Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 sty 2011, 16:19

emilia, zoola wybaczcie :ico_sorki: , z moim mysleniem czasami cos nie tak :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sty 2011, 16:33

aniawlkp86, Ty niedawno kupowałas nowe łozko dla Hani , dobrze kojarze ??? takie z barierkami ? jak sie sprawdza ???
tak kupowałam i powiem ci że jestem zadowolona,Hania samo wchodzi i wychodzi,na pewno nie spadnie więc jest super :ico_brawa_01:
Jutro ide do kosmet. na paznokcie
ale ci dobrze :ico_brawa_01:
wieczorkiem idziemy ze znajomymi na koncert T. LOVE :ico_brawa_01: , ciekawe jak będzie.
super taki wypad,na pewno będzie miło :ico_brawa_01:
ania pasowałoby, zeby jakaś parka w końcu byla :ico_oczko:
już 2 parki są :ico_oczko:

emilia7895,Koroneczka ok :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 sty 2011, 17:20

cześć kobietki :-D

coś nie mogłam rano na forum wejść :ico_noniewiem:
byłam dzisiaj w pracy zanieść zwolnienie i zrobiłam pilegrzymkę, pół sądu obeszłam, bo co chwilę mnie ktoś zaczepiał :-D
dzisiaj już tego twardnienia brzucha nie miałam na szczęście :ico_sorki:

Emilia dobrze, że z Marcelkiem wszystko ok :ico_brawa_01:

Koroneczka to już jutro obrona :ico_szoking: jak się czujesz przed? O której godzinie mamy trzymać kciuki?

idę teraz zmyć naczynia i obrać ziemniaczki, bo małż niedługo przyjedzie, a obiad mam od wczoraj, tylko pyrki świeże :-D

[ Dodano: 2011-01-12, 16:53 ]
ziemniaczki już wstawione, mąż już jedzie :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 sty 2011, 21:16

Koroneczka to już jutro obrona :ico_szoking: jak się czujesz przed? O której godzinie mamy trzymać kciuki?
O 13:30!! Trzymajcie kciukasy, bo się przyda :-) :-) Mam nadzieję, że jak zobaczą mój brzuch zrezygnują ze szczegółowego przepytywania!

A potem zakupy! Moja ukochana Manufaktura, bez której nie istniał żaden zjazd, muszę się z nią pożegnać :-) :-) Wejdę do chińczyka na kurczaczka, którego zawsze spożywałam, nio i chcemy z mężem do ikei iść! No i na pewno pójdę do tego outletu, który mi Murchinson poleciła :-) :-)
Wrócę pewnie późno, ale postaram się tu do Was zajrzeć, żeby napisać jak poszło :-)

Rozmawiałam dzisiaj z teściówką na skajpie i pokazywała mi jakie cuda kupiła dla małego! Np. taki komplecik z napisem haloween, to są body, spodenki pomarańczowe, czapeczka w kształcie dyni i małe dyniowe skarpeteczki- a dała za to 4 dolary :ico_szoking:
:ico_szoking: Tam czasem są takie fajne przeceny! Reszta to na szczęście całkiem normalne ciuszki :-) Aaaaa i dresik pumy, Kuba się śmiał , że mały będzie się z tatą w samochodzie woził w takim stroju!
Ahh te babcie

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sty 2011, 21:20

coś nie mogłam rano na forum wejść :ico_noniewiem:
bo jakiś błąd serwera jest,ale na razie jest ok :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-12, 20:22 ]
O 13:30!! Trzymajcie kciukasy, bo się przyda :-) :-)
oczywiście będziemy trzymać :-)

[ Dodano: 2011-01-12, 23:12 ]
jutro lecę do koleżanki :ico_ciezarowka: w odwiedziny,widziałyśmy się ostatnio latem,a mieszkamy 5 km od siebie...w końcu zobaczę jak wygląda bo za miesiąc już rodzi :-D oderwę się troszkę od domu bo A zostanie z Hanią,nie długo bo tylko do 13 ale zawsze coś :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 sty 2011, 09:54

dziewczyny jak nie osiagnie sie ceny minimalnej na allegro a moja oferta jest najwyzsza to wygrywa sie aukcje ???
własnie dostałam meila ze wygrałam ..........

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 sty 2011, 10:35

Witajcie :-)

Koroneczka, ostatnio mało zaglądam bo a to praca, a to sprzątanie, gotowanie, a to mame odwiedzę albo szwagierkę i tak wychodzi :ico_oczko:
Dzisiaj moja siostrzenica u nas zostaje po przedszkolu to będę miała wesoło :ico_brawa_01: Zaraz zupkę wstawiam (barszcz ukraiński) i robię znów piersi zapiekane z pieczarkami i serem do tego sałatka pekińska :-D

Od rana sprzątam itd. żeby potem zająć się tylko dziećmi.

Sprawdziłąm dzisiaj w książeczce z poprzedniej ciąży to miałam 2kg mniej. . . 50kg czyli tyle co ważę teraz ważyłam w 23 tc. Muszę chyba przystopować z jedzeniem :ico_wstydzioch: Fakt że teraz brzuch dużo szybciej rośnie więc może poprostu tak ma być :-)

Ja z moim Filipkiem nie będę miała problemu żeby gdzieś został bo on jest bardzo toważyski i chętnie zostaje u babci czy u kogoś innego. Bardziej się boję o to jak ja wytrzymam bez niego w szpitalu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 sty 2011, 11:20

Motylek22, ja tez jestem ciezsza niz z Natasza .oj kilogramy tak lekko gdzies wchodza......
zaopatrzyłam sie w wage bo stara popcuła córa i odstawiłam słodycze......wiecej przyjmuje płynow jak zalecał lekarz isa postepy .......mam kilogram mniej niz 2 dni temu :ico_oczko:

kupiłam lezaczek dla synka :-D tak ze zaczynam pomalutku kompletować rzeczy :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 sty 2011, 14:01

zoola27, właśnie mi przypomniałaś że też nie mam leżaczka bo po Filipku sprzedałam :-) Muszę dopisać do listy :ico_oczko: Może w środę będziemy wiedzieli kogo noszę pod serduszkiem to zaczniemy też kupować.

[ Dodano: 2011-01-13, 13:06 ]
Apropo słodyczy to jak na początku ciąży mnie odżucało tak teraz ciągle mam ochotę na coś czekoladowego :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 sty 2011, 14:15

Motylek22, trzymam kciuki zeby dzidzius wreszcie sie pokazał ....... :ico_sorki: :ico_sorki:

no ja własnie musze zrobic liste czego mi brakuje.....miała kupowac nowe łozeczko ale chyba nie bede......po Nataszy mam kojec z przewijakiem wiec chyba sobie daruje zakup tylko kupie nowy materac :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość