beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 lip 2011, 08:57

Karolina1980
, Zirafka Beti to będzie cudowny pojedynek kto pierwszy
świetnie brzmi.... :-D :-D
martasz synusio sliczny!!! Taka ma sliczna główeczke, jak by juz mił z miesiąc :-)
Joanna24 ja mam straszne parcie w doł, az mnie krocze boli. Takie uczucie jak bym mega zakwasy miała! Cięzko sie chodzi. :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

15 lip 2011, 10:53

A ja dziś miałam fatalną noc. Tak duszno było, że budziłam się na okrągło. Aż męża zwlokłam z łóżka, żeby wiatraczek podłączył, bo masakra nie było czym oddychać. Czułam jak się rozpływam. Do tego te wstrętne sny. Dziś mi się śniło, że leciało mi ciurkiem mleko i nie mogłam tego zahamować hahahaa. A potem, że mój syn tak strasznie płakał przez cały czas a ja nie mogłam go uspokoić ... szok. Dziś idę do lekarza. Dowiem się w końcu na kiedy będę miała cc. Mam nadzieję, że nie zapomnę zapytać o wszystko, bo to moja ostatnia wizyta :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

15 lip 2011, 11:37

Hej!
A mi sie snilo ze siedzialam w bibliotece i jadlam bochenek chleba.. Obudzilam sie nadal glodna, poduszki wszystkie na miejscu wiec sie nie martwie :-D
Ogolem noc mi minela spokojnie, wczoraj przed pojsciem spac mnie znow skurcz zlapal i dzisiaj rano ale cala noc mialam spokoj.. Wiec chyba maly jednak sie rozmyslil.. A szkoda bo juz wczoraj bylam taka podekscytowana :D A i od 2-3 dni mam lekkie uplawy, nie jest tego duzo, raczej jak po @, bezbarwne, ale przez cala ciaze nic nie mialam i teraz nie wiem hmm czy moze cos sie baaardzo powooooli zaczyna ruszac? Kurcze fajnie by bylo..

A i mialam pytac wlasnie o in.your.mouths bo juz tyle czasu jej nie bylo? Ktos ostatnio o nia pytal ale mi sie z Uskrzydlona pomylila a dzisiaj tak sobie pomyslalam, ze rzeczywiscie jej bardzo dawno nie bylo..

No nic, mezus polecial do sklepu po swieze pieczywko takze ja ide zaczac juz przygotowywac wszystko na sniadanko :) Milego dzionka!

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

15 lip 2011, 12:11

joasia - nasze migdałki odłożone na razie nie wiem na kiedy bo jesteśmy do końca lipca na urlopie.

Aguś - to masz fajną zagadkę skurcze nie skurcze zaczyna się nie zaczyna się.

Ja dziś też kiepsko spałam bo duszno i burze poza tym mała w brzuchu jakiegoś kota dostała i tak się wierciła że myślałam że wyjdzie przez brzuch.

No beti i Zirafka bo coś przerwa się zrobiła między porodami a początek lipca tak zaczął :ico_sorki: się intensywnie a tu taka pauza

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 lip 2011, 12:11

Cytat:
, Zirafka Beti to będzie cudowny pojedynek kto pierwszy
świetnie brzmi....

no rewelacja hihi
Bosz o poprzedniej nocy chcę jak najszybciej zapomniec , no masakra takiego goraca to jewszcze nie było... wyobrazcie sobie, ze nawet moje dziecko nie mogło usnąc i płakalo,i pytalo się dlaczego nie mogą mu się oczka zamknąc taka duchota panowała :ico_szoking: i w koncu usnął o 23.40 :ico_szoking: chyba z wycieńczenia
A dzisiaj calkowita zmiana klimatu jest 20 stopni i chłodzik przyjemny bez palącego słońca, jak dla mnie rewelka.
Byłam dzisiaj na rynku bo chciałam kupi ogóraski i nie mogłam dojść spowrotem do domu tak mnie strasznie dól brzucha zacząl boleć i cały czas mam parcie jakby mi się kupe chciało robic...jezu ile jeszcze?

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 lip 2011, 12:14

Karolina1980,
No beti i Zirafka bo coś przerwa się zrobiła między porodami a początek lipca tak zaczął :ico_sorki: się intensywnie a tu taka pauza
wierz mi, robię co moge hahahaha
Kurcze zaraz bede dzwonic do tej swojej diabetolog i ma mi powiedziec wynik z tego cukru z żyły (co to niby średnia z 3 miesięcy) Az sie boje, bo nie wiem co ona ma zamiar zaproponowac mi tydzien przed terminem? :ico_szoking: :ico_szoking: Przecież nie zaczne sie bawić teraz z insuliną :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 lip 2011, 12:20

Cytat:
No beti i Zirafka bo coś przerwa się zrobiła między porodami a początek lipca tak zaczął się intensywnie a tu taka pauza
wierz mi, robię co moge hahahaha

ja tez ... chodz ena zakupy, nosze torby, chodze duzo po schodach, robię przetwory no i w między czasie zajmuje sie jeszcze Kubulkiem , obiady gotuję, a i jeszcze dzisiaj idę do cyrku z młodym i żeby tam się co nie zaczęło dziać bo wtedy dopiero będzie cyrk :ico_oczko:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

15 lip 2011, 12:23

proszę Państwa najnowsza atrakcja tylko dla osób o mocnych nerwach - poród na żywo w wykonaniu Zirafki - hihihihihi :-D :-D :-D :-D

Beti dzwoń i pytaj już teraz tylko z górki do porodu.

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

15 lip 2011, 12:30

Witam :)
zgłaszam się, nie odzywałam się bo ostatni czas spędziłam w szpitalu i nad morzem,
ze zdrowiem jakotako zostałam nafaszerowana lekami, więc mały pewnie urodzi się w terminie, chociaż szczerze mówiące nie daje już rady astma w połączeniu z alergicznym katarem dają w kość, więc poród jakiś tydzień przed terminem byłby cudowny :-)
Alek rozwija się dobrze ponad tydzień temu byłam na usg w 35 t.c ważył 2200 i 50 cm :ico_brawa_01:
ostatnio podczytywałam Was trochę, żeby nadrobić zaległości, i wreszcie się udało

Uskrzydlononej, Malince, LadyBird, Tosi, Martasz gratuluję cudownych maluszków :-D

Tosiu mocno ściskam kciuki żeby Julianek wrócił do zdrowia, trzymajcie się

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

15 lip 2011, 12:32

Gratuluje dziewczyny,:)))
Beti ten bol krocza ja mam od 32 tygodnia ani isc ani sie obrocic chodzic to juz wogole :|

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość