Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

01 wrz 2012, 22:53

a jak :-D na wieczór, na rano... nieważne :ico_oczko: dlatego wyglądam jak wyglądam, ehh...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2012, 22:56

Może chociaż we śnie będzie mi dane wszamać taką pyszność ;-)
Dobranoc

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

02 wrz 2012, 13:36

Stawiam za 6 rocznicę ślubu :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
to juz tyle :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

02 wrz 2012, 17:18

agaa wszystkiego najlepszego wam zycze i oby tak dalej :ico_brawa_01:

Mad widze ze Martynka tez postanowila nadgonic, sliczna taka zaspana jest, wogole uwielbiam dzieci po przebudzeniu takie grzeczne i kochane sa :-)

Gabi czekamy na zdjecia

nostromo ciasto pychotka musi byc

wiecie przez przypadek znalazlam fajna rzecz
ciekawe czy sie sprawdza
ponoc nie krzywi kregoslupa i nie czuje sie ciezaru dziecka
minusem jestcena

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

02 wrz 2012, 21:37

Gabi ja mialam techno classic to jest ten najwiekszy ale moja siostra miala questa i byla bardzo zadowolona jedyna wada jest taka ze jak sie powiesi cos na raczke np zakupy to wozek sie przewraca do tylu co moze byc niebezpieczne dla dziecka, tu ten wozek jest bardzo popularny, chyba jeden z najczesciej kupowanych.

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

03 wrz 2012, 07:45

Dziekuje Beatka :ico_haha_01:

Kurde a ja juz prawie 2 miesiące nie mam @ :ico_olaboga: idę sie :612:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

03 wrz 2012, 09:46

Hejcia ja już po odbębnieniu pierwszego dnia w szkole z Olką najbardziej to się chyba Kubie podobało całą godzinę pięknie się bawił w klasie na podłodze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a teraz smok leży i się bawi zamiast spać

agaa22, nie stresaj się pewnie jeszcze nie uregulowało Ci się u mnie też na razie to tak różnie przychodzi :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 wrz 2012, 10:10

Witajcie,
Ja wlasnie z ciekawosci sobie policzylam ilu dniowe mam cykle i teraz mialam 35dniowy a wczesniej 51 dniowy :ico_olaboga: ale wiadomo wszystko sie musi unormowac.

Wczoraj mielismy mega akcje :ico_haha_01: Pojechalismy na zakupy, maz mial mala na rekach rozesmiana do wszystkichetc. za chwile czujemy oo kupeczka no to idziemy na przewijak zeby sprawniej nam to poszlo. Okazalo se ze kupka wyplynela do pepka i po plecy... A maz wyjal zapasowe ubranka pakujac wozek i nie wlozyl ! Nomasakra. Zmuszony byl isc i szukac ubranek gdzies... Kupil takie na styk ale grunt ze wybrnelismy z patowej sytuacji. Ufff :ico_brawa_01:

Powiem Wam ze tedrewniane krzeselko do karmienia przynajmniej teraz zle sie spisuje bo mala w nim lata. I placze... Bylismy wczoraj w Ikei i kupilam takie proste tamtejsze krzeselko i jest rewelacyjne :) Takze od dzisiaj sobie ladnie w krzeselku wcinamy a nie na lezaczku jak dotad ;)

Pogoda okropna, pochmurno i pada a my po zapasy pieluch musimy isc. Nie znosze wychodzic w taka pogode...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 wrz 2012, 15:27

hej!
my też pierwszy dzień p-la mamy za sobą
co prawda to tylko sprawy organizacyjne ale optymizm u syna nadal jest i nie wygasł :ico_sorki:
zobaczymy jutro :ico_sorki: :ico_sorki:
a Amelia dostała zapalenia jamy ustnej i powyłaziły okropne pleśniawki :ico_olaboga: :ico_placzek: byliśmy u pediatry narazie mamy smarować fioletem i psikać tantum werde
gdyby pojawiła się gorączka poda antybiotyk choć ja osobiście wolałabym tego uniknąć :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 03-09-2012, 16:27 ]
dzwoneczek nr tel do alergologa wysłałam Ci na fb :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 wrz 2012, 19:15

hej

my wróciliśmy wczoraj z nad morza ,było fantastycznie,ale powrót już koszmar popsuł nam się samochód 300km od domu :ico_zly: dojechaliśmy do domu po 1 w nocy a rano do szkoły masakra :ico_placzek:

foteczki wrzucę wam jutro jak dziewczynki w szkole już bedą może w tedy znajdę chwilkę :ico_oczko:

Mad., właśnie w tym hotelu gdzie byliśmy były te krzesełka niunia cudownie się w nim sie czuła ,jednak takie proste rozwiązania są najlepsze

nie wiem co wiecej jutro was poczytam i napiszę wiecej ;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość