, przednie skrętne.

Mamy mutsy, kolor zielony, na piankowych kołach, przednie skrętne.
Sam stelaż i gondola + adaptery do maxi cosi. Spacerówkę kupimy w przyszłym roku, jak już będzie potrzebna.

Taki kolor - "college green"
Obrazek
Taki stelaż
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość