blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

28 paź 2008, 11:00

betka, - no w nocy ściagałam alew dzien walczymy nadal. Jak Maja załapie na stałe, to i w nocy nie trzeba będzie sciągac. Mam tylko nadzieję,że nie zabraknie mi mleczka :)

No ale numer z tym łóżeczkeim. Ale najwazniejsze ze Wam sie podoba.

Ojoj, jak mi sie chce spac. Po karmieniu położe się na troszkę z małą. Wczoraj juz połozna była, wszystko ok.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 paź 2008, 11:04

Kasiu, nie straszysz, co ma byc to będzie :-) chociaż myśle, że u mnie troche jeszcze fenoterol hamuje i wytrwam do piątku rano (o 3 w nocy łykam ostatnia tabletke, a późiej to już moge iuść rodzić. Mały ma rowinięte płucka więc nie powiino być większych problemów :-) Może to głupie, ale ja się już nie moge doczekać samego rodzenia, mam w sobie tyle energii jeśłi akurat o to chodzi, ( do wszystkich innych spraw jestem dentka :-) ) Po za tym chcę się w końcu normalnie wyspać, bo nie dość, że brzuch mam już prawie na kolanach, to jeszcze co godzine biegam do WC z zegarkiem w ręku, P soę śmiał wczoraj, że tak jak w pierwszym trymestrze zawsze wiedział, kedy 22 bo miałam mdłości, to teraz moge odmierzać pełne godziny bo biegne do WC

zdjęcie z dzisiaj sama robiłam więc nie jest jakoś specjalnie rewelacyjne :-)
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-28, 10:08 ]
betka, mój suwaczek jest cały czas:-) nigdzie się nie ruszał, przynajmniej ja nic o tym nie wiem.. Ale faktycznie musiałam zmienić, bo wcsześniejszy pokazywał tydzień, czy nawet lepiej za dużo..

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

28 paź 2008, 11:40

Czesc dziewczynki kochane,
troche mnie nie było ( i troche mi smutno ze nikt sie tym nie zaintersował :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ) no ale w sumie byłam z wami krociutko.......
MNIE ZAMKNELI W SZPITALU!!! DRAMAT!!!!! Wyciszyli mi skurcze bo bardzo sie nasiliły, cisnienie mi troche skacze wiec mnie zostawili. Nie byłoby tak zle, gdyba nie to ze potwornie tęsknie za moimi chłopakami!!!!!!!!!!! Ale jest szansa ze pod koniec tygodnia będę w domku i tego sie trzymam.

Gratuluje serdecznie wszystkim rozdwojonym, jestescie dzielne mamusie!!

Blumek - najlepszym sposobem na "rozruszanie" laktacji jest tak naprawde przystawianie dzidzi jak najczęsciej. Walnij sie z malutką do łózka i odpoczywaj. Karm, spij i miej wszystko w nosie :) Za dwa, trzy dni będzie dobrze.
I jeszcze wez jedną rzecz pod uwagę - zazwyczaj młodym mamom wydaje sie ze tego pokarmu powinno byc duzo, a to nie prawda. Na początku jest go niewiele, bo i malutka niewiele go potrzebuje. Na jeden przysiad do cycusia mała wyciąga ok 10 ml pokarmu przez pierwsze dni, to przeciez odrobinka. Potem stopniowo jest mleczka coraz więcej.
Sprobuj tez przed karmieniem położyc sobie na cycusia ciepły okład (ale nie gorący), to rozszerzy kanaliki mlekowe.
Nie poddawaj sie!! Będzie dobrze.
Koncze dziewuszki bo męzus zaraz zabiera mi laptopika..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

28 paź 2008, 12:27

antynorma, Trzymaj się. Mocno trzymamy kciuki, aby wszystko sie ustabilizowało i abys wróciła do nas w dwupaku. I na pewno tak będzie:)Głowa do góry!!!
Ja dzis byłam znów na krzywej cukrowej...juz trzeci raz w ciązy...mam nadzieje, ze po tej 2 miesięcznej dietce bez słodyczowej teraz cukier wyjdzie w normie...
Ale fujj nieznosze tej glukowy pic....
Tez ostatnio miałam mdłosci, wtedy gdy mnie tak cąły czas brzuch bolał...ale na szczęsie ustąpiło....Ja chciałabym tak dotrwac do 20 listopada a pózniej niech sie dzieje co chce...
#ania#, Aniu brzuszek piekny:)
Motylku dja znac co na wizycie:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 paź 2008, 12:33

asiula_o, na pewno będzie dobrze :-))

Ja jakoś dzisiaj nie mam mocy przerobowej.. a rano miałam takie zapał, że aż nie wierzyłam, że to ja :-)

od 10 siedze albo przed kompem, alb oprzed TV i jakoś nie moge się zmoblizować do niczego.. wciągnełam paczke ciastek..

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

28 paź 2008, 12:58

blumek, oj chyba coś nie doczytałam z tymi wodami :ico_sorki:
Ojoj, jak mi sie chce spac
bidulko, my jeszcze możemy pospac kiedy chcemy, ale za to Ty tulisz już córeczkę w ramionach :-D

betka ale przygoda z tym łóżeczkiem, ale tak to jest, dobrze że wsparcie w mężu miałaś :ico_brawa_01:

#ania#, brzuszek śliczny :ico_brawa_01: trzymam kciuki za męża :-) no i trzymaj się jak najdłużej w dwupaku

antynorma, trzymaj się cieplutko w tym szpitalu, odpoczywaj i nie stresuj się a napewno wszystko wróci do normy

Motylek22 czekamy na wieści po wizycie

My dzisiaj obchodzimy 2 rocznicę ślubu - może nam Niunia niespodziankę zrobi i się urodzi... :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

28 paź 2008, 13:05

Hej dziewczyny... wiecie co się stało w nocy :ico_brawa_01: jak wstawałam siusiu i wróciłam sie połozyć to nasze maleństwo zaczęło mnie kopać :ico_szoking: do tej pory czułam tylko takie łaskotanie a to były wyraźne kopniaczki, czułam to jak połozyłam dłoń :ico_brawa_01: :-D to było o 3:05. najpierw myslałam że mi się zdaje, ale to znowu i znowu :-D Napisałam od razu do Tomka... Jeny :-D :ico_brawa_01: :509:


Ps. Prezent od tomka siostry i jej meża był ;-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 paź 2008, 13:39

katia, gratuluje kopniaczków, fajne uczucie :-)) Nasze dzieciaczki już mało się ruszają, bo im ciasno i bardziej czuć przeciągania się i wypinanie każdej częsci ciała niż kopniaczki, ale miło sobie powspominać, a przecież to tak niedawno było, a już końcówka..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

28 paź 2008, 14:01

katia, no widzisz - :ico_brawa_01: w nocy w ogole ja zawsze lepiej czulam kopniaczki. Po pierwsze cisza a po drugie moglam sie skupic na tym :ico_brawa_01: ale super ze juz czujesz kopniaki, niech daje ile wlezie teraz, bo potem jakos po 33-35 tyg to juz nie takie calkiem najprzyjemniejsze. Choc od bejbika w brzuszku przyjme kazdy cios w nerke, biodro, zebro czy cos tam innego :ico_brawa_01:

Anetka29, :ico_tort: no to fajnie by bylo jakby sie wam niunia urodzila dzis. Choc z drugiej strony patrzac 2 imorezy na raz... Moze lepiej aby dni do swietowania bylo wiecej :ico_brawa_01: Ale wszystkiego najlepszejszego wam zycze i duuuuuzo duuuuuzo zdrowka i cierpliwosci!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

#ania#, ja tez glownie siedze przed kompem albo tv, choc dzis projektowalam lazienke wiec glownie z kartka i olowkiem w reku i kompem zeby widziec jakie wymiary maja plytki. Ale juz w sumie skoncyzlam. Tesc jak przyjdzie wieczorkiem to oceni i moze zaakceptuje - zna sie na tym wiec licze ze bedzie ok.

asiula_o, ja tez nie lubilam tej glukozy!!! pilam niby tylko raz ale... do polowy kubeczka poszlo jakos, a potem.... juz mialam odruchy zwrotne :ico_sorki: bleeeeeeee

antynorma, wracaj nam kochana do zdrowka z dzidzia i do spzitala dopiero na rodzenie!!! A moze rzeczywiscie za malo pisalas i jakos nie zwrocilysmy uwagi ze nie piszesz nic. :ico_olaboga: ale wybacz postaramy sie zauwazac kazda nieobecnosc!!!

Aha Aniu brzuszek rewelacja :ico_brawa_01: ciekawe jak ten brzdac w srodku wyglada :ico_brawa_01: Bo narazie zaczelysmy sie rozdwajaciac i wychodza z tego piekne malenstwa :ico_brawa_01: i oby tak zostalo. I zeby wszystkie braly przyklad z Majuni - 10pkt!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

blumek walcz z tym cycorkiem!!! I odpoczywaj!!! spij z malutka wtedy kiedy ona spi, nie martw sie o porzadki i obiadki. Najwazniejsze zdrowie i odpoczynek!!!

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 paź 2008, 14:07

Czesc dziewczyny
Wpadłam zobaczyć jak się czujecie bo wasze terminy się zbliżają :-D
Jak tam samopoczucia?? mam nadzieję ze czujecie sie dobrze
Pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość