Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 paź 2007, 21:00

Juli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla ząbka
Ja jestem padnięta, dałam małą M. a sama idę spać bo padam ze zmeczenia
do jutra papa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 paź 2007, 21:00

Tomek taki dzis marudny, ze masakra. Zasnął co prawda, ale ciężko było. No i od dwóch dni załapał jakąś fazę i chce zasypiać przy cycku :ico_noniewiem: Ja nie chcę. Co on sobie powymyślał??

A ja jak zwykle sama. Jarek pojechał gdzieś z kolegą a ja?? Ech... jaki on beztroski Bolek.
Za to czuję się lepiej zdecydowanie. Jeszcze mam ataki bólu brzucha, ale o wiele rzadzej.

A jutro mamy pogrzeb ciotki Jarka, starsza kobieta i już długo cierpiała. Nie wiem jeszcze czy pójdę, zależy od pogody bo przecież z Tomkiem muszę iść jak już.

Dziewczyny ze śląska... jak tylko będę jechała w wasze strony to sie zdzwaniamy i spotykamy :-D .

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 paź 2007, 21:26

A moj Marcinek zasnol o 20.30 i spi mamusia szybko sie wykapala i czeka na tatusia bo wraca z popoludniowki i zjemy jakas kolacyjke i otworzymy czerwone wino ( dobre na sen ) :ico_oczko:
Kamilko Tomus moze taki marudny bo zabki ja dzisiaj swojemu po kapieli zajrzalam do paszczy jego malutkiej i u gory chyba na dniach bedziemy mieli zabka bo jest twarde i czuc kawalek zgrubienia ale zab jeszcze sie nie przebil :ico_nienie: :ico_nienie:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 paź 2007, 22:36

a ja czekam na T i jedziemy do tesco ,ale mi sie nie chce ....a jutro musze jego siostre odebrac...ja tam za nia nie przepadam ...mam nadzieje,ze weekend minie szybko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 paź 2007, 22:49

czesc mamuski
witam wieczorowa pora hihi

a co ja tu czytam??? zabkowanie na czerwcowkach???? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

julie brawko dla pierwszego zebolka u krzysiaa (drugiego na czerwcowkach hihi)

ale wczesnie zaczely co????
dzis pytalam mamy i ona mowi ze u mnie ksiazkowo w 7 miesiacu pierwszy sie pojawil i to samo u moich siostr....hihi
wiec moze leos jeszcze poczeka hihi

ale od kilku dni jest tak marudny zwlaszcza wieczore,m :ico_olaboga:
i juz chyba wolalabym, zeby to bylo zebole.. bo przynamniej ujawnilaby sie przyczyna jego placzu itd
a tak to... kicha
nie wiemy o co mu chodzi
placze krzywi sie,
nawet na rekach zle
po czym przechodzi
siedzi z nami , smieje sluchaa.. kochany leos
dzis z mojaa mama pogadal na skypie i powysylalm usmieszki...
a potem kaapiel i sytuacja sie powtarza,,, kiedy jest cyc jest dobrze
a potem juz niby spi a tu ryk z pokoju.. :ico_olaboga:
no ale dzis nie trwalo to ddlugo
jedno podejscie ze smokiem i zasnal juz hihi

ale o co mu chodzi???
coss mu sie pokrecilo????
dzis w nocy jak nigdy obudzil sie naa jedzonko o 1.30
jak na zlosc
bo ja polozylaam sie wczesniej czyli o 00.30 myslac ze troche pospie
a tu po godzinie pobudka na cycka hih
potem o 4, 8.30 na godzinke z marudzeniem i od 9.30-10.30 spanko
wstalam szybciej bo dzis piekeny dzionek
i wzielam szybko showerkaa i poszlam z nim do parku
umowilam sie tam z kumpela i jej dzieciaczkaami
posiedzialysmy kilka godzin hihi
piekne slonce, leos grzeczniutki,
spotkalysmy tam 70letniego dziadka polaka z wnuczkiem hihi
smieszny gosc
od razu do nas zagadal, i buzia mu sie nie zamykala
mowil ze tak sie cieszy ze jakies dziewczyny spotyka o towarzystwa mu brak, a lubi gadac, lazic i ogolnie z ludzmi przebywac
przeprowadzil sie tu z londynu miesiac temu, i nie moze sie zaklimatyzowac hihi
tam mial swoja paczke babc i znajomych, nawet na angielkis chodzil organizowany w polskim przedszkolu.. razem z dziecmi sie spotykali i uczyli jezyka
a tu raptem kontakty sie urwaly
i dziadzius niepocieszony
widac ze swiatowy, i towarzyski na maxa hihi
i nawet mieszka niedaleko hihi
kazal nam swoje mamy z polski sprowadzic bo mu sie nudzi hihihihihihi

lucy twoja kolezanka miala swietny pomysl z pozostawieniem malego ojcu.. i widac poskutkowal hihi brawo za odwage i determinacje hihi

na szczescie u nas nie ma takiej potrzeby hihi
adas po pracy nigdy sam sie nie szweda i nie szuka towarzystwa, teskni za nami hihi i tylko na mnie sie zlosci . kiedy po porowcie z pracy ja buszuje po sklepach. zmaiast spedzac czas z znim
ale rzadko tak sie zdarza hihi staram sie wracac zanim wroci
albo tuz po nim
chyba ze w czwartki ide to wtedy po nas przychodzi bo sklpey do 21-ej hihi

lucy kamilka zazdroszcze spotkania.. chetnie bym dolaczyla.. :ico_oczko:

jasnie pani dla luski :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

karla powodzenia w poszukiwaniu pracy!!! z twoim doswiadczeniem n apewno cos znajdziesz :ico_brawa_01:

lucy oczywiscie ze ladne ubranka kupilas w primarku... ja na nic jeszzce tam nie trafilam...
ten pierwszy pajacyk mi sie poodbal ale byl chyba zzielony.. ale stwierdzialm ze leos ma juz kilka welurkowych.. a i tak za czesto w nich nie spi
teraz poki nie grzejemy to mu zakladam. bo ma zimne raczki hihi

a co do pieluszek... my zmieniamy tam wychwalane huggiesy, myslelismy ze moze pieluszki zakladamy za luzno, wczesniej ze moze juz za male.. a teraz stwierdzamy ze po prostu te huggiesy sie u nas nie sprawdzaja i juz..
co drugi dzien leosiowwi wylazi z nich kupa...
i mam dosyc
podziwiaam cie asiu!!! bo mnie denerwuje samo spieranie kupki z body czy pajacyka.. a ty musisz tak sie meczyc nacodzien z pieluchami...brrrr

jutro kupimy pampersa i zobaczymy co sie bedzie dzialo przez 1-2 tyg

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 paź 2007, 23:14

madziorka ja tak kupuje nie raz w primarku,ale powiem Ci,ze mamy tyle ciuszkow,ze rzadko je nosi,a ten welurkowy spioszek mial tylko raz hi hi i nie wiem czy jeszcze zalozy :ico_haha_01: a na chrzciny wybralam Twoja opcje ze sweterkiem,nic nie moglam znalezc i stwierdzilam,ze bedzie fajnie he he

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 paź 2007, 23:19

lucy oliwerek napewno bedzie wygladal cudnie hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 paź 2007, 01:51

a kumpela mowi,ze te chrzciny w polskim kosciele to trwaja 10 minut :ico_haha_01: :ico_haha_01: a t zadowolony he he ale ponoc ten ksiadz to niezly agent,zadna tam mafia koscielna hi hi

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

19 paź 2007, 08:44

dzień dobry :ico_kawa: ,
wpadłam Wam tylko miłego dnia życzyć , bo mam dziś napięty grafik.
Od rana śliczne słonko , więc będę pranie robić i na dworze wieszać, póżniej spacer i zakupy i muszę do 14 się wyrobić bo teściowa po pracy przychodzi do maluchów a my na 15 idziemy do notariusza umowę podpisać.Bardzo się cieszę , bo u nas ceny działek spadają a mam udało się za takie pieniądze sprzedać.

Brawa za ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .

Te nasze czerwcowe maluszki to wogóe są żądne świata , bo już ząbki , do siadania się wyrywają to kiedy zaczną chodzić :ico_szoking:

Ja na jutro dałam to ogłoszenie o opiekunkę.Pożyjemy - zobaczymy.

Zaraziłam się od Was tymi śmiesznymi pajacykami i licytuję tygryska :-D

Miłego dnia papapapapa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 paź 2007, 08:57

Witam z rana moje dwa spiochy jeszcze spia a ja jakos nie moge :ico_oczko:
Pogoda zapowiada sie ladna wiec pojedziemy na spacerek :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości